CBF 1000

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

CBF 1000 vytvořil uživatel Wiki

Sháním CBF 1000 rok 2012 a mladší... má představa je s originál kufry Honda v barvě, ABS a nebouraný stav do cca 150000,-Kč. Pokud někdo o něčem víte, prosím dejte mi vědět sem nebo na mail. Už se těším až budu jezdit ve Vašich řadách. Teď mám CBR 600 F rok 2001 a mám na ni najeto cca 62000. Díky moc za případné kontakty na prodejce...
Wiki
25. srp 2016 19:54 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 1000

Ahoj
Hele určitě kdybych o něčem věděl dam vědět ale já spíš teď vím o dvou lidech co jí chtějí:))
Možná se ti bude hodit pár rad. Pokud budeš chtít vysondovat víc zkus opatrně okolo 50km/hod pustit řídítka... zjistíš zda má udělaná kuželíková ložiska v krku a jak jsou na tom gumy... není to velká investice ale může to naštvat když s tím nebudeš počítat. Jinak se i ptát zda už jí shořel stator nebo né... :woohoo: další zajímavá věc nebo důvod k rozhodnutí jsou dva druhy origo zadních kufrů jeden sedí na plotně v podstatě jen tak jen asi s cca 5mm velkým osazením (ten mám já a padá... sice chybou obsluhy ale stalo se mi to už třikrat a štve mě to) ten druhý jsem měl před bouračkou a má větší zub cca15mm za plotnu takže hned vidíš jestli sedí správně.... pokud bych se rozhodoval mezi dvěma vzal bych tento kufr.
Poslední věc na kterou bych upozornil je dobré, že se koukáš po origo kufrech ale chce to ty s velkými bočními výky do těch malých se nic nevejde a druhá věc pokud budeš jezdit ve dvou jsou probrané pro nohy ostatní kufry ne a jestli máš trochu vyšší batůžek jako já bez toho probrání je tam málo místa na stupačkách.
Jinak ocelové padáky GIVI na 5tis vibrují chce je podložit gumou ale málo kdo to má...(ty padáky jsou hodně rozšířené)

Snad ti těchto pír postřehů pomůže při výběru... a doufám, že se přidáš do tvrdého jádra clubu a budeš jezdit na srazy :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
27. srp 2016 09:09 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Wiki pro téma CBF 1000

Ahojda.

Prosím o názor na tuhle krásku... Děkuji...

www.tipmoto.com/motorky/honda/314800-cbf...-abs-jen-6500km.html
Wiki
30. srp 2016 12:59 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma CBF 1000

Ahoj,

jako vypadá hezky, ale :-)
Já nemám důvěru k dovozům prodávaných v ČR. Když se koukneš na zahraniční bazary, tak zjistíš, že CBF1000, rok 2010 s nájezdem kolem 10-20tis se nejlevněji prodává za 140tis. Spíš je běžná cena přes 150tis. No a když vezmu, že jí musejí venku koupit, dovést a ještě na tom něco vydělat, tak mi to prostě připadá nedůvěryhodný. Ale třeba je to předváděčka nebo zabavený leasing... Já měl dva stroje z dovozu (XJR1300) a oba po bouračce. U první to přiznali a dokonce jsem dostal fotky nehody. U druhý jsem chtěl věřit, že opravdu jen spadla ze stojánku.... No nespadla :woohoo:

Tady jedno video (jen pro uživatele Facebooku) kde se letos prodávají zlevněné motorky.. : www.facebook.com/101Motobikes/videos/898380706957237/

Takže doporučuji fakt důkladnou prohlídku a raději investovat a vzít sebou nějakého servisáka, který CBFka zná. Je dobrý vědět, kdy se konkrétní díl vyráběl. Jednou jsme byli s Pacoušem koukat na tuším že Horneta??? a prodejce tvrdil, že je nebouraný. No a znalec Páca poznal, že má no sobě díly, které jsou až z následujícího modelu....
Tak hodně štěstí při výběru.

