CENY KLUBOVÝCH TRIK

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Plně chápu situaci a nechci, aby vyzněla moje otázka jako nějaký pruďění, ale přesto se nemístně zeptám :whistle: : budou trička do srazu? :silly:
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 10. kvě 2013 11:27 uživatelem Eddie75.
10. kvě 2013 11:26 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Eddie75 napsal:

Plně chápu situaci a nechci, aby vyzněla moje otázka jako nějaký pruďění, ale přesto se nemístně zeptám :whistle: : budou trička do srazu? :silly:


Tak to je otázka, na kterou bych i já strašně rád znal odpověď :( Když vidím, jak se to vleče a jak většinou musím dělat jiné věci, nebudu už nic slibovat. Chci o víkendu finalizovat poptávku a příští týden vám dát ceny. Pak záleží na tom, kdy budu mít peníze pohromadě a jak dlouho zabere výroba. Sám za sebe bych byl rád, kdybych mohl všem na sraz přivézt nové "dresy", ale jednak by se mi to všechno asi nevlezlo do kufru a druhak se sraz nějak moc rychle blíží...
10. kvě 2013 14:18 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Dr.Pilulkin napsal:

Eddie75 napsal:

Plně chápu situaci a nechci, aby vyzněla moje otázka jako nějaký pruďění, ale přesto se nemístně zeptám :whistle: : budou trička do srazu? :silly:


Tak to je otázka, na kterou bych i já strašně rád znal odpověď :( Když vidím, jak se to vleče a jak většinou musím dělat jiné věci, nebudu už nic slibovat. Chci o víkendu finalizovat poptávku a příští týden vám dát ceny. Pak záleží na tom, kdy budu mít peníze pohromadě a jak dlouho zabere výroba. Sám za sebe bych byl rád, kdybych mohl všem na sraz přivézt nové "dresy", ale jednak by se mi to všechno asi nevlezlo do kufru a druhak se sraz nějak moc rychle blíží...


když to nevyjde do srazu tak holt uděláme další sraz :) bude se jmenovat bratři (a sestry samozřejmě) v triku....žádnej stress kucí :)
10. kvě 2013 17:24 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Dr.Pilulkin napsal:

Eddie75 napsal:

Plně chápu situaci a nechci, aby vyzněla moje otázka jako nějaký pruďění, ale přesto se nemístně zeptám :whistle: : budou trička do srazu? :silly:


Tak to je otázka, na kterou bych i já strašně rád znal odpověď :( Když vidím, jak se to vleče a jak většinou musím dělat jiné věci, nebudu už nic slibovat. Chci o víkendu finalizovat poptávku a příští týden vám dát ceny. Pak záleží na tom, kdy budu mít peníze pohromadě a jak dlouho zabere výroba. Sám za sebe bych byl rád, kdybych mohl všem na sraz přivézt nové "dresy", ale jednak by se mi to všechno asi nevlezlo do kufru a druhak se sraz nějak moc rychle blíží...


Pokud to do srazu stihneš,tak nemám problém se u Tebe cestou stavit,a něco pobrat do svýho kufru,nebo co budu mít .
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
10. kvě 2013 21:12 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

tirak.cz napsal:

Pokud to do srazu stihneš,tak nemám problém se u Tebe cestou stavit,a něco pobrat do svýho kufru,nebo co budu mít .


Ty Moravskoslezský, já Středočeský - to by sis asi hodně zajel...
10. kvě 2013 23:57 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Přes středočeský to můžu klidně vzít já, kdyby bylo třeba. Když to vyjde, dej vědět, rád pomůžu.
Praha 4 - CBF 600S 2004
11. kvě 2013 00:25 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Dr.Pilulkin napsal:

tirak.cz napsal:

Pokud to do srazu stihneš,tak nemám problém se u Tebe cestou stavit,a něco pobrat do svýho kufru,nebo co budu mít .


Ty Moravskoslezský, já Středočeský - to by sis asi hodně zajel...


No,a cestou se můžem stavit pro Hodýska B)
Je to takovej maločeskej zlozvyk jezdit všude nejkratší cestou,že? B)
A když to nenabídne někdo kdo bydlí blíž,nebo to má při cestě,zbyde to na nás co rádi jezdíme :laugh:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 11. kvě 2013 22:29 uživatelem tirak.cz.
11. kvě 2013 22:28 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Hehe, to abych to na sraz vzal přes GG B) Pokud bude co odvézt, určitě je tady dost kluků z Prahy a okolí, kteří by mi to ulehčili.
Poslední změna: 12. kvě 2013 21:23 uživatelem Dr.Pilulkin.
12. kvě 2013 21:22 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

OMLUVA. TROCHU TO KOMPLIKUJU
Děcka, patlám to tady dohromady a jak tak koukám do té tabulky, tak jsem zjistil, že jsem pako totální, jelikož ty ceny, které jsem vám tady předběžně hlásil byly bez DPH. Takže se moc omlouvám a doufám, že až se dozvíte finální cenu, tak mi nezrušíte půlku objednávek. :(

UPRAVENO DODATEČNĚ:
Jako cestu k malému zlevnění navrhuji zbavit se loga Honda a velkého nápisu CBF CLUB na zádech. Více info o dva komentáře dál. Co vy na to?
Poslední změna: 14. kvě 2013 23:05 uživatelem Dr.Pilulkin.
14. kvě 2013 22:10 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: CENY KLUBOVÝCH TRIK

Tak myslím, že logo na prsou a rukávu by mohlo stačit ..uvidíme co na to ostatní
CBF 600 S 2008
14. kvě 2013 22:14 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.605 sekund