Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Malp napsal: Kurňa Jindřichu , a co takhle udělat a zaslat pro mě jeden větší " cestovní balíček "
když už jste ZASE , MĚ NATRUC udělali sraz v čase, kdy MUSÍM jet jako každoročně dolů na jih . Myslím , že takové Krkonošské kyselo by se mě i v Albánii šiklo :) :) :) . Děkuji předem ...i zadem :woohoo:

Malpe, ty kluku, vždyť já jsem tě naposledy viděl na Glockneru... není ten Balkán už trochu nuda? :whistle: :laugh: Přijeď to Krkonoš pod stany, to teprv uvidíš tu pravou divočinu... :laugh: :woohoo: :evil:
Praha 4 - CBF 600S 2004
30. kvě 2017 09:46 #131

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele baliček ti uděláme ale koukej si pro něj přijet... at nejsi pro nové členy jako Yeti.... všichni o něm mluví a nikdo ho neviděl.... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
30. kvě 2017 10:10 #132

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Každopádně pozitivní je, že jediná takhle velká, čili čtyřdenní, díra v rozdělovníku směn, je nááááhodou v době srazu. Takže jeddééém! :laugh:
Zálohu s dovolením pošlu v pondělí...

Jede někdo taky pod stan?
Praha 4 - CBF 600S 2004
30. kvě 2017 18:24 #133

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Eddie75 napsal:

Malp napsal: Kurňa Jindřichu , a co takhle udělat a zaslat pro mě jeden větší " cestovní balíček "
když už jste ZASE , MĚ NATRUC udělali sraz v čase, kdy MUSÍM jet jako každoročně dolů na jih . Myslím , že takové Krkonošské kyselo by se mě i v Albánii šiklo :) :) :) . Děkuji předem ...i zadem :woohoo:

Malpe, ty kluku, vždyť já jsem tě naposledy viděl na Glockneru... není ten Balkán už trochu nuda? :whistle: :laugh: Přijeď to Krkonoš pod stany, to teprv uvidíš tu pravou divočinu... :laugh: :woohoo: :evil:


Kdepak Balkán a nuda , navíc se vracívám domů kolem moře a to si každý den užívám už lehce prohřátého Jadranu , což je na naše motorkářský klouby balzám :) .
Jinak ty Kerkonoše mě samozřejmě mrzí - docela bych tam pojezdil ,ale člověk nemůže být všude najednou . Takže zase někdy ahoj .
30. kvě 2017 19:56 #134

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

JinT napsal: Hele baliček ti uděláme ale koukej si pro něj přijet... at nejsi pro nové členy jako Yeti.... všichni o něm mluví a nikdo ho neviděl.... :woohoo:


Tak pro tentokrát opět Yeti , snad to příště vyjde ;)
30. kvě 2017 20:00 #135

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Jindro, do kdy se musí vyplnit dotazník, abych něco neprošvihl? Bohužel ještě nemám jasno, kdy se ukážu, řeším ještě hlídání, protože termín mi zrovna nevyšel jak bych potřeboval. Ale věřím, že se to povede zařídit.
PS: Je možné dát foto místa, kde se bude nocovat, stále se tak nějak nemůžu rozhodnout, zda mám sebou tahat stan nebo ne.
30. kvě 2017 22:34 #136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 82
  • Obdržená poděkování 8
Dotazník je vyplnění, penízky jsem poslal a už se těším. Doufám že bude kyselo

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
31. kvě 2017 10:34 #137

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele tak nějak to vezmu postupně...
Fotku místa se pokusím udělat doufám, že mi příští týden položí podlahu pak to bude vypadat lépe... :woohoo:

Co se stanů týká zatím se hlásí tolik lidí, že se začínám bát zda budu mít tolik placu :woohoo: :woohoo:

Ještě se našli i jedinci co si našli ubytování v penzionu Kovárna je to 10min od nás pěšky... možná zajímavá alternativa tam jsou postele a snídaně... ikdyž s tou počítám i já :woohoo: motorky se mohou ubytovat a jen si večer přejdete lehnout... také možnost... Já jsem uvažoval, že koupím postele atd... ale to by bylo asi už dost náročný...
Honda CBF 1000 RS:)
31. kvě 2017 16:06 #138

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Luhamoto termín do kdy poslat dotazník to je dobrá otázka já bych skoro řekl do konce týdne nebo začátkem příštího protože se to fakt kvapem blíží...
Ovšem když jsem napíšu, že nikoho neodmítnu tak se mi všichni přihlásí až podle počasí ve středu 14.6... tomu bych se přátelé opravdu docela rád vyhnul kdo už nějaký sraz plánoval pochopí... Takže zbytečně neotálejte... děkuji :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
31. kvě 2017 16:09 #139

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak zatím mám devět vyplněných dotazníků

Ještě Vám popíšu ubytko mám k dispozici 4 místnosti v hlavní budově k tomu je zázemí 2x sprcha 3x záchod.
2x kuchyňka
1x podkrovní místnost s postelí zatím zamluveno...

Pro stany chystám 3x sprcha 2x záchod
Plochy mám v zásadě dvě před hlavní budovou na dostřel od záchodů a vybavení a pak pokud by byl opravdu velký zájem i před naší halou ale to už se bavíme, že by nás bylo asi víc jak 40ks a to opravdu nepočítám nicméně nechám posekat a pokud bude někdo extrémně chrápat přeneseme ho tam :evil: je to asi 250m od hlavních budov...

Pak pokud bude velký zájem mám připraveno další dvě místnosti
2xzáchod 2xsprcha 1xkuchyňka...

Kuchyňka nebude v zásadě potřeba pokusím se vše zvládnout hromadně... snídaně večeře hromadně ve stanu stoly a lavice(pivní sety)

Vycházím z přísloví dobrých lidí se vejde na jedno místo nepočítaně... ale myslím, že i případné soukromí lze docílit...v podstatě zákoutí půd hambalků a podobně mám nepočítaně metrů ale jsou tam tak trochu klasicky vrstvy prachu atd... proto nabízím zatím plochy které do té doby chci co nejvíc zvelebit... :woohoo:

Motorky počítám pod alarmem v hlavní garáži plocha pro ně je výrazně předimenzovaná...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: keith, Rishor
31. kvě 2017 16:56 #140

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.663 sekund