Chybějící číslo motoru

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Chybějící číslo motoru

Kdysi - asi tak 15 let curik na služebním Mišivbuši mě na STK našli " vyoxidované " číslo na motoru , takže ajne klajne problém . Mazal jsem do Prahy ( sídla firmy ) a tam půl dne pendloval na Jarově mezi firmou , Dopravním inspektorátem a místní STK . Ve finále mě číslo bylo potvrzeno a na STK technikem vyraženo nové . Jak to chodí dnes nevím , ale asi bych prvně osobně navštívil Hondu - tam kde jsem ji koupil , třeba už něco kolem toho řešili .
27. bře 2018 19:46 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybějící číslo motoru

Na nové to najít jde to je jasný... teď nemám moto v garáži tak to ani nemůžu vyfotit ale jde o to s kým se potkáš na STK a jak i ty na ně nastoupíš... když přijdeš s tím že najít číslo je jejich práce a povinnost tak máš asi zaděláno na problém protože to tak bohužel není... máš přistavit stroj k prohlídce tak aby mohl projít takže i tato čísla ukázat... ovšem zkušení technici mají za X-let praxe kde ta čísla bývají a většinou pokud je trochu snaha vždy jsme číslo našli... největší zábava je při evidenčkách kdy máš nové auto víš o něm kulové a hledáš... je to nedomyšlené.. ovšem vždy jsme to nějak lidsky vyřešili... problém je dnes kdy po těch technikách jdou a po STK také... pořád se loví nějaký záškodníci... to by nedej bože mohli udělat něco lidsky... a to je ten problém fotky záznam atd... A ruku na srdce kolik znáte lidí že se klepali aby dostali technickou knourali přemlouvali a pak když je za měsíc zastavili policajti tak řekli ale já mám měsíc platnou STK tak to není moje vina za tuhlé závadu já nemůžu... mám jednoho kamaráda co na STK dělal ten by se rozvyprávěl... jak lidi přemlouval co je a není životu nebezpečné... takže svým způsobem si za tohle všechno můžou lidi samy... někdo dostal pocit, že Češi musí na vše mít zákon restrikce atd...
Honda CBF 1000 RS:)
28. bře 2018 08:59 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Chybějící číslo motoru

Včera jsem tahal novou spojkovou hadici tak jsem si svítil kudy vede. A na motoru pod hadicí jsem našel číslo. Vyjiskřené, takovým tím elektrickým perem. Jeden znak je dokonce opravovaný - asi jako když píše prvňák do slabikáře. Sám bych to udělal líp. Takže já nějaké číslo mám, zatím nevím jaké. rok 06.
CBF 1000 r.v. 2006
29. bře 2018 06:23 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Tak já dneska hledal všude možně a našel jsem jedno číslo (8 čísel), ale toto číslo v TP vůbec není. Žádné 4 místné číslo nenalezeno :-(. A technická mi končí už za 14 dní, tak se brzo dozvíme jak to je :-D
29. bře 2018 13:10 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Tak mi akorát přišlo vyjádření od Hondy, že by tam to číslo mělo být viz příloha. Večer na to ještě kouknu.
29. bře 2018 15:26 #25

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Lava-na tom obrazku kde ma byt cislo motoru-tak to tam mam-vyjiskrene-ale je to cislo motoru NE typ motoru
dle velkeho TP co chteji na STK. Alesi-ty mas stejny model co mam ja,akorat moje moto je r.v. 2008.Mozna,ale
mas stesti a typ motoru na motoru mas-ne jak ja.Kazdopadne jdes za 14 dni na STK tak pak napis jak jsi dopadl,
dekuji.Alesi-typ motoru by jsi mel mit stejny co mam ja-SC57E.
30. bře 2018 17:40 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Chybějící číslo motoru

Konvajsr zkus to prověřit. Já na netu hledal ten motor podle typu, jestli někde budou fotky a našel jsem toto.





A další motor.
Poslední změna: 30. bře 2018 19:29 uživatelem Luhamoto.
30. bře 2018 19:11 #27

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Luhamoto-ty jsi BOREC-opravdu.Lec,ja prolezl cely motor nekolikrat a ne jednou.No,na jistotu dle tvych fotek na to
mrknu a dam vedet.
31. bře 2018 12:48 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

No já myslím, že ta fotka od Luhamoto přesně souhlasí s tím, co poslala Honda. Akorát jsem zkoušel se tam podívat a je to bez šance tam vidět. Nebo teda já nenašel správný úhel, abych ten štítek viděl :-(
02. dub 2018 19:18 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Chybějící číslo motoru

Pro zajímavost jsem to vyfotil a ořízl a je to celkem vidět. Tušíte někdo co to je? A na fotce jsem objevil, že je za ním ještě další nějaké číslo.. Začíná M- a více není vidět..

CBF 1000 r.v. 2006
03. dub 2018 06:41 #30

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.634 sekund