Prodej Honda CBF1000

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

přeji hodně štěstí chlape,držím moc moc palce a uvidíš vše bude ok...motorka nádherná škoda že zatím nesháním litra fakt je hezká,a neboj ještě si zajezdíš věřím tomu
08. říj 2011 18:40 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Ahoj a diky vsem za povzbudive reakce!!!V patek jsem byl v bazaru,ale nakonec po debate s majitelem jse usoudil,ze davat ji tam ted na zimu nema asi moc cenu, tak si ji necham doma pekne na ocich v garazi a bazar+inzerat az na jare :( .....Bude to bez motorkareni tezke,ale zdravi je na prvnim miste v zebricku hodnot a i kdybych se citil po te operaci sebe lip,tak to pokouset nebudu,protoze doktor rikal,ze by to pro me melo fatalni nasledky :( .....
09. říj 2011 07:05 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Ja si po lonske operaci kolene a pul rocnim marodeni taky rikal ze uz to nepujde a pomalu to jde i kdyz mam o koleno strach
09. říj 2011 09:59 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

blažin napsal:bazar+inzerat az na jare :( .....Bude to bez motorkareni tezke,ale zdravi je na prvnim miste v zebricku hodnot a i kdybych se citil po te operaci sebe lip,tak to pokouset nebudu,protoze doktor rikal,ze by to pro me melo fatalni nasledky :( .....[/quote]


Ahoj,neznám tvé pohnutky k operaci a následně "konci motorkaření" a ani ti do toho nechcu a nemůžu mluvit.
Jen taková osobní zkušenost-několik let zpátky mě při odbočování vlevo "jedna šikulka" napálila z boku-zezadu a já skončil s dodávkou "na boudě".Jako památka mě tehdy zůstala poraněná krční páteř-docela bolestivý svinstvo,kterýho jsem se nemohl zbavit.Při jedné kontrole ve špitálu jsem sám navrhnul,zda by to nešlo operativně vyřešit a jedna docela kapacita mě na rovinu řekl,že je to tak 50/50-kdy se to může podařit,ale taky nevratně "až tak nepodařit",navíc znám člověka,který podobný krok udělal a "až tak moc mu to nepomohlo".Radou bylo cvičit,rozcvičovat,masáže atd.-abych to zkrátil:operaci jsem zavrhnul a až na občasný bolesti celkem OK-funguju,jezdím a jde to.Naopak si myslím,že se na mašině člověk docela "rozcvičí".
Ale to je jiný příběh-já jen ,že dle mého je operace až ten poslední krok k řešení problému a taky,že možná není nutné hned na motorky zanevřít.
Přeju ti,ať už se rozhodneš jakkoli,ať ti to vyjde a jednou se "na silnici" vrátíš.Ahoj M.
09. říj 2011 11:53 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Nejak jsem zde dlouhy nebyl. Blazine, cert vem vsechno ostatni, preju Ti hlavne, aby se vse v dobre obratilo a abys byl brzo "opraveny"! Drz se a samozrejme, i bez motorky trebas bude vzdy vitan na kazde akci CBF klubu, vcetne setkani! :-)
09. říj 2011 17:32 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

No jeste v srpnu jsem myslel, ze bych na nejaky sraz prijel a moc rad vas poznal,ale uz to bohuzel neslo.Jinak u me to na navrat za riditka opravdu nevypada,protoze dokotor rikal,ze na obratle jsou otresy to nejvetsi zlo.... :(
09. říj 2011 17:56 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Ahoj,tak CBF je pro me minulost,protoze jsem ji dnes prodal :( .Bylo zde s vami fajn,ale zivot jde dal,tak se mejte a hodne stastnych kilometru!!Zdravim vsechny,blazin.
20. říj 2011 15:09 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Ondrasan pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Přeji ať se operace vydaří a dříve či později se zase vrátíš mezi bikery ať už aktivně nebo pasivně!
Příbram - CBF 600SA
Poslední změna: 20. říj 2011 15:34 uživatelem Ondrasan.
20. říj 2011 15:33 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Sakra to byl rychly prodej.Takovy jsem jakteziv nezazil
no,to je jedno-mas o starost min ted mas jine a dulezitejsi starosti.Ahoj muj dobry kamarade po netu.
Preji ti hodne zdaru a Boziho pozehnani at se opet vse
v dobre obrati.
20. říj 2011 19:04 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Sakra chlapy zname se jen virtualne,ale ani nevite jak me to s--e ze jsem vas nepoznal osobne!!!Prodej byla nahoda a probehl rychle a myslim, ze sla do dobrych rukou,takze jsem spokojen.Diky za vasi podporu,blazin.
20. říj 2011 21:52 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.573 sekund