Chybějící číslo motoru

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Takze-pres Velikonoce jsem to resil.Diky Luhamotovi jsem konecne prisel na to-kde to cislo motoru opravdu je,
jenze-byl jsem v garazi,lezel pod moto,dival a snazil se dostat k tomu cislu-marne-NENI na nej videt odnikud!!!!
Je to schovane za ramem.Dnes jsem byl za kamaradem kamarada co pracuje na STK a ten ma jasno-tento
typ motoru nelze zkontrolovat-natoz vyfotit bo na nej neni videt-jedinne prej vytahnout motor z ramu.Napisu do Hondy
a tak za mesic tam zajedu-nejbizssi Hondu mam 80 km.Ale jak rikal technik-Honda tam cislo ma-ta nepochybila-
a ze ho potrebuje STK na fotku ji asi zajimat nebude.Technik rikal,ze pred tydnem mel na STK Transalpa a
Pan Europeana-u Alpa to bylo v pohode-u Pana musel majitel sundat bocni kapotaz,ale typ sel krasne vyfotit,ale
jak videl kde je to cislo u CBF tak krcil rameny.Co na to rict-TO JE PAKARNA!!!
03. dub 2018 18:41 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl Rishor pro téma Chybějící číslo motoru

konvajsr napsal: Takze-pres Velikonoce jsem to resil.Diky Luhamotovi jsem konecne prisel na to-kde to cislo motoru opravdu je,
jenze-byl jsem v garazi,lezel pod moto,dival a snazil se dostat k tomu cislu-marne-NENI na nej videt odnikud!!!!
Je to schovane za ramem.Dnes jsem byl za kamaradem kamarada co pracuje na STK a ten ma jasno-tento
typ motoru nelze zkontrolovat-natoz vyfotit bo na nej neni videt-jedinne prej vytahnout motor z ramu.Napisu do Hondy
a tak za mesic tam zajedu-nejbizssi Hondu mam 80 km.Ale jak rikal technik-Honda tam cislo ma-ta nepochybila-
a ze ho potrebuje STK na fotku ji asi zajimat nebude.Technik rikal,ze pred tydnem mel na STK Transalpa a
Pan Europeana-u Alpa to bylo v pohode-u Pana musel majitel sundat bocni kapotaz,ale typ sel krasne vyfotit,ale
jak videl kde je to cislo u CBF tak krcil rameny.Co na to rict-TO JE PAKARNA!!!


to by ma nakoniec zaujimalo aj vyjdarenie od hondy, ze preco su tie cisla tak neviditelne :S ,(ci preto ze prava ruka nevie co robi lava) alebo by sa to zviditelnenim predrazilo :whistle:

a za dalsie stk potrebuje nejaku priblblu fotku, tak nech si to daju na rontgen (aj so spolujazdkynou) a uvidia vsetko...aj co nechcu :sick:

tak prijemnu zabavu clovek :silly:
CBF 600 SA 2004
Poslední změna: 04. dub 2018 13:27 uživatelem Rishor. Důvod: dopisanie
04. dub 2018 13:25 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Tak pánové, koukněte na foto co mám :-)
Takže žádné číslo ani typ motoru je nezajímá. Jediné co fotí je číslo rámu (pravá vidle) a výrobní štítek (vlevo na rámu). A pak moto ze všech stran.
Když už jsem měl vylepenou známku, tak jsem se ho na rovinu zeptal jak to tedy je. Prý je to blbost a že tato kachna už se k němu taky donesla.... Tak snad už se teď STK nikdo bát nebude :-)
04. dub 2018 15:31 #33

