VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
No, podle předpovědi by to na motorce mohlo vyjít :)
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. bře 2014 09:12 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Jezdívám jen strojirenský veletrh a parkuju vzadu. Tady maji motorkari parkování zdarma,auta 150kč. Předpokládám že na hlavím parkovišti. Potom nerozumím tomu srazu na opačné straně. Místo srazu není podstatné..hlavně at že se najdem.
chro chro
03. bře 2014 13:56 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Já tam byl jen jednou a parkoval jsem (auto) právě u vchodu 1... Nicméně telefony našima stařeckýma rukama ještě snad ovládat zvládnem...:)
Praha 4 - CBF 600S 2004
03. bře 2014 15:30 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Přátelé. Dnes byla zrušena naše firemní akce, takže silně uvažuji o náhradním brněnském programu. Pražáci a středočeši, kdo z vás pojede a kdo na moto? Po ránu u nás bývá zatím kolem nuly, což není úplně ideální. Ale kdybychom jeli v grupě (takzvaný gruppenfahrt), tak bych to třeba i přežil. V případě dostatečného zájmu bych mohl eventuelně poskytnout tři až čtyři místa (podle skladnosti pasažérů) ve své limošce.

Případné přespání u Hodyse beru jako samozřejmost. Spacák mám i na případný širák :D
04. bře 2014 12:47 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Ciao Doktore, to rád slyším, že se budeš taky trochu socializovat :-)
Mašinu budu brát podle počasí, zatím to vypadá docela rozumně. Ale jelikož nepojedu s Kristýnou, ale s kámošem-budoucím motorkářem, uvidíme, jak moc bude cimprlich, jestli nebude trvat na autě...:-D
Praha 4 - CBF 600S 2004
04. bře 2014 16:36 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Ahoj
U mě to je jasný jedu já plus jeden:))) Klára je v Brně.
Na motorce bohužel nejedu stále nemám přední kolo... Navíc vezu na moravu opravenou špuntovačku(už v pátek) a zpět jednu sadu hasičských žebříků.... Takže to je na auto...
Budeme se snažit dorazit na místo srazu respektive spíš zavolám nevím kde budu nechávat auto.
Tak v sobotu doufám, že nám to výjde. A bacha mi čekali jaro a zatím přišel mráz :laugh: znáte tuhle písničku že jo...
Honda CBF 1000 RS:)
04. bře 2014 21:32 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Eddie, nabídka jet mou limoškou stále platí. Jelikož nejsu z Prahy, tak bych vás případně někde nabral a v neděli zase vyhodil. Do Holešovic asi nepojedu. Anebo se můžu klidně svézt s váma, jestli pojedete autem.
04. bře 2014 22:30 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Tak jsem Vás bando rád potkal. Musím říct, že se díky tomu motosalon stal pěkným zážitkem. Jak jsem psal Hodysoj pokud budete někdo potřebovat nějaký díl na Partsdepot mohu se pokusit získat slevu vlastní to moc dobrý kamarád spolužák z vejšky... potkal jsem ho náhodou když jsme se rozešli...
Tak zatím se mějte a zase někdy někde.
Honda CBF 1000 RS:)
09. bře 2014 22:17 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Nebejt tam s váma, tak by mě to nebavilo :) A večerní pokec v Tře-beachi, kdy se k nám připojil Idealista a obsluha byla neskonale sličná, tak to byla šlehačka na dortu. A jestli někomu chybí pověstná třešnička, tak to byly fotky z dob, kdy měl Hodys ještě vlasy a jezdil po zadním :D

Díky za azyl, kamaráde, bylo to fajn, jako zatím všechny klubové akce, co jsem zažil.

Jen je škoda, že jsme s Eddiem spěchali domů a místo dálnice jsme si to nedali po okreskách. Tak někdy příště.
09. bře 2014 23:42 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: VÝSTAVA MOTOCYKL 2014 PRAHA

Tak kdybych to byl býval věděl tak to bych snad i z Brna za vámi dojel :laugh: Mi jsme s Káčou završili den v příjemné restauraci a taky jsem si nestěžoval :) Navíc jsme se upsali na motoškolu s těmi dorazy na krizové situace tak jsem zvědav www.bezpecne-na-motorce.cz
Mohla by to být sranda... napíšu kdy bychom se hlásili takže pokud budete mít zájem mrkněte na to,..
Honda CBF 1000 RS:)
10. bře 2014 08:20 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.636 sekund