Brzdy

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Brzdy

Mám tu poruke nové na CBF origo aj Lukas a pre info hrúbku obloženia majú 5 mm.Šak Amazonka Ty sa nezdáš.
15. dub 2013 20:15 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Brzdy

Pepe napsal:

Mám tu poruke nové na CBF origo aj Lukas a pre info hrúbku obloženia majú 5 mm.Šak Amazonka Ty sa nezdáš.


no 5 mm mi zase pride malo, teraz to uz vyzera byt v pohode ked som tu jednu dala na 7mm...ale uplne mudra budem az po skusobnej jazde...

a kto je amazonka?
15. dub 2013 20:20 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Brzdy

Mal som na mysli hrúbku samotného obloženia (5mm)z kovovou platničkou je to 9 mm (Amazonka?ber to ako pochvalu)hlavne ich odskúšaj na bezpečnom mieste
15. dub 2013 20:28 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Brzdy

Pepe napsal:

Mal som na mysli hrúbku samotného obloženia (5mm)z kovovou platničkou je to 9 mm (Amazonka?ber to ako pochvalu)hlavne ich odskúšaj na bezpečnom mieste


no ved 9mm mam aj teraz takze to by som jednu tak ci tak zasa musela smirglovat...
15. dub 2013 20:30 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Brzdy

Čo je to za výrobca a aká zmes?
15. dub 2013 20:41 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Brzdy

je to ferodo...aka zmes to je to neviem
15. dub 2013 20:46 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Brzdy

Ferodá sú v poriadku,vela firiem ich dáva pod svojou značkou do prvovýrobi,na Tvoju moto je vhodná sinterová zmes ale to do budúcna
15. dub 2013 20:55 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Brzdy

Moje CBF600 když byla nová a ještě u předchozího majitele měla origo destičky a po 3 měsících je měnili v rámci záruky proto že pískaly...píšou mi to i v servisce...prý tam dali v záruce desky z CBR 600 tak mi to říkal předchozí majitel...(netuším zda je to tak a zda tam pasují z CBR ale měli být prý měkčí,nebyl jsem u toho píšu jen co řekli jemu )...ve 12 tisících další výměna destiček taky v Hondě ...já ji kupoval s 19 najeto a občas mi pískají hlavně když přibržďuju dlouze z kopce takže někdy asi ani originály nemusí být úplně stoprocentní i když tam pasují přesně :) pískání není sice asi vážná závada ale otravuje to při jízdě... když je propláchnu vodou s militem a nebo odmastím spejem na odmaštění brzd od Wurtha je chviličku kild :) mají najeto 22 tisíc pořád tam sou -což je super,brzdí,moc neubývají ,ale to pískání občas prostě je :) uvidím jaké koupím desky až budu někdy měnit zatím drží a mám čas vybrat značku...je to někdy alchymie to vymyslet co koupit nejradši bych origo protože drží pěkně dlouho ale nepískací :laugh: :laugh: :laugh: ferodo mi přijde jako celkem dobrá značka mám obložení na autě od této firmy ...dobrý námět na test destiček co kdo dává by z toho byl ať víme co je dobré levné a pohodové :)
Poslední změna: 16. dub 2013 02:07 uživatelem Hodys.
16. dub 2013 01:46 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Brzdy

Aby som veci uviedol na spravnu mieru - nechapte prosim moju skusenost s Ferodo platnickami zle, Ferodo je urcite firma s bohatou historiou a kvalitnymi výrobkami. Len v tom jednom pripade (bolo to pred 11 rokmi) to bola zla volba a skoncilo to doryhovanymi kotucmi.
Naopak, mam aj dobre skúsenosti, napr na vsetkych mojich skodovkach som pouzival jedine Ferodo platničky (skoda 100,105,120LS,Favorit) pricom brzdili vyborne a nenicili kotuce. Napr aj pred 2 tyzdnami som menil na zadnej naprave na mojej Opel Astra komplet kotuce a platnicky za nove znacky Ferodo ;-)

Jednoducho treba davat spravnu zmes a overenu kvalitu :-D

Ja sa chystam na vymenu zadnych platniciek, objednal som z UK originaly kde boli podstatne lacnejsie, ked pridu napisem info.
Poslední změna: 16. dub 2013 09:50 uživatelem boco818.
16. dub 2013 08:43 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl corvette pro téma Re: Brzdy

Takže.... tým že som zosmirglovala jednu platnicku ktorej hrubka vadila som dosiahla to ze motorka sa da pekne posuvat proste to tam uz nebrzdi, brzdova packa sa napumpovala a pekne brzdi az prekvapivo dobre to brzdi.....ale mala som skusobnu jazdu a po jazde je kotuc horuci...
16. dub 2013 19:07 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.588 sekund