Ukončení výroby a prodeje CBF600 a CBF1000

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Na 1,2HTP mi nesahej stačí dozadu nalepit 4x4 a TDI a máš vidět jak okolo všichni lezou a na silnici s tebou každej závodí:))). Na LPG to jede za 1,3kč a když to drtíš tak svištíš jak ten šíp...

Hele pokud se CBF dá stavěcí podvozek, a asi dvě desítky dalších dílů tak funguje bezvadně... a hlavně dost lidí překvapíš...
Pokud koupíš VFR stejně předěláš sedlo na gelové, přidáš vyhřívaný hefty a tři kufry s nosičem tank vak, cestovní plexik, padací protektory, přídavná světla navigaci, blatníček zadního kola, protektor na nádrž, ladák atd.... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: tirak.cz
03. říj 2014 13:46 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Tříválec a ještě na plyn? No, nejen že Ti na něj nebudu sahat, nebudu se na něj ani dívat. Jedině že by si mi v něm po defektu přivezl jiný kolo :laugh: Tyhle auta mě nezajímaj :) Ono když to drtíš, tak taky zrovna levně nejedeš, a plyn v motoru též žádný zázrak k dobru neudělá. Též to nepředjíždí.

Víš co znamená HTP? Hádam To Pójdě. Nebo pojde? Záleží jestli mluvíš česky nebo slovensky B) :whistle: :evil:


Tohle je kára podle mýho gusta B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
03. říj 2014 15:18 #42

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jo tohle se mi taky líbí ovšem to žere malý děti kolem cesty... Jinak HTP znamená od jaktěživa Hovno To Pojede... Za druhý to je teď kočár Kláry... Za třetí když s tím jedu já tak se do Brna napředjíždim až kam. Ono totiž platí, že ty co dojedeš tak to jsou samý blbci a ignoranti protože ty normální nedojedeš... Jedou totiž stejně jako ty...:))
Honda CBF 1000 RS:)
03. říj 2014 16:21 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Žere malý děti kolem cesty? Tak to můžu vyrazit třeba sem zpravy.idnes.cz/v-litvinove-vznika-nejve...02_112122_domaci_joh :cheer:

Aby se vlk nažral, a Češi zůstali celí :woohoo:
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
03. říj 2014 18:15 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Na 1,2HTP mi nesahej stačí dozadu nalepit 4x4 a TDI a máš vidět jak okolo všichni lezou a na silnici s tebou každej závodí:))) :evil:



můžu potvrdit že minimálně každej čumí já s tí autem jezdil a nejčastější otázka byla v servise to si děláš p...l když ten nápis viděli :laugh: :laugh: :laugh: prostě další JIndrův forek
04. říj 2014 01:58 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Zdar borci, zdravím z Intermotu. Nevím, jak je to možné, ale CBF1000F je tu stále mezi vystavenými... takže asi jen u nás zmizela z trhu...
Dneska jsem spíš "rekognoskoval terén", zítra budu podrobně bádat, nicméně zatím se mi z "osezených" nejvíc líbil V-Strom 650, případně (k mému podivu stále vyráběný) Diversion. Na Crossrunneru bych se asi musel projet, stejně tak V-Strom 1000 nebo to BMW R1200RS - z toho nic nebylo na "první dobrou".
Pro pobavení - ADAC pořádal na volné ploše jakousi pseudogymkhanu, většina pilotů byla naprosto jalová. Jal jsem se tedy příležitosti, že jim ukážu, jak se to u nás dělá. Děcka, jak já se napálil... :sick: Jezdilo se to totiž na Ducati Monster 696 (což byla mimochodem první cenaú, která jezdí snad jen rovně, řidítka mají neuvěřitelně :sick: :sick: :sick: malý rejd. Takže jsem si, nezvyklý na tento cizí stroj, taky hezky poťapal nohou po zemi a ten ksindl nechci už nikdy vidět... (nemluvě o teoretickém testu v NJ z místních předpisů a historie Ducati) Moji pomuchlanou CBF mi prostě nikdo ničím nenahradí! :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 04. říj 2014 23:35 uživatelem Eddie75.
04. říj 2014 23:34 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Eddie75 napsal: Jezdilo se to totiž na Ducati Monster 696 (což byla mimochodem první cenaú, která jezdí snad jen rovně, řidítka mají neuvěřitelně :sick: :sick: :sick: malý rejd. Takže jsem si, nezvyklý na tento cizí stroj, taky hezky poťapal nohou po zemi a ten ksindl nechci už nikdy vidět... (nemluvě o teoretickém testu v NJ z místních předpisů a historie Ducati) Moji pomuchlanou CBF mi prostě nikdo ničím nenahradí! :laugh:



říkáš první cena motorka...tak asi proto dali na gymkhanu motorku na které se to nedá projet aby nikdo nevyhrál a zůstala jim :) jinak na monstru starším jsem se projel rád ale fakt je že rejd měl malý :)
05. říj 2014 10:30 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 30
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, nevím jestli už to tady někdo nezmínil, ale v Německu se CBF1000F dál nabízí a prodává (viz. níže)

de.honda.de/motorraeder/modelle_naked_allrounder.php

Podle mého názoru ji prostě z nějakého důvodu nedováží české zastoupení :-(
KTM 1190 Adventure
28. kvě 2016 13:16 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Wood napsal: Ahoj, nevím jestli už to tady někdo nezmínil, ale v Německu se CBF1000F dál nabízí a prodává (viz. níže)

de.honda.de/motorraeder/modelle_naked_allrounder.php

Podle mého názoru ji prostě z nějakého důvodu nedováží české zastoupení :-(


Jo, je to tak, z nějakého důvodu se do ČR nedováží.
29. kvě 2016 09:29 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ten důvod je to, že Honda v Česku zastoupení nemá... zůstal jen servis jsme malý trh... ikdyž se tady prodá Hondy hodně podle mě... je to politika a tabulkoví manager to prostě škrtnul
Honda CBF 1000 RS:)
29. kvě 2016 11:30 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.597 sekund