LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma LUHAČOVICE 2014

Zdarec bando - během návratu z Výškovce po Luhamotově instruktáži z války-při příjezdu k hlavnímu tahu Starý Hrozenkov-UH.Brod jsem se rozhodnul,že je potřeba ty mokrý motohadry trochu osušit. Stejně bych z Luhaček prchal domů a chtěl jsem zabránit vašemu srdceryvnému pláči při loučení :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Tedy jsem se u silnice krátce rozloučil s "panem organizátorem" (nebo to byl "ten druhý"?-kurňa,kdo se v nich má vyznat-chce to nějaký poznávací znamení-boule na čele nebo tak něco posobnýho) a jeho příjemným baťůžkem a mazal domů ..

Panstvo a damstvo - bylo mě ctí a národním svátkem se s vámi setkat a kousek společně popojet :) .
Poslední změna: 28. zář 2014 20:48 uživatelem Malp.
28. zář 2014 20:47 #121

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Tak a kterej je kterej...ani podle řeči to nepoznáš oba rejou stejně.... Jen když je vidíš na letišti tak to je rozpoznáš kuchařskej má tak trochu Hodys styl. :woohoo:

keith napsal: Něco pro tebe Hodysku :huh: :dry: :woohoo:


Keith je vpravo :) .... a pokud má Martin tak zvaný Hodys styl tak ho lituju :laugh: :laugh: :laugh: tuším že mě by Luhamoto nepochválil já jezdím furt stejně :laugh: :laugh: :laugh:
Poslední změna: 28. zář 2014 20:57 uživatelem Hodys.
28. zář 2014 20:56 #122

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal:

keith napsal: Střeva zámku se podle budou dát sehnat...zeptám se bratra..už cosi kupoval...Je to GIVI??
Je to origo kufr zkusim oslovit Hondu na netu jsem zatím nic nenašel...



co tvůj známý z PARTS ... ?

28. zář 2014 20:59 #123

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma LUHAČOVICE 2014

Tiež som dorazila domov bez problémov a za "slnečného" počasia... (Jindra išiel opačným smerom...)
Ďakujem všetkým za príjemnú spoločnosť a pekne prežitý víkend, aj za premočené onééé... šak nepremok na chatke sa tiež počíta... :laugh: :laugh: :laugh:
Naučili sme sa ako zaplátať defekt, ako škrkať stupačkami na letisku, ako zahnať hlad a uhasiť smäd.... ;)
Teším sa na jar na stretko u Mrakomorúúúúúúú.... to aby som sa vybavila ako na potápanie... hehe Plávať viem, ale ten neopren by asi nebol zlý nápad...
Inak, cestou domov som si zabehla na kopček kde sme včera nič nevideli, a bolo nádherne. Ten výhľad stál za to :)
28. zář 2014 21:09 #124

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

chro chro
Poslední změna: 28. zář 2014 21:15 uživatelem keith.
28. zář 2014 21:14 #125

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Bruty napsal: Tiež som dorazila domov bez problémov a za "slnečného" počasia... (Jindra išiel opačným smerom...)
Ďakujem všetkým za príjemnú spoločnosť a pekne prežitý víkend, aj za premočené onééé... šak nepremok na chatke sa tiež počíta... :laugh: :laugh: :laugh:
Naučili sme sa ako zaplátať defekt, ako škrkať stupačkami na letisku, ako zahnať hlad a uhasiť smäd.... ;)
Teším sa na jar na stretko u Mrakomorúúúúúúú.... to aby som sa vybavila ako na potápanie... hehe Plávať viem, ale ten neopren by asi nebol zlý nápad...
Inak, cestou domov som si zabehla na kopček kde sme včera nič nevideli, a bolo nádherne. Ten výhľad stál za to :)


rád čtu tvoje přízpěvky umíš to moc hezky podat :-)
28. zář 2014 21:17 #126

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

Mě bohužel, unikla ta skvělá kuchyně což mě vážně mrzí, když to teď vidím. Snad příští rok to už bude lepší. Stavba snad bude hotová, dítě trochu odrostené a třeba se dostanu na motorku opět častěji, protože letos jen stojí v garáži. Dokonce ani ta vyjížďka v dešti mi nijak nevadila jsem byl vděčný, že jsem se svezl(to zas bude šórování, ach jo :laugh: ). Jen mi něco říká, že bych měl pořídit nepromok či co. Všichni jak jsem viděl se již adaptovali.
Poslední změna: 28. zář 2014 21:40 uživatelem Luhamoto.
28. zář 2014 21:38 #127

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Všichni jak jsem viděl se již adaptovali.[/quote]
Hezky řečeno :)
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2014 21:57 #128

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

[IMG][IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/28/642ccbaea00a3a60661e8c5ea01035a5.jpg[/img]

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

28. zář 2014 21:58 #129

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re:Re: LUHAČOVICE 2014

par foto z opravy defektu

hlavny stojan je vyborna vec, ale iba ked neskrta B)


nie je nad to ked mas vela priatelov a fanusikov a ked sa k tomu pride "kolemjdouci" servisne vozidlo a v nom naaaahodou sedi tirak, nema to chybu! Proste radost dostat defekt! :laugh:


aj dievcata sa bavili - bolo to poucne, ze? Slubili ze nabuduce si to vyskusaju :cheer:


a to ze bola naozaj pohoda, je uplne jasne - kaficko na ceste z hrnceka, to je luxus! B)

Poslední změna: 28. zář 2014 22:12 uživatelem boco818.
28. zář 2014 22:11 #130

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.745 sekund