CBF 1000 - nestartuje

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Jo a pokud motorka střílí do laufu,mluví to samo za sebe. Kdy si byl naposledy na návštěvě u odborníka přes seřízení?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
25. úno 2013 22:46 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl bohy075 pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

No ona normálně nestřílí, stalo se mi to ted poprvé když jsem ji uchcal... Jinak na podtlaky se chystám na jaře...
25. úno 2013 23:02 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl hasa pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Ahoj, měl jsem ten samý problém asi před 14 dny, zkusil jsem nastartovat motka 2005 škytla , blafla do laufu a bylo vymalováno, pokud tam máš NGK svíce tak jsou pravděpodobně po smrti NGK ulitá rovno NGK v prdeli já dal nové BRISK AR10S a motka šla na brnknutí
26. úno 2013 08:08 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl bohy075 pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

To mi ani neřikej :-( dával jsem tam v zimě nový společně s olejem a filtry... to mě každé ulití bude stát 1000? :-(
26. úno 2013 09:55 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

To je blbost.Mám NGK R CR9EH 9,ulil jsem je několikrát,a v poho. A pokaždý jsem nastartoval popsaným způsobem. Tak neplaš B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
27. úno 2013 15:18 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Již jsem to zde někde viděl několikrát, ale zopakuji.
CBF blbě chytá po delší odmlce. Uleje se. Odstranění problému : PLNÝ PLYN (při plném plynu a startování jsou vypnuté vstřikovací ventily a tudíž nejde palivo)
Motor se tedy postupně odvětrá od benzinu. Nechat vždy po 5-10 sek. točení vychladnout starér- já mu dával 30 sek. Nejméně 10 cyklů. pak start nornálně bez plynu. Připojoval jsem si baterku z auta. Letos preventivně start jednou za měsíc a žádný problém. Napiš zda-li jsi byl úspěšný! Když to fungovalo dobře na podzim tak se to samo nerozštelovalo ani svíčky se nezozbily. Moc ulité svíčky ze 4 taktu jdou vždy vysušit na plynovém hořáku ! Já svíčky každoročně pískuji skleněným pískem zrnitosti do O.3mm a životnost motosvíček je více jak 40 000 km. Na autě jsem na 1 sadu najel 100 000 a a pak auto prodal. Na továrních rallyových Škodách 100 a 110 se to jinak než pískováním neřešilo protože nové byly za devizy a ze Západu.
27. úno 2013 16:42 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl bohy075 pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Možná jsem to neřekl ale mám rok 2006 tj. karbec. Už jsem to naštěstívyřešil, vyndal svíce, protočil motor bez nich a svíce vysušil na plynovém hořáku, vše dal dohromady a šla hned ;-) Diky
27. úno 2013 20:56 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Jasné stačí očistit,vysušit,skontrolovať vzdialenost kontaktov,len je treba ju vonku odskúšat pretože aj keď vyzerá dobre môže byt prerazená pod izolátorom a dať nazad.Sviečku na odpis poznáš lahko podla ohorených kontaktov,špatný izolátor....
02. bře 2013 08:17 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vlastaCBF pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Zajímavé - mám také r.2006 a mám stříkačku, vůbec jsem Mnetušil, že litr měl karburátory. Myslel jsem, karburátory měly jen CBF600 do r.v. 2006. Stále je co objevovat !
02. bře 2013 11:51 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl zbrnda pro téma Re: CBF 1000 - nestartuje

Dvě zimy jsem ji měl stát u kámoše v garáři (nevytápěné) jen napojenou baterku na Optimate4 a na jaře jsem ji nastartoval jakoby běžela den předem.Letos jsem ji měl už v garáži v domě. Někdy v lednu jsem ji nastartoval, ale jen nachvíku (vnuk chtěl slišet motor) takže cca minutu. Teď jsem dával padáky,vyčistil třmeny dal novou brzdovou kapalinu a včera měnil chladičku.Vyndal jsem hadice od čerpadla a vypustil,vysál vyrovnávací nádržku (k té hadičce je hroznej přístup a doplnil novou (ona je ještě jedna hadice za tou co vede do vodní pumpy je o svoji sílu níže a blíž k motoru. Tak si říkám že jsem měl asi sundat tuhle) Ale proč to píšu,abych tu chladičku protočil,chtěl jsem nastartovat,čerpadlo natlakovalo,startér tak pětkrát zatočil,motor nenaskočil a baterka už neměla sílu a to byla 12 hodin na nabíječce,ale vtom lednu naskočila na druhé převalení,tak mám baterku ještě znovu na nabíječce a pokud udělá to samé tak budu muset koupit novou,protože je to originálka to jest táhne osmý rok. :(CBF 1000
Poslední změna: 06. bře 2013 11:14 uživatelem zbrnda.
06. bře 2013 11:14 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.927 sekund