Letní sraz 2017 a neb opět Krkonoše....

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Ako vždy. Bezo mňa. Svadba. Tiež bezo mňa.
01. lis 2016 13:08 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: Hele státnice můžeš dělat i v Lednu to by se asi na katedře divili kdyby jsi dorazil a řekl hele já to v létě dělat nebudu kreje se mi to se srazem :woohoo: :woohoo: a my ti tam za hrdinství dáme hobla... :evil: No radši to udělej a doufám, že se to krýt nebude a budeme moct oslavit zrovna i Ing Elektrikáře... to bude o důvod víc se namazat a některé z nás ožrat přeci jen já mám u pár členů malý vroubek... :woohoo: :woohoo:


Koukám, že trochu předbíháš, Ing ještě ne, jsem ve třeťáku :) takže zatím bc. :D
06. lis 2016 09:25 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Sakra to jsi tak mladej tak to je povinnost to udělat :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
06. lis 2016 16:14 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Jelikož jsem nový člen a majitel CBFka tak se určitě přijedu s vámi seznámit :woohoo: :P
11. lis 2016 10:58 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
ahoj vzacny klub CBF...

JinT vynikajuci napad :silly: v krkonosoch sa mi moc pacilo a tuto spravu beriem ako novorocne predsavzatie :S ... takze urcite dorazim (urobim pre to tentokrat vsetko) a pripadne donesiem aj nejake napady na cbf slovensko 2018 :dry:

...pozdravujem vas vsetkych :)
CBF 600 SA 2004
12. lis 2016 08:18 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Rishor napsal: ahoj vzacny klub CBF...

JinT vynikajuci napad :silly: v krkonosoch sa mi moc pacilo a tuto spravu beriem ako novorocne predsavzatie :S ... takze urcite dorazim (urobim pre to tentokrat vsetko) a pripadne donesiem aj nejake napady na cbf slovensko 2018 :dry:

...pozdravujem vas vsetkych :)


To je slovo SLOVENSKO 2018 konečně další člen po srazu co udělala Bruty paráda
Díky: Rishor
Poslední změna: 14. lis 2016 13:35 uživatelem Hodys.
14. lis 2016 13:33 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ty jo super Rishor a už máš pořádnou motorku :woohoo: ty brďo největší chlap na nejmenším stroji... Jak jsi na tom neuvažuješ o větším kalibru teď se ukazovalo víc pěkných CBF600 na prodej...??
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
16. lis 2016 16:11 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

JinT napsal: Ty jo super Rishor a už máš pořádnou motorku :woohoo: ty brďo největší chlap na nejmenším stroji... Jak jsi na tom neuvažuješ o větším kalibru teď se ukazovalo víc pěkných CBF600 na prodej...??


hoa JinT, vdaka clovek a mas pravdu vyzera to dost divne :sick: , ale citim sa na tej 125 celkom v poho, je fakt ze uz som minuly rok posedel chvilku na cbf 500 a ak nieco vacsie v tejto kategorii tak asi ta cbf 500 = ta sa mi vcelku paci :dry:

no este asi par sezon posedim na ponikovi :blink:

PPS: mimo zaznam CBF ... rad by som casom ale aj osedlal konika, co ma povozi aj mimo cestu...hlbsie do lesika :S
PS: to su ale velke sny...skusim napisat jeziskovi, uvidim co on na to :evil:

s pozdravom: Risho
CBF 600 SA 2004
21. lis 2016 08:32 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No držím ti palce ale koníci do lesa rádi vyhazují a pokud 4-takt tak žadnou malorážku jinak se to s tebou na výjezdech zasekne... osobně mám zkušenost takovou, že i přesto, že na silnici bych o sobě řekl, že se tolik nebojím a místy jedu i rychle tak v terénu jsem posera a hodně mě to brzdí a je to až nebezpečné protože většinou projedu to co ostatní přeskočí... a popravdě je to místy dost nebezpečné a je z toho dost pádů z takzvané přílišné opatrnosti... po pravdě cítím, že když máš tyhle pudy a nemáš zkušenosti od mala aby člověk mezi stromy jel tak nějak automaticky radši ani nezačínat... Mě to stálo pořízení vybavení a motorky plus jedno koleno... a když se chci někde svézt ještě na mě všichni koukají skrz prsty jako že plaším zvířátka když jedu po lesní cestě... Za mě to asi byla slepá cesta...
Honda CBF 1000 RS:)
21. lis 2016 12:06 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Tak enduro jsem si vyzkoušel před CBF a docela mě to bavilo, ale v ČR se moc svést nedá. Teda aspoň u nás, všude zákazy, závory, myslivci a jiné překážky. Takže pro mě to bylo zklamání. Pokud terén, tak motokros nebo trial. Nebo jinou část planety, kde se ještě svobodně dá jezdit a cestovat.
23. lis 2016 20:21 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.232 sekund