LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma LUHAČOVICE 2014

Tak bohužel, my se musíme tentokrát omluvit. :(
Bohužel nám to nevyjde ani na jeden den... :(
Praha 4 - CBF 600S 2004
14. zář 2014 20:16 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma LUHAČOVICE 2014

:( Bohužiaľ, mne ten termín 26-28. vôbec nevyhovuje, máme ukončenie sezóny... :(
ale budem sa nachádzať na hornej Nitre, (asi 120 km od Luhačiek) tak na chvíľku by som mohla dobehnúť, aspoň sa s vami vyobjímať :)
14. zář 2014 23:17 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Tak, jak jsem psal ve vlákně Letní sraz 2015, rád bych se připojil k těm co chtějí absolvovat sraz v Luhačkách. Přečtu si vlákno pořádně, abych věděl kam vlastně pojedu a pokusím se přijet už v pátek. K tomu mám dotaz, jestli pojede někdo z Prahy. Miky :)
15. zář 2014 21:15 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Ahoj Miky. Zatím nevím, jestli pojedu. Jak už tady správně identifikoval Jindřich, já jsem sice hlava rodiny, ale mám krk, který se mnou někdy točí i tam, kam nechci. :whistle:

Jel bych rád, ale budu to vědět až těsně před tím. Pokud pojedu, tak asi ne z Prahy, ale od Berouna a nechtěl bych to moc kalit po dálnici, takže bych jel přes Dobříš a Nový Knín. Případný sraz bych viděl na Benzině před Bystřicí za Benešovem (směr Tábor) a pokračoval na Vlašim, Pelhřimov, Jihlavu atd. Pokud se ti to líbí, domluvíme se, až budu vědět, jestli jedu. Případný další "pražák" do vláčku je vždy vítán.
Poslední změna: 15. zář 2014 23:14 uživatelem Dr.Pilulkin.
15. zář 2014 23:14 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Doktore krk vezmi sebou a ať si s tebou točí kam chce :cheer: já to tak taky dělám.... Hlavní je tréning. I když Pacouš říká, že to je poloviční zábava a dvojitá útrata :woohoo: já si přesto myslím že to má samé výhody.... Až na sjetou zadní gumu :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
16. zář 2014 05:50 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Ahoj doktore, já taky nerad po dálnici, takže by se mi to zamlouvalo. Nejsem žádný závodník, už navíc nepatřím mezi ty nejmladší. O děti se už nemusím starat. Za chvíli se budou možná ony starat o mě. Také potřebuji vědět jestli jedu sám, nebo ne a pokud ve dvou, nebo více, tak v kolik se pojede, abych si případně vzal den dovolené. Miky
16. zář 2014 09:08 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Jindřichu, krk bych sice vzít mohl, ale pak jsou tu ještě taková dva malí človíčkové, o které by se neměl kdo postarat, jelikož obě babičky sídlí ve Frenštátě pod Radhoštěm, což je z Křivoklátska malinko z ruky ;)

Miky, možná by to chtělo alespoň půlden dovči, jelikož po těch okreskách by nám to zabralo, hádám, tak 6 hodin.
16. zář 2014 09:18 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Doktore, už mám dohodnutou dovolenou na celý pátek. Nejsem Rossi, tak jsem s tím i počítal. Já mohu jet ráno, nebo dopoledne.
16. zář 2014 21:45 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Doktore to ale není žádný problém máš v podstatě tři možnosti...
ad1) poslat človíčky s krkem vlakem na výlet k babičce
ad2) koupit sajdu a jet společně
ad3) dělat to jako můj otec před lety když si prosadil motorku jednoho človíčka za sebe krk do auta s druhým a čas od času střídat.... jedno je jasné s manželkou se nesvezeš, páč děti asi auto neřídí... takže při střídání pozor, kdo si za tebe sedá aby nevznikl problém.

Ne nebudu tě prudit od toho jsou tady jiný prostě to zkus zařídit a když tak se uvidíme....
Honda CBF 1000 RS:)
17. zář 2014 05:56 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Jindřichu, díky za rozbor situace a návrh možných řešení. To první je reálné, už jsem to dokonce předjednal, ale finálně to potvrzené není.

Sajda pro dva človíčky? Za prvé by krk utrhl hlavě rodiny hlavu, za druhé bych to už nestihl ;)
A posadit človíčka za mě na motorku? To bych sice stihl, ale jinak by nastala situace jako u sajdy :)

A jako starší člověk to nechám taky trochu na rosničkářích. Přeháňku snesu, ale jet přes celou republiku v mokru, to se mi na konci sezóny nechce :evil:
17. zář 2014 09:41 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.648 sekund