Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

No asi takhle - jedna věc je JAKÉ JSOU předepsané svíčky pro konkrétní model CBF

- podle svého uvážení si tam samozřejmě můžeš dát co chceš , je to tvůj boj

- druhá věc je CENA (viz dřívější diskuse o svíčkách ) kdy " + " " - " nebudu to dohledávat svíčky na model 2011 - cca 1200 Kč v Hondě , Boco 800 Kč z Anglie , taktéž tak nějak mě je za tu cenu prodal BikersCrown , no a kdosi je našel na "olejích " za 459 Kč , kolega z SK za
19,51 Eu .
A ščul mudruj co je drahé a co levné a jestli tam kvůli ušetřené stovce na svíčku které měním po 50 000 km budu cpát něco jiného , než je předepsané výrobcem .

Nedávno jsem kamarádovi Hodýskovi daroval mj. svíčky PAL na pinčla - pořizovací cena kolem 7 Kčs - bohužel na moje CBF nepasovaly ( lochčící se smajlík protože mě smajlové zmizeli )

P.S. to bylo jen takové zamyšlení - na nikoho nic osobního
Poslední změna: 24. kvě 2018 21:14 uživatelem Malp.
24. kvě 2018 21:12 #531

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Samozřejmě motorku nemám proto, abych ušetřil za dvě kola :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: .

Svíčky jsem zatím neřešil, ale měl bych. Do spamu mi přišel odkaz na Motořetězy.cz, tak jsem se ze zvědavosti proklikal až ke svíčkám dle konfigurátoru aniž bych je porovnával, nebo studoval.
Někde v debatě jsem se dočetl, že pro naše stříkačkové stroje jsou zbytečné Iridiové, které se hodí pro vyšší zapalovacíí teploty karburátorových verzí.
Loni jsem se snažil ve svíčkách zorientovat a cena se pohybovala okolo 1000 kč, proto mě tato cena zaskočila. Slušná cena je na webu i za řetězový sady.

jinak děkuju za tip borci
chro chro
Díky: Rishor
25. kvě 2018 07:07 #532

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

keith napsal: ............................
Někde v debatě jsem se dočetl, že pro naše stříkačkové stroje jsou zbytečné Iridiové, které se hodí pro vyšší zapalovacíí teploty karburátorových verzí.



Zdarec , možná zbytečné jsou , možná ne ???
Na druhou stranu " obyčejné " mají předepsanou výměnu tuším po
24 000 Km , Iridiové po 48 000 Km . Nechme stranou , že oba druhy určitě bez problému natočí dvojnásobek kiláků .
I vzhledem k přístupnosti při vlastní výměně ( když bych nebral v potaz co je předepsané ) mě stále vychází lépe Iridiovky .

Jen tak mimochodem s těma cenama - by mě zajímalo jestli to jsou všechno od všech dodavatelů Made in Japan , nebo jsou některé i " Číňanky " .
25. kvě 2018 11:09 #533

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Jen tak mimochodem s těma cenama - by mě zajímalo jestli to jsou všechno od všech dodavatelů Made in Japan , nebo jsou některé i " Číňanky " .


přesně to mám na mysli
chro chro
25. kvě 2018 13:23 #534

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
ML PARTS jsem bral spoustu autodílů a co jsem objednal to došlo. Denso svíčky dávám do auta i motorky roky a taky bez problémů. Ono se na to dá dívat i z druhé stránky, jestli to není tak nějako placebo efekt, nebo jestli na tom nemá někdo marži poněkud višší. S tím jsem se už taky setkal, když jsem dělal repasi na autě, ten samý díl a cena dvojnásobná. Jako šidí se všechno což o to, ale to ani u té drahé nemáš jistotu, jestli to není čína. Leda koupit přímo u DENSA. Nebo NGK.
25. kvě 2018 15:09 #535

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Luhamoto napsal: .....................................Jako šidí se všechno což o to, ale to ani u té drahé nemáš jistotu, jestli to není čína. Leda koupit přímo u DENSA. Nebo NGK.




O tom jsem právě psal , že by mě to docela zajímalo , jestli to náhodou " netluče " ten samý Číňan .
25. kvě 2018 15:34 #536

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
At je to jak chce, každej si to koupí podle toho jak a kde to dokáže sehnat .... zatím mohu porovnat:
CR8 EH 9 vs CR9 EHIX 9 ... a rozdíl v tom nevidím, po výměně moto jela/jede úplně stejně (můj pocit)
ps: na motořetězy jsem bral i řetězovou sadu 525VX(cca 2600,-),
CBF 600 S 2008
26. kvě 2018 22:32 #537

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Tady to téma nějak usnulo :evil: nikdo nic neplánuje... já jsem se rozhodl po letošní sezoně na okruhu že není čas na kompromis a odstartoval jsem poslední etapu přestavby CBF-ky… pro ty co si myslí, že bylo lepší přejít na jinou motorku nebylo protože já bych přestavěl i panigale V4 speciale a to by vyšlo ještě dráž... :whistle:

Chtěl jsem úpravy vypsat ale někdo by mohl dostat infarkt tak si je budete na srazu muset najít... drahé to je ale je to asi jako když se ptáš holky na věk jsou věci co se prostě nemohou počítat najedou nebo respektive raději nesčítám víc jak tři faktury za sebou... :woohoo:

Ve finále by měla jezdit po silnici i okruhu motorka s výkonem čistých 130koní a 105Nm na zadním kole čistá radost z jízdy jen Brzdy podvozek a plyn naprosto minimální potřebná hmotnost ...žádná kontrola trakce a ABS... to co tam pošlu to tam půjde... a když to poseru tak já motorka bude ve 100%stavu
Honda CBF 1000 RS:)
01. pro 2018 10:45 #538

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Jindra a jeho Custom bike lehce inspirovany motorkou Honda CBF :-D

teda myslel jsem ze s detma te realita lehce uzemni, ale jak je videt tak realite vzdorujes, tomu nezbyva nez gratulovat :-)

Jinak abych nebyl uplne mimo tema, tak ja planuju namontovat prodlouzeni predniho blatniku (ktery uz v krabici lezi nekolik let), dat novou baterku a doplnit nekolik sroubu ktere se nekde po cestach ztratili :-) (vim jsem bridil :-)
Díky: Rishor
03. pro 2018 13:45 #539

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Jaké úpravy přes zimu plánuji

Stando letos a příští rok už bude konec nebude co ladit... ikdyž to jsem si před dvěma lety myslel taky... motorka se mnou roste a dozrává... :evil: děti tedy dítě beru zatím sebou takže pohoda... ikdyž dětský pokojíček mi odklání potřebné finance :whistle: ale zase jak říkal jeden maník na volných jízdách když tam najel s 6V od BMW na otázku co když to položí odpověděl když se mě nic nestane tak jde o prd a žetony ty se nějak seženou... takže asi tak... v podstatě se jen jezdecky zlepšovat a posouvat hranice velmi opatrně... protože heslo kdo nepadá nezrychluje se mi moc nelíbí ale je to asi pravda... B)
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
03. pro 2018 13:54 #540

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.660 sekund