Pneu na cbf 600

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneu na cbf 600

To je pravda... Já jsem sice obul ještě jednou Sportmax Roadsmart II kvůli přední gumě...
Měnil jsem sadu před naší cestou cca 4500km guma opravdu lepí rychle se zahřeje a drží. Když jsem panu Hamletovi říkal že mi vydrželi 6000km mi vysvětlil, že to není možné... že musí dát 8-10tis. Po návratu z Francie jsem zadní gumu musel vyhodit přiložím opět známej snímek ovšem tentokrát je to obrázek z cesty to znamená nájezd reálný cca2500km. Což mě teda opravdu přišlo hodně málo. Je fakt, že naše motorka jela hodně zatížená zadní tlumič utaženej na doraz a jedna silnice měla hodně hrubej asfalt, ale oprati Ernestově PR4 mizela před očima. Jinak stran přilnavosti naprostá spokojenost a neříkám, že je špatná jen asi pro mě není vhodná... Ještě, že jsem nenasadil sportovnější gumu jak jsem původně myslel.
Honda CBF 1000 RS:)
03. zář 2014 08:08 #81

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Michaelis pro téma Pneu na cbf 600

boco818 napsal: Nove Dunlop Roadsmart II som sa bal davat znova, chcel som vylucit vplyv dezenu prednej gumy na kmitanie riaditok.... inak by som nevahal a dal by som znova. Ale JinT asi suhlasit nebude - pri jazde so spolujazdcom sa zda byt opotrebenie velmi rychle :unsure:


Přesně tohle jsem teď psal ve vedlejším vláknu o kmitání řídítek. Neznal jsem kmitání, dokud jsem nedal na předek místo michelin dunlopku road smart 2... Ale nevylučuju, že se ve stejnou dobu nestalo něco s ložiskama v krku,jak se obecně míní, že je to tím... Teď už co, no dojezdím tu gumu, ale úplně mám cukání vrátit na zkoušku michelinku (byť ojetou), zda to nepřejde, aniž bych šahal na ložiska...
05. zář 2014 14:24 #82

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneu na cbf 600

Je pravda, že Dunlop má zvláštní vzorek. Určitě nová guma sama o sobě kmitání nezpůsobí. Měl jsem Sportsmart předek a teď mám roadsmart a předek drží a nekmitá. Až se sjede a bude oskákaná myslím, že asi trochu kmitat bude, ale oproti tomu co způsobuje ložisko to se nedá srovnat. Jinak podle mé zkušenosti Dunlop vydržel opravdu málo... Příští sada bude Michelin PR4 a uvidíme:))
Honda CBF 1000 RS:)
06. zář 2014 10:11 #83

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Pneu na cbf 600

Možná to bude trochu revoluce, ale asi zkusím toto: www.ipneu.cz/catalog_companies/mitas/design/983
Znám jednoho pána co to tam vyvíjí, a měly by být prima. Na moje ježdění určitě.

Jo, a k Vašemu tématu: Dunlopky nemám, a řidítka mi kmitaj jak sviňa. Vždyť Bruty to viděla.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 29. zář 2014 22:19 uživatelem tirak.cz. Důvod: Dunlopky :-)
29. zář 2014 22:16 #84

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Pneu na cbf 600

Pridaj sa k nám do klubu priateľov kuzelikovych ložisiek a budeš mať pokoj B) . A veľmi ti to doporučujem keď ideš meniť gumy !!!
29. zář 2014 23:00 #85

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Pneu na cbf 600

Ja zadne kuzelikove loziska nemam-mam ty origo-najetych pres 45.tis km a NIC
mi nekmita-gumu mam uz ojetou-asi 2 mm vzorku a nic.Nechtel jsem se dlouho
pripojit do teto diskuse-ale uz musim.
03. říj 2014 18:19 #86

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneu na cbf 600

Tak buď rád a jezdi na srazy pokud hodíš moto na centrál a necháš na dvojku točit zadní kolo tak to neplatí... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
03. říj 2014 21:03 #87

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pneu na cbf 600

konvajsr napsal: .Nechtel jsem se dlouho
pripojit do teto diskuse-ale uz musim.


když musíš tak musíš :laugh: poslechni co ti Jindra říká a začni trochu žít a ne jen v diskuzích :)
Poslední změna: 04. říj 2014 02:10 uživatelem Hodys.
04. říj 2014 02:09 #88

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Pneu na cbf 600

www.motocykl-online.cz/testy/21734-mitas-sport-force-ceska-pryz

Ať hledám jak chci, pořád se mi to jeví dobře. Takže do toho příští rok prostě skočím, a vyzkusím.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. říj 2014 21:15 #89

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Pneu na cbf 600

tirak.cz napsal: www.motocykl-online.cz/testy/21734-mitas-sport-force-ceska-pryz

Ať hledám jak chci, pořád se mi to jeví dobře. Takže do toho příští rok prostě skočím, a vyzkusím.



nevím jestli se nepletu ale mechoš mi chtěl objednat zadní pneu před cestou do Slovinska novou za 1700,- cena nákupu... a tuším že to snad byl Mitas byla to super cena ale nebyly na skladě že je stáhli kvůli nějakýmu problému ale fakt nevím zda se nemýlým v tom názvu poptám se a řeknu ti zda to byl Mitas nebo jiná značka ... ale problémy na druhou stranu jsou tu aby se řešily tak třeba už to mají vychytaný pokud je to ta co chceš zeptám se o co šlo píší tam v tom testu 4500 za sadu což se slevou co v servise mají může být klidně zadek za 1700 navíc to byla nějaká akce slevněná
Poslední změna: 04. říj 2014 22:36 uživatelem Hodys.
04. říj 2014 22:32 #90

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.956 sekund