Pneu na cbf 600

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Pneu na cbf 600

Já si taky myslím,že to vyjde + - jako obyčejně-obyčejně jsem na všech motorkách a různé typy a značky pneu měnil okolo 12tis.km.Ať to byla Mitas 07 ,nebo cokoli jinýho, tak má po 12tis.tak akorát na výměnu-tzn. zdaleka není na plátno,vždycky tam ještě je vzorek,ale už to klouže.
30. kvě 2013 19:39 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Pneu na cbf 600

Právě jsem odkliknul objednávku nových Dunlop Roadsmart II. Jsem zvědav, co ta dvousměs umí. Na mých starých MPR mám vzadu placku jako sviňa, vzorku tak na tloušťku nehtu a v zatáčkách se vlní a smýkají jak namydlený. Tak jsem minulý týden kouknul na rok výroby a zjistil, že letos ty holky gumový budou slavit osm let :) Předchozí majitel je nejspíš nikdy neměnil (taky proč, když měly loni v listopadu najeto 7000).

O Dunlopech jsem četl jenom samé superlativy, tak doufám, že to teď bude nebeská jízda :D
09. čvc 2013 11:32 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Pneu na cbf 600

Ja tie Dunlopy Roadsmart II mam a som maximalne spokojny :)
Zatial mam na nich cca 3000km.
09. čvc 2013 13:12 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Pneu na cbf 600

Cau ja vcera objednal Bridgestone BT023 tak jsem zvedavy :) jak na nich neco najedu podam info. :)
09. čvc 2013 19:50 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl jeliman pro téma Re: Pneu na cbf 600

já zvolil na 1000 Michelin pilot road 2 a nemůžu si vynachválit. O víkendu jsem najel necelých 1000 km jak za sucha tak i mokra a držely výborně. Na mé bývalé motorce jsem měl roadsmart 2,sice nebyly špatné,ale ty micheliny se mi zdají lepší(možná to bude motorkou ;) ). Předtím jsem měl obuto conti road atack a ty mi vůbec neseděly
09. čvc 2013 22:33 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Pneu na cbf 600

Všechno je subjektivní. Po přečtení minulého Moto House jsem zvažoval i Pirelli Angel ST, když tam na ně pěli ódy, ale jsou to fungl nové gumy, takže zatím je otázka, kolik km vydrží.

A když jsem četl srovnání MPR 3 a Roadsmart II, tak zase mírně vyzdvihovali Dunlop, že má ještě menší tendenci k "placatění" zadní gumy, než Michelin. Navíc jsou Dunlopy o chlup levnější.

Každopádně jsem měl vtipný zážitek s dealerstvím Hondy. Jelikož nabízejí přezutí zdarma, když u nich koupíš gumy, tak jsem jim zavolal, kolik teda ty pryže stojí.

Takže:
moto-pneu.cz - 5 805 Kč sada
Honda Lety - 8 704 Kč sada (po 10% slevě za odběr sady)

Můžete hádat dvakrát, kde jsem je koupil :D
09. čvc 2013 22:54 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Pneu na cbf 600

boco818 napsal:

Ja tie Dunlopy Roadsmart II mam a som maximalne spokojny :)
Zatial mam na nich cca 3000km.

Mám je od loňského podzima vcetne jednoho Rakouska tak cca 4000km a fakt super.A poser proužky byly rychle pryč :)
Honda CBF 1000 2010
10. čvc 2013 15:04 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Pneu na cbf 600

spyro napsal:

Cau ja vcera objednal Bridgestone BT023 tak jsem zvedavy :) jak na nich neco najedu podam info. :)

Měl jsem před tím jejich předchozi model a byly špatné na mokru.A to i na okruhu kde se člověk tolik naklonu nebojí.Tak doufám že s novým modelem budeš spokojený.
Honda CBF 1000 2010
10. čvc 2013 15:09 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Pneu na cbf 600

spyro napsal:

Cau ja vcera objednal Bridgestone BT023 tak jsem zvedavy :) jak na nich neco najedu podam info. :)

Měl jsem před tím jejich předchozi model a byly špatné na mokru.A to i na okruhu kde se člověk tolik naklonu nebojí.Tak doufám že s novým modelem budeš spokojený.
Honda CBF 1000 2010
10. čvc 2013 15:10 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Pneu na cbf 600

Marty11 napsal:

spyro napsal:

Cau ja vcera objednal Bridgestone BT023 tak jsem zvedavy :) jak na nich neco najedu podam info. :)

Měl jsem před tím jejich předchozi model a byly špatné na mokru.A to i na okruhu kde se člověk tolik naklonu nebojí.Tak doufám že s novým modelem budeš spokojený.


Když jsem si přečetl tohle , hned jsem Bridgestonky vyřadil z užšího výběru. Vím, že jsou to jiné gumy, ale když to neumí u sportovních...
10. čvc 2013 15:28 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.972 sekund