Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Kevvin napsal: Určitě ..... probereš toho tolik, až se ti nebude chtít do služby B)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :evil:
Honda CBF 1000 2010
24. kvě 2017 21:43 #121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj všichni je to tady prosím čtěte a diskutujte ceny jsem dlouho zvažoval nechci na akci v žádném případně vydělávat... zálohy žádám hlavně proto aby pro všechny účast byla závazná... Zde je odkaz na dotazník
www.survio.com/survey/d/M9A4R3V5D1D3O7W2C
číslo účtu kdo nemá 1467854143*0800

Kdo by měl nějaké dotazy případně připomínky neváhejte psát email jindrichtauchmanZAVseznam.cz
můj mobil je tři sedmičky 032635

Místo Jilemnice Jizerská 756, Areál bývalé vodní elektrárny

PS: prosíme Pacouše aby nám to hodil někde do čela ať to všichni najdou a nikdo se nemůže vymlouvat... protože rádi všechny uvidíme...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
27. kvě 2017 16:43 #122

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
JinT mala pripomienka ak smiem: casovy harmonogram je asi nasledovný?

15. stvrtok prichod, pivo
16. piatok motoskola, grilovacka, pivo
17. sobota vyjizdka, grilovacka, pivo
18. nedela domov

aby som sa vedel nafazovat a podla programu vybrat co stiham :blink:

dakujem :S
CBF 600 SA 2004
28. kvě 2017 21:15 #123

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 8
Ahoj. Tak dotaznik vyplnen a uz se moc tesim. Hezky den vsem.
Wiki
29. kvě 2017 08:25 #124

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele čtvrtek bych ještě upravil Rišo dal bych Buřty na ohni a pivo... předpokládám, že lidi budou podle vzdálenosti jezdit od 17-22hod... tak jde o to kdo si napíše ve čtvrtek večeři budou buřty příjdou mi nejrychlejší a dají se dělat průběžně jen musím sehnat dost prutů :woohoo:
Je otázka kolik vína... ale jinak jsi to trefil :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
29. kvě 2017 09:04 #125

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Omlouvám se všem kteří již vyplnili ale zapomněl jsem tam dát jednu zásadní otázku jak budete chtít spát...proto jsem odkaz upravil kdo již odeslal pošlete mi do SZ jak chcete spát zda ve vlastním stanu nebo na karimatce v hromadné místnosti.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
Poslední změna: 29. kvě 2017 09:33 uživatelem JinT.
29. kvě 2017 09:29 #126

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo ještě jsem chtěl napsat pokud v dotazníku nenajdete nějakou alternativu pro Vás pište... teď jsem třeba dořešil to ubytko ale možná jsem ještě na něco zapomněl... Berte to tak, že ten sraz děláme pro sebe takže mi prosím nedostatky odpouštějte.. a snažte se hlavně vzít dobrou náladu...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
29. kvě 2017 10:14 #127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Ahoj,
vyplnil jsem ze budu spat ve stanu, protoze zname nektere chrapajici kamarady...., jestlize tito budou eliminovani ven a nebo budu mit dostecne piv v sobe, tak klidne a rad budu spat nekde na podlaze vevnitr :-D
Jidlo jsem take vyplnil, ale nepozaduju presne jak jsem napsal, prizpusobim se co si vetsina odhlasuje.

Jo a Jindro nekecej o nedostatcich, zname te jakej jsi poctivec/detailista, nakonec prijedeme a budeme mit kazdej svuj apartman i s nejakou gejsou v cene :-)
29. kvě 2017 13:24 #128

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele mám trochu výčitky tohle je první ročník a ještě se snažím najít nějaké postele a madrace ale vypadá to špatně ve hře jsou i dvě chatky... ale je málo času... a málo lidí... prostě první ročník nějak musíme zmáknout a každý další bude lepší...
Bohužel s gejšama to bude také spatné sraz je zatím vypsaný jako rodinný budeme si muset vystačit s tím co si dovezete... :woohoo: :woohoo:

Co bych ale rád zachoval je dobré jídlo takže se pokusím zajistit dobrý gulášek, krkonošské kyselo, Hendrycha a Skaláka...
a hlavně steaky na grill.... takže uvidíme....
Honda CBF 1000 RS:)
29. kvě 2017 14:08 #129

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Ahoj
.................................................................

.........se pokusím zajistit dobrý gulášek, krkonošské kyselo, Hendrycha a Skaláka...
a hlavně steaky na grill.... takže uvidíme....


Kurňa Jindřichu , a co takhle udělat a zaslat pro mě jeden větší " cestovní balíček "
když už jste ZASE , MĚ NATRUC udělali sraz v čase, kdy MUSÍM jet jako každoročně dolů na jih . Myslím , že takové Krkonošské kyselo by se mě i v Albánii šiklo :) :) :) . Děkuji předem ...i zadem :woohoo:
29. kvě 2017 17:02 #130

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.966 sekund