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Chybějící číslo motoru

No v Práglu ti to třeba prošlo , ale mister Konwička bydlí na horké českopolské hranici :woohoo: a tam třeba vládne teror - tak kurňa Radku jak to je ?
04. dub 2018 16:09 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Volal jsem ještě včera kámošovi, co pracuje na STK v Brně a říkal, že to je opravdu blbost. A dnes mi to potvrdil druhý technik. A pokud to někdo požaduje, ať ukáže podle jaké směrnice. Takže případně pokud chce někdo pátrat dál, tak bych dotaz asi podával na ministerstvo dopravy a ne na Hondu. Honda ti pošle schéma kde co hledat, ale jinak jí to může být jedno - tak jako poslali mě.
A ještě technik říkal, že u cca 90% motorek to číslo na motoru prostě vyfotit nelze, že je pod plastama a na jiných nedostupných místech....
04. dub 2018 16:33 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybějící číslo motoru

Hele já bych se tomu nedivil technici nejsou neomylní jsou to zamestnanci... a na školení mohli spát...... a bojí se tak dělají pakárny a raději vyfotí dvě věci navíc než aby jedna chyběla... řeší věci na které nemají nárok snaží se zkoušet brzdy a podobně... řešení vidím jediné nechodit na takové STK ...
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Lava, Rishor
05. dub 2018 09:35 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Motorku mam od novoty od listopadu 2008.4 roky jsem nemusel na STK-pak uz byl do ted asi 3 krat-nikdy typ motoru
neresili,ze je to nezajima-az,kdyz jsem byl naposledy na STK tak technik chtel poprve typ motoru co je ve velkem
TP-typ jsme nenasli po asi 15 minutovem hledani.Ze ho jeste nepotrebuje,ale od 1.1. 2018 MUSI mit fotku pro
vydani noveho STK.Ja si to nevymyslel.To mi potvrdili VSECHNY STK kolem-Krnov,Opava,Bruntal.A vy mi pisete,ze
takovy nesmysl neni.Tak kdo je tady potom hnup!Proste technici z prdelovic jsou nadlidi jak technici z Prahy-rekl bych,
ze by to melo byt spis naopak.Nebudu to resit-budu obvolavat stanice STK a pojedu na STK treba do Brna (200 km),
co uz.Dekuji vsem zucastnenim za informace.
05. dub 2018 14:59 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Já ti věřím a možná už vím, kde je zakopaný pes. Kámoš mi poslal dokument z 16.1.2018. Od strany 6 je postup pro STK na moto. No a hned bod 1.1 si podle mne může každý vyložit jak chce?!?!?!?!
Jinak jsou tam i další zajímavé věci ohledně třeba přídavných světel atd....

Jo a kdybys jel na STK do Brna, dej vědět, u kámoše určitě projdeš :-)
06. dub 2018 10:23 #38

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Lava-dekuji za nabidku.Pokud nezmeni postoj tak se ti ozvu.Ja jdu na STK v rijnu.Dekuji tobe a vsem co to meli
chut resit.
06. dub 2018 14:29 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybějící číslo motoru

Hele viděl jsem teď před časem hezkou frašku jak harley club byl přímo za ministrem a vysvětloval mu jak to nebo ono není na motorce nebezpečné a že to dělají pro svojí bezpěčnost a podobně... některé hrozné stavby výfuky vybrany řvaly jako krávy....a Ťok tam s nimi notoval STK se tam také probírali... co je možné v německu polsku a u nás to nejde... jaké stavby a dovozy jsou zlegalizovat v německu a u nás né... prostě my si musíme každé nařízení odkudkoli z ruska nebo z EU vždy musí být někdo nad námi ale my si to ještě pozlatíme a přitvrdíme napíšeme to tak aby se v tom nevyznal ani právník a pak se divíme, že musíme mít tolik úředníků a razítek... a ve finále to sice všechny se...re... ale prostě se nic nemění a ať tam je petr nebo pavel všichni dělají stejný bordel nic se neopraví jen se na to prskne nová nálepka... a jede to dál... takže si to přeberte jak chcete... je to hnus... pořád někdo znepříjemňuje život... a je to :sick: B)
Honda CBF 1000 RS:)
06. dub 2018 15:44 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.735 sekund