Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Zdar Marťas , kurňa tvého naleštěného mazánka je škoda , ale polámané končetiny by byly horší .Takže na tu bídu co se ti stalo buď rád , že to dopadlo takhle (mašina se spraví )- teda pokud tu páteř zdárně rozcvičíš . Já poté , co jsem byl po bočním nárazu autem do mého hozen na střechu , tak jsem s krční bojoval několik let - cvičení,cvičení a masáže . Snad ti to dopadne dobře , měj se M

P.S. a na rozcvičení je zase nejlepší jízda na mašině po našich silnicích - FAKT .
31. bře 2017 19:00 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

elektrikarCZE napsal: Já se mu snažil vyhnout ale nešťastně sem zavadil o obrubník a ten mě s motorkou vyhodil na chodník (v cca 30 - 40kmh) - zrovna sem ji jel zaparkovat po celodenním tripu - stalo se to hned vedle mojí fakulty - cca 200 metrů od garáže. Nic zlomeného nemám, jen naražený klouby a bok na pravé straně + něco s krční páteří od nárazu.

Zde jsou fotky :/

motorku pravděpodobně teď v neděli povezu na vleku domů. Docela se divím kde se ten zajíc tam vzal - druhý den sem se ve škole dozvěděl že se tam občas pohybují :/


Držím palce ať je brzy líp kdybys potřeboval něco sehnat nebo lakovat písní umíme to zařídit se slevou
Poslední změna: 01. dub 2017 01:30 uživatelem Hodys.
01. dub 2017 01:16 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

JinT napsal: Hele hodys nezdá se ti, že zase trapně sbíráš příspěvky :woohoo: :woohoo:

Ani ne člověče :-)
01. dub 2017 01:18 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 3

elektrikarCZE napsal: . Teď akorát nemůžu jezdit na motorce, jelikož jsem trefil v úterý zajíce :(


Navrhuji zajíce dohledat a sežrat s celou jeho rodinou. :angry:
09. dub 2017 10:23 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Trošku se vrátím k tématu , z časových důvodu nakonec letos musím bohužel motosraz i motoškolu vynechat takže dávám zavčas vědět , abych neblokoval místo v motoškole :-) , v červnu volno mám prakticky jen v neděli takže to neklapne užijte si to a uvidíme se na ostatních akcích :-)
10. dub 2017 10:36 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele Milane neštvi a koukej si to zařídit vše je otázka priorit a prací je sice živ člověk ale také odpočívat se musí umět...
Když si nebudeš pořád kupovat nové motorky.... tak budeš moct jezdit na srazy.
Honda CBF 1000 RS:)
10. dub 2017 17:02 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Hodys napsal: Trošku se vrátím k tématu , z časových důvodu nakonec letos musím bohužel motosraz i motoškolu vynechat takže dávám zavčas vědět , abych neblokoval místo v motoškole :-) , v červnu volno mám prakticky jen v neděli takže to neklapne užijte si to a uvidíme se na ostatních akcích :-)

Co to ani víkend

Odesláno z mého F5321 pomocí Tapatalk
11. dub 2017 13:58 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Jako sraz bez Hodyska??? ...jako takhle - ja jsem v pohode, protoze my se s Milanem potkame behem roku jeste mnohokrat. At uz to bude GG, Znojmo, nebo kdekoli jinde. :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
12. dub 2017 08:59 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Pacouši on ti totiž dal na moto GPS lokator a pak si hraje na náhody... :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
12. dub 2017 09:07 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Tak to dal asi i na auto. Zvladli jsme to i bez motorek na namesti ve Znojme :-)

....jo pockej!!! STALKER!!! Jsem naivni!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
12. dub 2017 09:08 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.383 sekund