Vyhřívané gripy

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Vyhřívané gripy

A jakou mas verzi, ja se s tim jeste nesetkal
12. bře 2016 14:42 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Jestli se ptáš mě tak to nevím ale dal jsem sem fotku... ovšem jak jsem říkal není to nijak významné nebo nepříjemné prostě ten grip cítíš větší a vidíš, že je guma řekl bych ohmataná...s tím delším topením v dešti jsem se už dvakrát setkal, že jsem cítil, že mě jedna ruka tolik netopí tak jsme musel přidat intenzitu to těžko říct co to dělá... ale jinak spokojenost a koupil bych je znovu už jen proto, že mám ty sportovní a ty nemají tak silné gripy a dobře se mi drží...
Honda CBF 1000 RS:)
14. bře 2016 15:05 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Vyhřívané gripy

Ja mám tieto:
www.vpmtech.eu/sk/zbozi/vyhrievane-rukovate-vnutorne-heat-demon
Veľká spokojnosť, všetko dobre funguje a dokonca som si ich sama namontovala... :laugh:
18. dub 2016 19:17 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl apach pro téma Vyhřívané gripy

Pravda, to je asi nejlepší systém vyhřívání rukojetí, který jsem na motorce kdy viděl - už je tady nahrán i kousek výše. Zabíjí ho ale dvě věci - cena a nutnost vrtání do řídítek.
19. dub 2016 08:27 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Kyblos pro téma Vyhřívané gripy

Četl jsem zde, že je to celkem zápas, sundat staré gripy z řidítek. Mám to z výměny gripů u kola, ale funguje to samozřejmě velice dobře i na motorce ;) Stačí pod starý grip stříknout trochu Ironu a pak gripem několikrát zahýbat. Ono se to rozhýbe a pak už to jde samo. Před pár dny jsem dával vyhřívané gripy na motorku, tak jsem to zrovna tak udělal a šlo to jako po másle B) Něco ke gripům: Jsou to vyhřívané rukojeti Oxford Premium Sport. Po montáži jsem hned jel pro něco do Prahy a zpět. Byl jsem trošku nešťastnej, protože topil jel levý grip. Pravý vůbec. Po návratu domů, jsem zkusil prohodit jen konektory. Konektor od levého gripu, jde do konektoru, který pokračuje k baterce. Konektor pravého gripu, jde samozřejmě také do dalšího konektoru, který jde k baterce. Tak jsem jen prohodil konektory od gripů s konektory, které pokračují k baterce. Jen levý s pravým. Nevím jestli to má opravdu nějaký vliv, nebo byl jen špatný kontakt, ale natočil jsem motorku, zapnul vyhřívání a po chvíli už topily oba :) Snad to bude už dobré. Až se udělá trošku lepší počasí, zkusím to i při jízdě.
19. bře 2017 16:01 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Vyhřívané gripy

Kyblos napsal: Četl jsem zde, že je to celkem zápas, sundat staré gripy z řidítek. Mám to z výměny gripů u kola, ale funguje to samozřejmě velice dobře i na motorce ;) Stačí pod starý grip stříknout trochu Ironu a pak gripem několikrát zahýbat. Ono se to rozhýbe a pak už to jde samo.



mě je mechoš odfoukl doslova během vteřiny kompresorem s ofukovací pistolí :-) koukal jsem jako blázen :-) koukám tak často ,ale tehdy o to víc :-)
19. bře 2017 22:03 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Ahoj
To s tím kompresorem jsem tu už také psal je to fakt super trik ale musíš ho mít :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
19. bře 2017 22:38 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Kyblos pro téma Vyhřívané gripy

No ten já nemám no ;)
20. bře 2017 09:02 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Vyhřívané gripy

Kyblos napsal: No ten já nemám no ;)

Ani na skutru?
20. bře 2017 16:41 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Vyhřívané gripy

Hele, dotaz - je to vyhřívání fakt poznat? Kamarád co je má (já ne) tak mi říká, že mu jsou k ničemu, že je přes rukavice necítí. Ale třeba je má už blbý. Jinak chtěl bych tyhle: www.h3moto.cz/technika/vyhrivane-rukojet...tecno-globe-120.html kvůli ovladači.
CBF 1000 r.v. 2006
20. bře 2017 17:28 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.556 sekund