Nelze po zimě nastartovat - zkoušel jsem fakt vše.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
zkus tam dát spíš studenější svíčky, nechali jsme si poradit od odborníka, koupili svíčku studenější a najednou to startuje jedna básen...
22. úno 2014 13:10 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
patek napsal:

Za studena startovala dost špatně.Uplně stejně jak u tebe.Jednou při minus pěti stupních sem myslel,že neodjedu.Baterka točila v poho,ale nakonec jsme se pěkně zapotili při roztlačení!Ale kromě tohoto případu to vždy napotřetí chytlo.
Teď mě napadá,že nevím,jaké tam mám svíčky v součastné době.Musím se podívat.


mě ta 250tka nechtěla chytat v chladnu, nepomohlo vyčištění karbce, koupení nové baterky a vzduch.filtru ani nalití čistícího adetiva a dotankování 100oktanového benzinu... motka chytla prostě pouze v teplé garáži nebo při roztlačování, což není ideální stav... Pak jsme dostali radu od švagra do dělá v yamaze, dát tam studenější svíčku a najednou to startuje jedna básen... :woohoo: B)
22. úno 2014 13:22 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3
Ono to,kromè prvniho uchlastání,kdy sem mènil baterku a svíčky už nebyla taková kafastrofa.I když neochotnè a na vícekrát,vždy nakonec v chladu chytla.
Horši to bylo loni v létè,v nejvètším pařáku v plném oblečení,v kolonè na semaforech mi chcípla a nešla nastartovat.Málem sem se z horka vykulil ! Odtlačil sem ji mimo cestu a zistil,že sem nechtènè zavadil ochcípák.
23. úno 2014 20:12 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Ale přece není možný, aby to startovalo studený na 2x, což se mi často děje. Tady je odkaz, jak je to s těma teplotama svíček:
www.championsparkplugs.com/learning-cent...nge-conversion-chart
Takže jdu laborovat, a pak se ozvu, jestli teplejší svíčky pomohly.
Dík Kata1988.
24. úno 2014 07:35 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Dobré ráno,
jako autor článku tu chci dokončit svoji šňůru. Včera jsem vytáhl motorku odpoledne na sluníčko, po opakovaných pokusech startů i přes autobaterii, roztlačování a všemožného ladění jsem vzal ráčnu a celé to rozmontoval. Posunul jsem nádrž a vyndal svíčky. Odrh je kartáčem na kost a místo napojení fajfek ze servisu v pořadí 1 2 4 3 jsem tam dal 1 2 3 4. Chytla na první břinknutí...:) Měl jsem takovou radost že i bez značek jsem se jel projet do vedlejší vesnice.

Takže NGK se nemusí hned vyhazovat, stačí je očistit a dát zpátky a když to nepomůže tak až pak koupit nové :)
24. úno 2014 08:11 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
No tak po více než týdnu laborování jsem dospěl k následujícím výsledkům:
Studené starty - nepomohlo ani požití teplejších svíček CR8EH-9. Výsledkem je, že startuju s plným sytičem a lehce přidaným plynem, jakmile chytne a 2 - 3 vteřiny běží pouštím plyn a motor už běží dobře na sytič.
Teplé svíčky mají prakticky okamžitou reakci na plyn, takže po vypnutí sytiče se dá okamžitě jet.
07. bře 2014 10:46 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
boco818 napsal:

Ako to tu čítam, začínam mat obavy ze príčinou mojich tažších štartov po zime a keď je moto dlhšie odstavená môžu byt irídiové sviečky (1000F ich má v základe)
Už minule som ich chcel vymeniť ale k 3 som sa nevedel jednoducho dostať, možno skúsim znova na jar.

K tvojmu problému - ja by som asi skúsiť pripojiť nabitu autobaterku.


Nazdar boco,sviečku si povolil? Musí ísť,všetko odhádž nabok,indučky,hadice...aspoň teda u 600vice je to brnkajda,keď aj tak nie dám Ti kontakt na dobrého mechoša u vás

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

08. bře 2014 09:30 #37

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.018 sekund