LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Malp napsal:

Hodys napsal: [quote="keith" post=12036
Slivovicka v kufru byla super na inhalovani :) , škoda že letos nám to nevyjde mám zápal plic ale všechny Vás zdravíme


Čau draku ,jelikož tam na tu bandu nemůžeš dohlížet aby se chovali slušně ,jsem nucen tam zajet je zkontrolovat :laugh: .
-přesunula se mě práce až na neděli,tak si udělám výlet.
Nicméně kamaráde koukej ze sebe ten moribundus vyhnat .


pořádně na ně dohlídni :laugh: včera mi volali a měli roupy dokonce udělali telemost i s dr.pilulkinem kolem 23 hodiny tak na ně dej pozor jsou to ještě děti :laugh: jinak díky moc vyležím to :)
Poslední změna: 27. zář 2014 16:08 uživatelem Hodys.
27. zář 2014 16:06 #101

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma LUHAČOVICE 2014

hodys-mám pro tebe dobrou zprávu.Borci - a dokonce i slečny! se chovali slušně ,takže můžeš být v klidu ,máš je dobře vycepovaný . :woohoo:
Už jsem zpět ,i motorku mám zase umytou a naleštěnou.

Jen ten Jindra-já ti nevím.Vždycky jsem se jej zastával,že za ten dešťovej hnus on nemůže,že to ovlivňuje počasí. No po dnešku jsem na rozpacích. Celé okolí Luhačovic zima ,mlha a déšť a až při návratu jsem v okolí U.Hradiště zase vjel do tepla a slunečna a tak to bylo až domů.
27. zář 2014 18:42 #102

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

Hodys ty se brzo uzdrav chlape.
Malpe cestou zpět před Bojkovicemi na nás taky vykouklo sluníčko. Po menším zdržení s defektem za Slavičínem jsme pokračovali ještě na letiště.
Musím všechny pochválit, jsem zíral jaké všichni udělaly pokroky oproti prvním setkání.
Dost se mi líbilo, že nebylo třeba nikoho velice ,,přemlouvat" k ježdění. Ba naopak! Trénovalo se jak o duši.
Vše zdokumentováno na kameru. Tak Boco, když bude té dobroty, tak dodá ke stažení. Jistě nebudu sám, kdo se bude chtít podívat.

PS: Třeba příští rok už nebude ježdění na letišti, ale na okruhu v Brně.
27. zář 2014 20:22 #103

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma LUHAČOVICE 2014

Tož jsem též v pořádku doma. Přestože jsem byl nucen jet náhradním dopravním prostředkem, bo Hodys mi na motce zakázal kvůli tomu, že vynechává jeden válec, považuji den za vyjímečně vydařený ;) Po debatním dopoledni následovala propršená vyjížďka, kterou jsem absolvoval coby servisní vůz na samém chvostu. Počasí se ale v závěru zlepšilo, takže proběhlo i letiště. Fšici jezdili s radostí, jen Jindřich byl z toho slunka poněkud nesvůj B) . No a maximální počet bodů pro tuhle sobotu zajistilo i večerní steakování. Teď už vím, že skvělí kuchaři jezdí zásadně na Bandasce :) .

Takže když to shrnu, s touhle partou se kdykoli půjdu projet, pobavit, i najíst B) Byl to prima den, díky Vám všem.
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
28. zář 2014 00:46 #104

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma LUHAČOVICE 2014

tak jsem taky dorazil domu B) . . Až ne sobotní deštík / ale na to už jsou všichni zvyklí že Jindřichu? :ohmy: / vše super rád Vás znova uvidím nejspíš v červnu.
a jedna pro Konvu máš pravdu :laugh:
28. zář 2014 18:16 #105

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

Zdar bando...tak i my opět doma. Díky za super akci...dlouho sem se tak dobře nepobavil. Diky Luhamotovi za instruktáž na letišti a kuchtíkovi za gurmánský večer a účastníkům za super atmosféru.

Ps: cestu nezvládly dvě vajíčka....dobrá bilance.
chro chro
Díky: JinT
28. zář 2014 19:16 #106

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Tak taky všechny zdravím. Už jsem dorazil a byl jsem i na grilování...
Velký dík Keithovi a hlavně jeho fraucimoru :woohoo: holky byly úžasné jejich servis byl nepřekonatelný. Davidova lepší polovička se postarala o kuchyň a ten kluk je supr skoro dokázal nahradit Hodyse společně s Keithem dělají skvělou dvojku. Má jedinou vadu, ale on se ještě poučí a prozře ,že Suzuki není životní volba :whistle: :woohoo: Ikdyž vzhledem k tomu, že mu z Palubky vyrostla přes noc jedná houba dá se to pochopit je to praktický člověk.
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2014 19:35 #107

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

K počasí se vyjadřovat nebudu vypadalo to prakticky stejně jako loni... V podstatě to byl supr tréning jízdy na mokru. Navíc v neděli jsem si zase spálil na Buchlákách zadní gumu.

Jinak při návratu přes Brno jsem vybral cestu přes Nové Město Na Moravě a je tam supr silnice jel jsem to asi 2.5hoďky. A to i s mezizastávkou a pátráním po zavírání kufru... On se mi tak trochu otevřel.
Zrovna jsem předjel Toyotu Supru on chtěl závodit já se nechal hecnout a asi ve 190 se otevřel... :sick: auto snad plastem nedostalo a snad mi nic nevypadlo, protože jsem všechno našel tam kde to bylo... Bohužel musím sehnat nový kufr nebo zavírání... Tak mi držte palce...
Honda CBF 1000 RS:)
28. zář 2014 19:44 #108

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

tirak.cz napsal: Hodys mi na motce zakázal kvůli tomu, že vynechává jeden válec


ty jsi poslušný kluk,nemá cenu ubližovat motoru...doufám že ti svíčky brzy dojdou a budeš jezdit


Jinak díky všem za zavolání bylo fajn být sváma chvilku byť přes telefon :-)


mrzí mě že jsem neviděl Keitha druhého tak příště :)
Poslední změna: 28. zář 2014 19:58 uživatelem Hodys.
28. zář 2014 19:56 #109

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Jindro já že su pirát? já jezdím 190 jen po dálnici a to za slunce od června do srpna :-) ani ta TOYOTA Supra Tě neomlouvá :)

zlatá slivovice v kufru :)
Poslední změna: 28. zář 2014 20:01 uživatelem Hodys.
28. zář 2014 20:00 #110

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.656 sekund