CENY KLUBOVÝCH TRIK

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Mne sa tie tričenká tiež veľmi páčia... :) Budeme ten najkrajší Honda CBF klub na svete... :laugh: Neviem sa dočkať kedy si ho prvý krát s hrdosťou navlečiem na svoje otĺkané telo... :evil:
26. dub 2013 21:04 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Draggoun pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

:) Vypadají velmi dobře
27. dub 2013 21:52 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Hodys napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

Sorry, sorry. Vím, že sezóna už frčí, ale vůbec nestíhám. V práci je peklo a doma jsem rád, že na chvíli vypnu. Ale furt si slibuju, že to musím dotáhnout, když už jsem vás všechny navnadil.
Budu informovat o progresu.[/quote]

tím se netrap vysvitlo slunko a práce je čímdál víc,u nás je to stejné,když chci jezdit na motorce musím dát dovolenou a zahodit telefon pak je mi dopřáno...žádnej stress kamaráde :)[/quote]

Nojo,je to hrozný. Fakt. Každičkej den po směně ,když usedám na svou strelu s touhou být co nejdřív doma u rodiny se mi stane podivná věc. Při výjezdu z fabriky mi motorka sama od sebe zatočí vpravo,namísto mnou zamýšleného vlevo. A potom si klidně najede svou každodení porcičku kilásků,a vůbec nebere ohledy na to že nechcu. Je to zatracená věc,asi jí přeskočilo v řídící jednotce nebo co,asi pojedu do servicu. Ale nebudu to před ní říkat předem. Protože to jsem zkusil dvakrát,a vždy těsně před daným termínem začalo najednou odcházet nějak moc věcí. A ve finále to jako naschvál stálo ukrutnej ranec B) Nebo mi snad někdo vysvětlíte jak je možný najet na 4km úseku z prce dom 80km,a ani se nezpozdit? :blink: Mojí ženě to t :blink: aky nedá spát :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
27. dub 2013 22:51 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

tirak.cz napsal:

[/quote]Nojo,je to hrozný. Fakt. Každičkej den po směně ,když usedám na svou strelu s touhou být co nejdřív doma u rodiny se mi stane podivná věc. Při výjezdu z fabriky mi motorka sama od sebe zatočí vpravo,namísto mnou zamýšleného vlevo. A potom si klidně najede svou každodení porcičku kilásků,a vůbec nebere ohledy na to že nechcu. Je to zatracená věc,asi jí přeskočilo v řídící jednotce nebo co,asi pojedu do servicu. Ale nebudu to před ní říkat předem. Protože to jsem zkusil dvakrát,a vždy těsně před daným termínem začalo najednou odcházet nějak moc věcí. A ve finále to jako naschvál stálo ukrutnej ranec B) Nebo mi snad někdo vysvětlíte jak je možný najet na 4km úseku z prce dom 80km,a ani se nezpozdit? :blink: Mojí ženě to t :blink: aky nedá spát :laugh:[/quote]


tak motorka je hodně návyková a pokaždý kdyžjedeš někam účelově tak stejně z toho uděláš výlet :)
Poslední změna: 28. dub 2013 12:18 uživatelem Hodys.
28. dub 2013 12:17 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Ja zas myslím že tirák pochopil že si treba nájsť na seba čas aj v tejto po...nej uponáhlanej dobe
28. dub 2013 13:43 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Pepe napsal:

Ja zas myslím že tirák pochopil že si treba nájsť na seba čas aj v tejto po...nej uponáhlanej dobe


tos napsal výstižně máš pravdu :)
30. dub 2013 00:59 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

No týjo,a dneska zas. A navíc se mi na palubce rozsvítila nějaká oranžová kontrolka,je na ní stojan jako bývají u pumpy. Nevíte někdo co to znamená :S
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
30. dub 2013 16:18 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

tirak.cz napsal:

No týjo,a dneska zas. A navíc se mi na palubce rozsvítila nějaká oranžová kontrolka,je na ní stojan jako bývají u pumpy. Nevíte někdo co to znamená :S


To ignoruj, dokud neni kontrolka cervena tak se muze jet dal a kaslat na to :-D
30. dub 2013 16:50 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

standaCBF napsal:

tirak.cz napsal:

No týjo,a dneska zas. A navíc se mi na palubce rozsvítila nějaká oranžová kontrolka,je na ní stojan jako bývají u pumpy. Nevíte někdo co to znamená :S


To ignoruj, dokud neni kontrolka cervena tak se muze jet dal a kaslat na to :-D


taková hranatá žlutá s okýnkem?

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



není to spíš znak mobilního telefonu se šňůrkou? to znamená že máš motorku s vestavěným telefénem víš u hondy bývá totiž náplň v nádrži doživotní na 100 let
Poslední změna: 30. dub 2013 19:32 uživatelem Hodys.
30. dub 2013 19:30 #59

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

no tak chlapi, nechte už toho blbnutí..... potřebuju to tričko :unsure: nemám v čem chodit a jiné se mi nechce kupovat B)
CBF 600 S 2008
04. kvě 2013 19:03 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.815 sekund