MOTOTURISTIKA NA CBF

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Závidět se nemá není to hezká vlastnost tak to sem nenapíšu. Opravdu hodně zajímavej trip. Určitě jednou až budu velkej taky pojedu...
Já se tady potím s víkendy a těším se do Monaca....Pokud počasí a vyšší moc dovolí.
Honda CBF 1000 RS:)
27. čvn 2014 10:21 #241

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Ahoj Pepe.To me MOC tesi,ze ses ve zdravi a bez poruch vratil do rodne hroudy.
Asi se s tebou take brzo skamaradim at mam take takove zazitky...kdyz uz se se
mnou z klubu CBF nikdo nechce kamaradit.......maji duvod,nepopiram.Ta posledni
fotka mi pripomina zcenu z roku 1433 i kdyz jsem tam nebyl-Husite na Baltu,
dosly na konec sveta a dal uz to neslo.Byt to neni Balt,ale scenerie stejne.
Jooooo moooore-tam jsem taky............nebyl.
27. čvn 2014 17:09 #242

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Konvičko dík za privítanie ja neviem čo furt máš,mne tvoje príspevky prídu skôr úsmevné,leda že by si niečo vykúril na stretku :)
Dál už to nejde :) ,je to výstižné na západ nie jedine tak na východ tam sú tie možnosti pre bežného mototuristu obrovské ale to už sú pre nás rabóčikov časovo náročnejšie cesty a k moru sa rozhodne vyber nenecháš si predsa ujsť pohlad na miesto odkial sme údajne pred nejakú miliardu rokov vyliezli....
Malpe,tak čítam že máš cestu za sebou,jakési off roady hm,hm,skúsil som aj ja bolo to cez 60 km ale nič moc trápenie mňa aj motky,celý čas zapnutý ventilátor,riziko defektu alebo narazeného kola...jeden čas som zvažoval aj endurko že občas odbočím z cesty ale nakoniec som sa na to vybodol, keď ma chytne rapel tak šupnem do auta bajk a vyrazím (Albánsko,Bosna...)tak je to pre mňa najsamlepšie.
Poslední změna: 28. čvn 2014 07:30 uživatelem Pepe. Důvod: oprava slova rabóčik
28. čvn 2014 07:26 #243

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Prave,ze nevykuril.Vetsina ucastniku si pamatuje jen moji motorku-ma malickost
tam byla tak trochu (kurevsky) inkonginto.Inkongintoman.Nepoustel jsem se do
zadnych vetsich akci a chodil spat se slepicemi-pro jistotu.A to me pocinani se
mi OPET vymstilo.Rano jsem nenasel svoji Italsko/Japonskou lasku na miste kde
jsem ji vecer zaparkoval-neni se take cemu divit-DOJEL PACOUS!!!Ten ma takove
blbe napady cheche.Holt prazak co ma roupy cheche.Ale sam to neodtahl-k tomu mu
pomohli jini RADOBY mi kamaradi........Priste zadnej sraz-motovejlet s Malpem
nebo Pepem je vetsi jistota cheche.
28. čvn 2014 11:16 #244

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

To je dobrej nápad konvajzre pokud ti zmizí motorka v Bosně s Malpem tak ji asi jen tak nenajdeš :woohoo:. Pacous se určitě nezdá to je kluk silnej. Ovšem možná bych se zamyslel jen nad variantou, že toho tvého litra přitáhla malorážka Bruty a buh ví co tam spolu v noci....
Honda CBF 1000 RS:)
28. čvn 2014 14:48 #245

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Pepe-to musíš mít "plechovou pr..del"-pěkná štreka až do Španěl.
I když v Bosně před Mostarem jsem pokecal ( anglickoněmeckočeskochorvaskoposunštinou ) se Španělem,který byl bez práce a jel na kole do Asie a cestou Fina,který jel na kole do Mongolska.
Proti těmto jsme s naším "kroužením kolem komína-pár tis.km naprostí čučkaři :woohoo:
29. čvn 2014 16:48 #246

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Tak to máš pravdu dneska byl dokumet o chlapíkoj z čech co jel na kole od nás do Japonska... tak to už je trip. Bohužel neřekli čím se živí a jak na to vzal peníze... Já bych cestoval až bych plakal. Jednak bych někam musel uložit kláru pak kocoura a musel bych si pořídit asi trochu jiný stroj...a pak už jen přepadnout obrněné auto a vyrazit.(možná bych to musel udělat trochu v jiném pořadí... nejspíš bych nejdřív přepadl to auto.)
Honda CBF 1000 RS:)
29. čvn 2014 17:00 #247

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

JinT napsal: ...................................................Jednak bych někam musel uložit kláru pak kocoura a musel bych si pořídit asi trochu jiný stroj...a pak už jen přepadnout obrněné auto a vyrazit.(možná bych to musel udělat trochu v jiném pořadí... nejspíš bych nejdřív přepadl to auto.)


V jiném pořadí? - ROZUMÍM = přepadnout Kláru , pak kocoura a dál odstavit a uložit svoje obrněné auto a pak vyrazit :woohoo: .Pěkně to máš vymyšlený lišáku !!!
30. čvn 2014 07:10 #248

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Malpe kedy ideš znova na Balkán? Ja som dal včera rozhodnutie že ešte na pár dní zbehnem,taký krtší trip cez Bosnu starú klasiku na Bugojno , Metkovič a odtial presnoriť vnútrozemím Hrvačku,vyliepať sa na Biokovo,pozrieť np Krka a skončiť v Senji na Karlovačku :)
Chcel som sa ale spýtať čo stojí v Bosne za odbočenie,išiel som to veľa krát ale vždy som ju mal ako tranzit...
08. čvc 2014 08:16 #249

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma MOTOTURISTIKA NA CBF

Tak jsme se vrátili z Tripu Rakousko Slovinsko Rakousko zpět nevím kolik přesně jsme najeli protože jsme se s Martym snažili na cestě zpět ujet dešti :whistle: marně... trochu nás to vzalo ovšem proti tomu čemu jsme se vyhnuli to bylo jako nic... V Jilemnici mi to málem odneslo rodiče a stále tu sledujeme svahy zda se neutrhnou.... Doufám, že už brzo přestane pršet.

Jinak jsem trochu neodhadl v jaké kondici mám pneumatiky takže z Dunlop Sportmax Roudsmart jsem udělal Sliksmart ale držela i na vodě :evil: A takto dopadla... To jsou pořád samý zatáčky a náklony nevím co na tom ty lidi mají akorát to ničí gumy :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
08. čvc 2014 21:03 #250

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.952 sekund