AKU

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

AKU vytvořil uživatel jawaman

Našel jsem správnou aku pro CBF 600 S 2008+? www.motoretezy.cz/cz/e-shop/811394/c6095...onda-cbf-600-08.html
04. dub 2013 15:05 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: AKU

;) určitě parametry i rozměry jsou správné
04. dub 2013 18:29 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re: AKU

04. dub 2013 18:37 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: AKU

jawaman - jen tak ze zajímavosti. Měníš baterku z preventivního důvodu, nebo ta baterie co máš již vykazuje nějaké známky opotřebení. Způsobuje nějaké potíže při startování atd.

PS: Zajímá mě to jen pro porovnání, protože rovněž mám model 2008 a ta má je zatím OK (najeto 21 000km).
Já mám baterii Yuasa YTZ 10S
Případně přidej kolik km máš najeto.

Jinak k tvému dotazu porovnání viz. obrázek. Vhodná baterie co jsi vybral to je.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 04. dub 2013 19:35 uživatelem Luhamoto.
04. dub 2013 19:15 #4

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl jawaman pro téma Re: AKU

Pokoušel jsem se motorku oživit po téměř půl roce stání v garáži. Sice se v ní teplota nedostane pod nulu, ale baterka už nemá dostatečnou kapacitu. Nabití by patrně pomohlo, ale preventivně pořídím novou, pět let musela sloužit a budu klidnější.
04. dub 2013 19:22 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: AKU

jawaman napsal:

Pokoušel jsem se motorku oživit po téměř půl roce stání v garáži. Sice se v ní teplota nedostane pod nulu, ale baterka už nemá dostatečnou kapacitu. Nabití by patrně pomohlo, ale preventivně pořídím novou, pět let musela sloužit a budu klidnější.


OK. Jen mě to právě zajímalo, kolik ty baterie zhruba vydrží, abych s výměnou tak nějak taky počítal. Zatím po ,,zimě" mi chytla v pohodě a je pravda, že jsem ji dobíjel. Ok, dík.
04. dub 2013 19:41 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: AKU

Luhamoto.. pokud Hrošák neměnil, tak ta baterka u mě má 40 000 a je stará jako ta tvoje zatím nevnímám jakýkoli zakolísání...snad ještě sezonu dá :-)
chro chro
04. dub 2013 20:04 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re: AKU

keith napsal:

Luhamoto.. pokud Hrošák neměnil, tak ta baterka u mě má 40 000 a je stará jako ta tvoje zatím nevnímám jakýkoli zakolísání...snad ještě sezonu dá :-)


Ok, dík za poznatek. S tou baterií to bude asi hodně individuální, dle užívání motorky, garážování, dobíjení, množství příslušenství na moto s odběrem proudu. A asi bude i rozdíl mezi modely s karburátory se vstřikováním. Každopádně klidně přihoďte i další své poznatky, jak vám baterka slouží.
04. dub 2013 21:22 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re: AKU

Kamošovi odcházela baterka (nedržela kapacitu) , tak loní gelovku rozebral (vršek), dolil elektrolytem (jen trochu), dobil a funguje mu dodnes. A mě asi bude čekat to samé, pokud si nekoupím novou

ps: je jasné, že by se to nemělo .... ale když to funguje B)
CBF 600 S 2008
Poslední změna: 05. dub 2013 16:09 uživatelem Kevvin.
05. dub 2013 16:07 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: AKU

mam jeste druhou starsi motorku cbf500 koupenou jako novou v roce 2005, najeto 40000, jezdila prvnich 6 let kazdy den, v lete i v zime (mimo CR v teplotach 0-10stupnu), nikdy jsem ji nenabijel, pak jsem se stehoval sem do CR, zacal jezdit jinou motorku a tahle stala venku na povetri celeho pul roku bez nastartovani a nasledne nastartovala na par zaskytani.
Takze myslim ze jsem se k ni choval hodne macessky a stejne funguje lepe nez ta ze stavajici motky cbf1000 ktera byla nutno dobit jiz po mesici stani. Takze ja doporucuju neresit, dokud se neprojevi nejake chyby akumulatoru. (mysleno nabiju, parkrat se projedu a nastartuju a nejsem nasledne schopnej roztocit starter)
05. dub 2013 16:13 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.879 sekund