P.S. Cílem mého "vyprávění" nebylo tě úplně odradit :-)
Díky: Wiki
30. srp 2016 14:31 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma CBF 1000

Zdarec ,všechno jsou to jen fotky a z těch člověk pozná prdlajs .
Osobně bych hodil voko na to KDO to prodává,jaký má reference ( důvěryhodnost ,servis , jak se staví k event. reklamacím atd. ).Po ujasnění si udělat seznam a udělat si jednodenní šňůru po nabídkách,které připadají v úvahu s "osobou znalou",která ti event "otevře oči" . To jestli je nebo není bouraná - která dovozovka ASI nebude? Spíš v JAK dobrém je stavu . Nebouraná po panu umělci může být v horším stavu jak event.lehce bouraná , ale opravená origo díly atd . .Proto si osobně myslím ,že slovo bouraná - nebouraná je jen takový výkřik do tmy stejně jako NAJETÝCH kilometrů .
Tady máš taky jednu a zrovna Mototrade zrovna patří mezi ty OK firmy (nedělám reklamu).
www.tipmoto.com/motorky/honda/311525-cbf-1000-st.html
30. srp 2016 18:02 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma CBF 1000

Z Rabštejnské Lhoty mám svoji současnou motorku a spokojenost. Tato moto má origo kufry s malými víky... Cena je podle mě odpovídající nájezdu km. Moje moto je z Itálie..předchozí majitel se příliš nestaral, ale žádná hrůza..vyměnil jsem ložiska v kolech, řetězovku, ložiska v krku, filtr a vše ok... Nebál bych se toho...bud se ti líbí, nebo ne. Z fotek nesuď..projeď se, nenech se tlačit ke koupi a zvaž s odstupem bez rohlíku na ksychtě.
chro chro
31. srp 2016 07:11 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma CBF 1000

keith napsal: Z Rabštejnské Lhoty mám svoji současnou motorku a spokojenost. Tato moto má origo kufry s malými víky... Cena je podle mě odpovídající nájezdu km. Moje moto je z Itálie..předchozí majitel se příliš nestaral, ale žádná hrůza..vyměnil jsem ložiska v kolech, řetězovku, ložiska v krku, filtr a vše ok... Nebál bych se toho...bud se ti líbí, nebo ne. Z fotek nesuď..projeď se, nenech se tlačit ke koupi a zvaž s odstupem bez rohlíku na ksychtě.



Zdar draku,jaký měla tvoje mašina nájezd, že byly ložiska KO ? Já tam mám najeto taky "pár" kilometrů , ložiska ze zdají být zatím OK ,ale už jsem si taky říkal ,jestli pomalu doba neuzrála-nezraje k výměně .Lepší ,než to řešit někde na cestách.
Takhle se mě nedávno v Itálii začala ozývat řetězovka a byl jsem rád že jsem v pořádku dojel .
31. srp 2016 09:00 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma CBF 1000

Měla necelých 30 000, ale podle mě byla blízko moře..a kdo ví jestli nebyla pod vodou..nebo vrodila...žetěz byl jako by nikdy neviděl olej..rozeta i pastorek naprosto v pohodě...přední ložiska byly KO...vyrezlý.. Jinak celá moto naprosto v poho
chro chro
01. zář 2016 10:29 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma CBF 1000

Hele za mě podle fotek asi opravdu nepoznáš koukal bych na stav opotřebení heftů svody nevypadjí zle páčky stupačky atd... Ovšem osobně bych vybíral s normálními víky tyhle placky David potvrdí hrozně uberou místa a poznáš to velmi rychle prostě pokud pojedeš ve dvou jsi nahraný oni jsou totiž probrany pro nohy a uvnitř tím pádem není žádné místo...
Jinak 6700km co to je to vypadá skoro na pozůstalost... vždyť to najedu za dovolenou.... Osobně by mě nevadilo vybírat motorku s 30tis ale sakra potřebuju vědět jak mám dělat servis... Jinak jestli má 6700km tak má první gumy tzn měly by mít DOT 2009 -2010... jinak je to haluz :woohoo: Hodně štěstí při hledání...
PS: moje má rv2010 a mám 50tis a to moc nejezdím nechtěl bych vidět kolik má Malp... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Wiki
07. zář 2016 16:40 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma CBF 1000

JinT napsal: ...............................................................................
PS: moje má rv2010 a mám 50tis a to moc nejezdím nechtěl bych vidět kolik má Malp... :whistle:


Čau sokolíku,já taky houby najedu,prakticky už ani skoro žádný okolokomínovky-jen ty 3 letošní výjezdy s tím zase trošku pohnuly. Takže ji táhne na 70tis.
09. zář 2016 22:28 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: Pacous
Vygenerováno za 0.550 sekund