Prodej Honda CBF1000

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Prodej Honda CBF1000 vytvořil uživatel blažin

Ahoj vsem,zduvodu pracovniho urazu jsem nucen prodat svoji CBF 1000 :(.I pres nedoporuceni doktora,jsem zkousel parkrat jezdit,ale ono to fakt nepujde.Inzerat dam jen sem,jestli by nekdo nemel zajem (s tech co jezdi 600S a chteli by silnejsi kubaturu nebo nekdo z vasich kamaradu) a druha volba je bazar(at je masina videt,na jine inzerce to davat nebudu).Nebudu se tu rozepisovat do podrobna co mam na ni za doplnky(je jich dost),ale jen zakladni info:Koupena v CR,r.v.2007,komplet servis dokumetace+ 2xklice,nebourana,najeto 24700km,sada kufru Kappa,letos nova baterka(2roky zaruka),v kvetnu obute obe pneu Michelin PR2(najeto cca 1600km),cena 109000kc,vice fotek a informaci po mejlu p.blazin@seznam.cz,tel. 605153051.Mejte se a at vam to jezdi,blazin.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 01. říj 2011 15:30 uživatelem blažin.
01. říj 2011 15:29 #1

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Je to síce od tématu, na litrovú cbf moje ďalšie kroky nepovedú, ale mám otázku.

Prečo si po troch rokoch menil baterku na motorke ?
To sa tak zhoršili kvalitou ?

Ja mám motorku z roku 04, s 38 tis km, a baterku mám ešte stále pôvodnú. A predpokladám že dlho ešte budem mať.
04. říj 2011 08:45 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Na original baterce je datum 11/2006(masina je 3/2007),takze to bylo po 5letech.Neber to jako mrhani penezi,ale zdala se mi ze uz netoci tak jako driv a protoze jsem jel nakonec na dovolenou sam, tak jsem nechtel riskovat aby mi nekde daleko od pomoci klekla,tak jsem tech 1500kc obetoval.
04. říj 2011 16:15 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Ahoj Blazine.Popravde receno-mi budes chybet.Mas podobne nerknuly stejne nazory na vec jako ja a navic
stejnou masinu i stejnou barvu.Skoda ze Liberec a Krnov
jsou trochu z ruky a na zadnem setkani jsem te nepotkal.Skoda.Preji Ti hodne stesti a i Bozi pomoci
k Tvemu uzdraveni.Motorecku Ti neprodam-ledaze bych
mel druhou a nebyl bych proti bo mam za ty 3 roky na ni
najeto temer 30.tisic km a pokud jsem mel tyto km na
mych predeslych masinach tak uz jsem uvazoval o vymene.
U CBF 1000 ANI OMYLEM!Preji Ti HODNE STESTI.Ahoj Radek
Konvajs KRNOV.
04. říj 2011 22:45 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Blazine,omluva.Koukam do Tveho profilu a Ty jsi z Litvinova-taky to je od L ehm...,ale i tak je to dalka
asi stejna.Mej se MOC fajn. Konvajs
04. říj 2011 22:49 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

MOc hezká, bral bych hned, ale zrovna ňák nejsou prostředky. A i kdybych prodal šestikilo, bude to furt málo. :(
04. říj 2011 23:52 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Kluci diky!!Ted ani tak neresim,jestli to prodam ted nebo na jare,jen jsem to nabidnul a kdy to bude je mi fakt jedno(uvidim treba se nekdo ozve a o cene se muzem pobavit),protoze az kdyz cloveku neco fakt je,tak zjisti ze ostatni veci jsou fakt prkotiny.....Ted resim sebe a mou pripadnou operaci ve Stresovicich na kterou se pochopitelne bojim a kdyz vam doktor rekne ze je to 50 na 50,tak s toho mam fakt lufta :(
06. říj 2011 04:19 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Držím palce, ať to dobře dopadne. Čert vem motku, jsou fakt důležitější věci...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
06. říj 2011 10:03 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Fu, blažin držím palce, tiež som si niečo v nemocnici odskákala... hlavne mysli pozitívne a ver, že všetko dopadne dobre... :)
Aj mne po jednom mojom úraze (bolo ich viac) doktor povedal po operácii na vizite, že sa ešte na motorke preveziem, ale s mojou chôdzou to bude horšie...(že budem dosť pajdať) som sa riadne nasrala a strašne pokorne som sa liečila a rehabilitovala, ale hlavne pozitívne myslela a výsledok sa dostavil :)
Ani primár neveril, že s mojím na kašu rozbitým členkom, môžem hrať aj fotbal.... :laugh: :laugh:
Vraj sa stal zázrak...Houby zázrak, len pozitívna myseľ a pevná vôľa a strašné chcenie... :)
Drž sa, lieč sa a poslúchaj rady doktorov, ale hlavne nasmeruj svoju myseľ na pozitívnu cestu a zaťato bojuj...a jedno viem určite, že nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť ešte horšie... ;)
06. říj 2011 19:39 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 67
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Idealista pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Důležitá je psychika, já to zažil v r. 2006, po operaci zhoubného nádoru. Doktoři jsou borci. Od té doby čtvrtá motorka, vše v pořádku a dokonce jsem se oženil. Tak to zvládni, budu Ti držet palce.
06. říj 2011 21:14 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.871 sekund