Vyhřívané gripy

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyhřívané gripy

tak ta plastová plynová rukojet tam zůstane a na to se dává ten grip ted jsem se ptal v Hondě
11. dub 2012 15:23 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vladoš pro téma Re: Vyhřívané gripy

Viete mi niekto pomoct? Mam tieto www.eshop-moto.cz/detail/honda-cbf600-vy...jeti-360st-rv2004-7/ origo vyhrivane gripy ale mi to po zapojeni poisky nejak divne blika. Uz boli na masine namontovane ked som ju kupil ale bola vybrata poistka. Nemam ani navod ani schemu zapojenia a ani neviem ako ich ovladat. Pomozte mi niekto.
11. dub 2012 20:40 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Vyhřívané gripy

vladoš napsal:

Viete mi niekto pomoct? Mam tieto www.eshop-moto.cz/detail/honda-cbf600-vy...jeti-360st-rv2004-7/ origo vyhrivane gripy ale mi to po zapojeni poisky nejak divne blika. Uz boli na masine namontovane ked som ju kupil ale bola vybrata poistka. Nemam ani navod ani schemu zapojenia a ani neviem ako ich ovladat. Pomozte mi niekto.


Zdarec,teda cena za tyto je docela mazec-ale o to nejde.
Zkus popsat,co si představit pod pojmem "nějak divně bliká". Blikají ti všechny ledky postupně ,najednou,nebo jak?
Já třeba tento typ neznám,ale je například možné???,že si nastavíš tlačítkem např.nejnižší teplotu -"LO" a ona ti začne svítit ledka "LO".Po dosažení patřičné teploty nezůstane svítit tato kontrolka,ale začne blikat současně se spínáním termostatu,který udržuje rukojeti v požadovaném teplotním rozsahu? Blik=topím,zhasne=vypnuto-což by mohlo být i např. 1x za půl minuty (minutu)?????
Nevím,jen tak rozvíjím teoretickou možnost.
15. dub 2012 20:52 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyhřívané gripy

Musím uznat že www.motosvet.sk funguje perfektně v úterý objednáno ve středu zaplaceno v pátek odesláno a ve čtvrtek ráno už jsem montoval a zatím jsem s nima nejel ale vypadá to že to bude super gripy Oxford sport vřele doporučuji všem
19. dub 2012 12:47 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Vyhřívané gripy

ja mam oxford original tieto www.eshop-moto.cz/images/zbozi/349/original.jpg vsetko hreje ako má, už si to neviem predstaviť bez nich,,,,akurat treba davat pozor...minule som sa pri motorke zakecala, cez 12v zasuvku som nabijala mobil, a mala som pustene vyhrievane gripy a potom som to uz nenaštartovala :silly:
Poslední změna: 19. dub 2012 15:15 uživatelem corvette.
19. dub 2012 15:14 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Vyhřívané gripy

Honza CBF napsal:

Musím uznat že www.motosvet.sk funguje perfektně v úterý objednáno ve středu zaplaceno v pátek odesláno a ve čtvrtek ráno už jsem montoval a zatím jsem s nima nejel ale vypadá to že to bude super gripy Oxford sport vřele doporučuji všem


Ty si teda poriadne rychly :)
mozes nam napisat ake mas skusenosti z montaze? Hlavne ma zaujima poloha v akej si zafixoval gripy a ako islo davanie dole starych a lepenie novych. Idealne ak by bolo nejake foto ako to vyzera po montazi.
20. dub 2012 15:40 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyhřívané gripy

jj montáž je pohodová a určitě to zítra vyfotím a popíšu trvalo mi to hodinku a půl a to i s demontáží a montáží kapotáže a nádrže
20. dub 2012 22:56 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Vyhřívané gripy

A bez te nadrze a kapotaze by to neslo?
21. dub 2012 19:46 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyhřívané gripy

dej mi maila a já ti pošlu fotky
21. dub 2012 19:46 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Vyhřívané gripy

já ty kabely chtěl udělat pořádně tak jsem si s tím dal práci
21. dub 2012 19:48 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.826 sekund