Provoz webu - dobrovolny prispevek

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Hodys napsal:
Když sme u toho slova výroční tak zajímalo by mě kdy přesně byl založený náš klub :-) mohli bychom tento den oslavit ... Jestli se nepletu tak CBF klubu je sedm let ... Pacouš to jistě bude vědět přesně


Takze... domena hondacbf.cz byla zaregistrovana 28.06.2010 a web jsem poustel do provozu oficialne 2.8.2010 (oznameno timto clankem ). Takze datum bychom meli. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Poslední změna: 27. led 2016 08:53 uživatelem Pacous.
27. led 2016 08:52 #151

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Hodysi, ty takovej "historik" a nevíš jak dlouho běží cbf web ... takhle se seknout o rok a půl :P to je ostuda
CBF 600 S 2008
27. led 2016 17:07 #152

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Kevvin napsal: Hodysi, ty takovej "historik" a nevíš jak dlouho běží cbf web ... takhle se seknout o rok a půl :P to je ostuda


:-))) to víš už zapomínám :laugh: :laugh: :laugh:
27. led 2016 21:48 #153

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

JinT napsal: Já klidně pošlu ale měl by Pacouš napsat co má v plánu abychom ho nenutili k nějakým větším akcím které nemá v plánu Skoro bych řekl, že by měl odpálit každou akci tím, že by napsal co pro tento rok plánuje a jaký je zhruba rozpočet také kolik nás zhruba přispělo (kolik se vybralo) a podle toho bychom měli posílat, ale je to jen můj názor...


No, když si vzpomenu jak dlouho to tu běželo bez našich příspěvků "jen" z Pacoušových dotací finančních i časových, asi bych s Tebou polemizoval , zda nutno debatovat o dvou stovkách, jestli poslat teď, nebo až v létě. Koneckonců Boco správně podotkl, že zbytek je možno klidně přeměnit v nějaký životabudič na srazu ;)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
30. led 2016 16:22 #154

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ono je to o tom že ja jsem jako jeden z prvních začal a vždy posílal stovek pět takže ne že bych byl kolenovrt příspěvek se nijak nezpecifikoval ale chtěl jsem tim naznačit budu rad když si tuhle aktivitu odstartuje Pacous jak jsem psal protože vim sám za sebe kdybych něco takového dělal nechtěl bych mít a hlídat úcty kamarádům ikdyby to mělo na konci znamenat chlastacku byl jsem léta pokladník z tridy :evil: ovšem dobročinnosti se meze nekladou a pokud to má někdo jinak souhlasim i s tirakem léta jelo fórum zadarmo ikdyz i to bylo určité důležité protože jinak by nas tady tolik nebylo a obzvlášť nový členové by se určité nehrnuli... Howk
Honda CBF 1000 RS:)
02. úno 2016 23:32 #155

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jindro, tvuj prinos komunite je nejen financni, ale hlavne bezpecnostni. Diky tobe mame vsichni sanci zdokonalovat sve schopnosti na vode. ...a to je proste k nezaplaceni. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Díky: keith
03. úno 2016 08:42 #156

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Pacous napsal: Jindro, tvuj prinos komunite je nejen financni, ale hlavne bezpecnostni. Diky tobe mame vsichni sanci zdokonalovat sve schopnosti na vode. ...a to je proste k nezaplaceni. :-)



to zdokonalování na vodě zní , jako bychom byli nějaký veslařský klub :laugh: možná bychom mohli začít jezdit dračí lodě za náš team :laugh: tuším že JinT kdysi říkal že je bývalý vodák a vztah k vodě mu zůstal :laugh:
Poslední změna: 03. úno 2016 13:48 uživatelem Hodys.
03. úno 2016 13:43 #157

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Musíme si říct, že každej "koníček" něco stojí. A kdyby to Pacouše aspoň trochu nebavilo, tak by to nedělal, ikdyž poslední dobou se mu to snažíme trochu zpříjemnit ... tedy finančně ;) A proto souhlasím s Jindrou, vidím to stejně.
A souhlasím i s Pacoušem, Jindra má pro nás "multi" přínos ...ale nesmíme to s tou chválou přehánět :laugh:
CBF 600 S 2008
03. úno 2016 15:56 #158

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Zase nějaké pomlouvaní já jsem v tom opravdu nevině... za to může Haarp a já jen jezdím když mám čas :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
04. úno 2016 17:21 #159

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Zase nějaké pomlouvaní já jsem v tom opravdu nevině... za to může Haarp a já jen jezdím když mám čas :woohoo: :woohoo:


Prý Haarp ...
veškeré konspirační teorie , nebo dlouhodobá předpověď počasí jsou zbytečné...stačí si vzít do ruky rozpis tvých dovolených , a máme jasno , teda spíš zataženo :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 05. úno 2016 00:00 uživatelem Hodys.
04. úno 2016 23:58 #160

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.639 sekund