Pneu na cbf 600

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Pneu na cbf 600

Dúfam že takýto doplnok Ti k nim pribalia automaticky

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

16. led 2013 07:48 #51

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Pneu na cbf 600

tak nové obutí mám doma už jen přezuji a vzůru do testování
19. led 2013 16:17 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Pneu na cbf 600

Tak jsem měřil pro informaci hloubku dezenu na nový MRP3 a na přední je 5mm a na zadní 7mm
19. led 2013 21:35 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Pneu na cbf 600

Dnes mě zlákalo počasí a jel jsem na mašině dopráce tudíž i poprvé na Michelinkach PR3 a musím říct že konečně to zas padá do zatáček jízda je klidnější a už mi konečně nevibrují řidítka když je pustím takže zatím super.
31. led 2013 16:35 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: Pneu na cbf 600

Honza CBF napsal:

Dnes mě zlákalo počasí a jel jsem na mašině dopráce tudíž i poprvé na Michelinkach PR3 a musím říct že konečně to zas padá do zatáček jízda je klidnější a už mi konečně nevibrují řidítka když je pustím takže zatím super.


Honzo promiň, že tě teď trocho popíchnu.
Jen na vysvětlenou, aby byl zřejmý i kontext, proč to píšu.
Dnes ráno jsem totiž vyrazil se služebním autem do Dukovan. Cestou jsem potkal dvě auta v příkopu ještě před Buchlovkými kopci.
Napadlo mě vyzkoušet, jak se moderní systémy auta s takovou situací vyrovnají a na bezpečném úseku jsem si je vyzkoušel v praxi, abych věděl s čím jedu.
Tak jsem si auto schválně trochu přebrzdil a ozvalo se CA CA CA CA CA CA. Pak jsem naopak hemstl na plyn a palubka BLIK BLIK BLIK BLIK BLIK. :laugh:
Tak jsem se zas přesvědčil, že fyzikální zákony stále platí a pokračoval jsem dál v cestě. Né nadarmo tvrdím že, cit a zdravý rozum je nejlepší bezpečnostní systém.

A do toho jsem si představil tu tvou dnešní jízdu na fungl nových gumách, jak ti teď motorka padá do zatáček. :laugh:

PS: Musím taky dodat, že po příjezdu do Dukovan jsem myslel, že nastalo jaro, celých 8 C°.
Poslední změna: 31. led 2013 20:43 uživatelem Luhamoto.
31. led 2013 20:41 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Pneu na cbf 600

no tá to myslel s tím padáním do zatáček tak že už tu motorku nemusím přemlouvat a né že brousím já to myslel tak že to jde samo je jasný že na syrových gumách jezdit slidery a ještě při 8°je uplná hovadina jen jsem to blbě napsal ale dík vím ja si to myslel
31. led 2013 21:19 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Pneu na cbf 600

Tak na MRP3 mám najeto 1000 km a musím říct že jsou super jak na suchu tak i na mokru včera večer jsem jel z práce v liáku a takhle sebejistý gumy na vodě jsem ještě nezažil takže jen doporučuji další sadu gum mám vybranou
20. dub 2013 11:17 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Pneu na cbf 600

Před cestou předpokládané délky +-3tis.km jsem kontroloval zadní pneu s tím,jestli vydrží-nevydrží.Zakoupená nová pneu byla změřena měrkou na stejném místě jako "jetá" s tímto výsledkem,který NENÍ :vypovídající
přesný
důležitý
ALE jen tak pro zajímavost. Na zadní MPR 3 najeto(samozřejmě různorodě/dálnice několik set km denně,couračky pár km,přetěžkaný i na lehko atdatd.) 10tis.km s opotřebením 3,5mm,což vychází ,že 1mm vzorku zmizí každých přibližně 2850km.Vzorek má celkovou hloubku 6mm. Přezuju na novou a někdy později zpět na starou na dojetí "po okolí".Každopádně jsem zvědavý na celkový nájezd MPR 3.
Má už někdo sjetou-odzkoušenou výdrž této pneu?
Poslední změna: 28. kvě 2013 20:02 uživatelem Malp.
28. kvě 2013 19:59 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Pneu na cbf 600

Ja budu menit na konci sezony a pocitam ze tam dam to co tam je ted(bridgestonky)
To jste z nich(MPR) tak nadseni?
U nas kdo je dal tak vzdy jen jednou a vic uz ne.
Moc se udajne sjizdi
Poslední změna: 01. čvn 2013 05:32 uživatelem Mefisto.
29. kvě 2013 15:55 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Pneu na cbf 600

Tiež som včera vyhodil pred cestou prednú ešte bojaschopnú pneu a dal PR1,na turistiku a pohodovú jazdu stačia.Ja som už síce dlhší čas na Michelinoch ale mám za to že v triede šport turist bude tá km výdrž +-nejaké drobné rovnaká.
29. kvě 2013 20:31 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.625 sekund