Prodej Honda CBF1000

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Gastan pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Tak chlape.. ako prvé: daj sa nejako s doktorami dokopy .. nech to dobre dopadne ..

A ako Bob písal .. z klubu sa nevyhadzuje,.. stretnutí ešte bude, a neverím tomu že ťa z niektorého niekto vyhodí .. len smelo dojdi ..

a teraz na veselšiu tému ..

čo keby sme ti predali funkciu "oficiálny vodič sprievodného vozidla CBF klubu" ?
A keby si sa si foťákom naučil narábať ...

neboj nič .. funkcií pre teba máme .. pri najhoročm prerobíme CBF ku na trojkolku s odpruženou stoličkou z kamiona .. dáme tam dajakú ISRI sedačku ...

PS: dúfam že som sa ťa nedotkol ,ak áno ... ospravedlňujem sa, a prosím o vymazanie nevhodného..
21. říj 2011 08:34 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 74
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl blažin pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

:laugh:
21. říj 2011 15:47 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

To je náááápad :) ! Sprievodné vozidlo a ešte aj fotograf! To nemá hociktorý klub. Pouvažuj o tom.

Ale samozrejme ti prajem, aby si svoje zdravotné problémy čo najskôr prekonal. Bude to chcieť veľa optimizmu a trpezlivosti. Drž sa, chlape.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
03. lis 2011 12:47 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Bob650 pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

:lol: Jo, sem pro tuto funkci, když budeš chtít
13. lis 2011 17:58 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

"oficiálny vodič sprievodného vozidla CBF klubu"

super nápad Gaštan :) veď ako sme ocenili Luhamotove auto v Luhačoviciach? Keď sme doň napratali všetky naše oblečká a helmy.... :laugh: a mohli sme sa na ľahko poprechádzať v prekrásnom počasí po meste...
Bude to veľmi zodpovedná a dôležitá funkcia...
a navyše, motorkár čo bude za sebou zanechávať dve stopy... :laugh:

Blažin hlavne nech tvoja GO (generálna oprava) dopadne dobre a keď sa budeš cítiť na to, tak ťa radi medzi sebou privítame... :)
20. lis 2011 10:46 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Prodej Honda CBF1000

Zdar jak svina.Nevim kde se to tu pise-dlouho jsem tu nebyl,ale je mou povinosti nahlasit klubu CBF,
ze jsem po 15 letech a 87 000 km prodal svoji cervenou Hondu CBF 1000.Mel jsem ji od novoty.
Za poslednich 3 let jsem na ni najel jen 1800 km a treba loni 560 km presne.Byl jsem jeste loni presvedcen,
ze ji neprodam,lec nemelo to cenu.Je na me uz velka a tezka a chtel jsem i enduro.Po dlouhem asi 1 letem
rozhodovani mezi asi 5 kandidaty to vyhral nova Suchizvuki V-Strom 650 XT.20 let jsem ji prehlizel s pocitem,
ze si ji nikdy nekoupim,ale pri mych 170 cm vysky to byla z endur skoro jedina volba.Ted mam najeto prvnich
1000 km a jsem z ni doslova NADSEN,byt vsichni rikali,ze to nejede atd at si to nekupuji.Jen ta vyska-mam
od Suzuki o 3 cm mensi sedlo a porad to je jeste vysoke-asi na kostech to jeste snizim.Takze tak.
Naschledanou nekdy vyborna a skvela parto CBF co jsem mel tu moznost s vami zazit.Radek Konva Krnov.
 
14. kvě 2023 16:53 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.537 sekund