LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Coveče to by chtělo, aby jsi nám to někde předvedl... já už bez motoškoly sezonu nezačnu, protože čím víc jezdím tím víc vidím jaký hovno umím a to už 45tis mám taky... Dokud se nenaučíš ovládat motorku perfektně na letišti nemůžeš říct že zareaguješ na silnici... Je pravda, že hodně z motorkářů to naštěstí nikdy nepotřebovali a asi ani potřebovat nebudou ... takže co dodat. Snad jen kdyby jsi přijel aspoň v neděli tak jsi se s námi mohl projet mám pocit, že bychom tě nezdržovali ikdyž jsme v sobotu na letišti trénovali :whistle:



naprosto s Tebou souhlasím a to se přiznávám ,že jsem v motoškole nebyl a na letišti mi to moc nejde přesto cítím že je potřeba to trénovat a že i mě to z dřívějších ročníků dost dalo i když pořád v tom tápu :-) na jaře mě motoškola nemine slíbil jsem to kámošovi co začíná že to dáme spolu páč i já umím pořád kulový a jezdím podivným způsobem :-) a většinou zdržuju já
jinak co se týče vyjížďěk s Konvou moc si jich nepamatuju v Neratově nejel orienťák,při vyjíždce záhadně odbočil a zmizel z trasy navždy :laugh: ,loni z Luhaček ujel že povalí na Slovensko ;) trochu se nám straní dokonce i parkuje jinde a podle toho co píše jezdí všude s každým jen ne s náma :laugh: možná před Tebou tají svůj jízdní styl :laugh:
Poslední změna: 04. říj 2014 10:49 uživatelem Hodys.
04. říj 2014 01:40 #161

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

konvajsr napsal: Pred asi 14ti dny se s nami starymi harcovniky bez motoskol jely projet stari
harcovnici motoskol co jich uz zazily neurekom-vsechny nas brzdily-svoji motorku
znaji tak dokonale az se soustredi na ni a ne na pozitek z jizdy-to je i ma
dlouholeta pre s Luhamotem-pokud mas najeto tak ti jsou motoskoly jedinne ke skode-lepe receno-k hovnu.Ale vasi ideu vam brat nehodlam.Samozrejme.Tady,myslim
to plati obracene-lehko na letisti-tezko v provozu-na bojisti.Na letisti jsi
panem situace-v beznem provozu ti to je samozrejme k hovnu-pokud na ni netravis
12 hodin denne jako nasi dopravni policiste co maj napr. FJR,Pany,Fazery6,
Deuville atd.


Zdar, se mnou pře není. Někdo rád jezdí na motorce protože, se rád toulá krajinou a kochá. Na tom nevidím vůbec nic špatného.
Já se taky rád kochám. Ale rovněž mám rád i sportovnější svezení a k tomu nepotřebuji superbike. Mě CBF vyhovuje, hodně mě dokáže naučit a bavit. Ono stejně platí, že nejslabší článek motorky je jezdec.
PS: Jen se nenech mýlit, že dopraváci v ČR, krom pár jedinců co jezdí i soukromě na moto, tak něco umí. Jsou to většinou naprostí amatéři, co mají udělaný řidičák a posadí je na motorku a pošlou do služby.
04. říj 2014 06:56 #162

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

.
Poslední změna: 04. říj 2014 11:34 uživatelem Hodys.
04. říj 2014 10:34 #163

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma LUHAČOVICE 2014

Hodys věřím tomu, že trocha praxe a taky bys obdobný zákrok zvládnul. Třeba ho zastavolval kluk co byl původní profesí švec, nebo truhlář atd. Jsou to ogaři zrovna jako my.
04. říj 2014 11:50 #164

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Luhamoto napsal: Hodys věřím tomu, že trocha praxe a taky bys obdobný zákrok zvládnul. Třeba ho zastavolval kluk co byl původní profesí švec, nebo truhlář atd. Jsou to ogaři zrovna jako my.


líbí se mi to ogaři :)
04. říj 2014 11:52 #165

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma LUHAČOVICE 2014

Ogaři jsou ze sklépků, synci z dolů. Tak si výběr B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
Poslední změna: 04. říj 2014 11:57 uživatelem tirak.cz.
04. říj 2014 11:56 #166

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

Konvo, taky s tebou nemůžu souhlasit, přestože ti tvůj názor neberu. Osobně to naše cvičení na letišti beru jako koncentrát možných situací na cestách. Krizový brždění v provozu trénovat nechci. Strnulost na motorce v zatáčkách úspěšně minimalizuju na letišti. Za mě je toto motoblbnutí výbornou pomůckou jak si nerozbít držku a užít si cest. vím co budu dělat i příští rok :woohoo: :woohoo: :woohoo:

konvajsr napsal: Pred asi 14ti dny se s nami starymi harcovniky bez motoskol jely projet stari
harcovnici motoskol co jich uz zazily neurekom-vsechny nas brzdily-svoji motorku
znaji tak dokonale az se soustredi na ni a ne na pozitek z jizdy-to je i ma
dlouholeta pre s Luhamotem-pokud mas najeto tak ti jsou motoskoly jedinne ke skode-lepe receno-k hovnu.Ale vasi ideu vam brat nehodlam.Samozrejme.Tady,myslim
to plati obracene-lehko na letisti-tezko v provozu-na bojisti.Na letisti jsi
panem situace-v beznem provozu ti to je samozrejme k hovnu-pokud na ni netravis
12 hodin denne jako nasi dopravni policiste co maj napr. FJR,Pany,Fazery6,
Deuville atd.

chro chro
04. říj 2014 16:35 #167

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma LUHAČOVICE 2014

Též je to prima způsob jak společně trávit čas při něčem co nás baví. A že Konva chodí za každou cenu proti proudu už tady taky všici víme, ne?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. říj 2014 18:28 #168

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

tirak.cz napsal: Též je to prima způsob jak společně trávit čas při něčem co nás baví. A že Konva chodí za každou cenu proti proudu už tady taky všici víme, ne?


myslíš jako tak dlouho se chodí s Konvou pro vodu až se ucho utrhne :laugh:
04. říj 2014 18:46 #169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma LUHAČOVICE 2014

Možná budu podle někoho málo trpělivej, ale tohle ucho je už dávno utržený ;) Ale každému co jeho jest, všecky nás pán stvořil k obrazu svému. I Konvu ;) . Pokaždý když něco podobnýho plácne, a on to nemyslí zle, vzpomenu si jak byl prima a pohostinnej když jsme za ním tenkrát jeli. Pamatuješ jak mával z balkonu?
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
04. říj 2014 20:49 #170

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.997 sekund