LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

JinT napsal: Já jsem si říkal proč se mě ptáš co mám na sobě :sick:


A je to tady...už to prasklo.... :ohmy: :dry: :blink: :blush: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
chro chro
21. zář 2014 12:11 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Přátelé, špatná zpráva. Krk jednoznačně zamítl účast hlavy na této akci. Bohužel se jasně projevil efekt dvou víkendů mimo domov, a přestože jsem nasadil asi tento výraz:


tak to nezabralo, takže jako mnozí jiní na vás budu o víkendu pouze s láskou vzpomínat.
:(
21. zář 2014 14:51 #52

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma LUHAČOVICE 2014

U mňa trochu vyšlo slnko :) akcia sa preložila na iný termín, tak by som mohla doraziť... :)
21. zář 2014 16:22 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Dr.Pilulkin napsal: Přátelé, špatná zpráva. Krk jednoznačně zamítl účast hlavy na této akci. Bohužel se jasně projevil efekt dvou víkendů mimo domov, a přestože jsem nasadil asi tento výraz:


tak to nezabralo, takže jako mnozí jiní na vás budu o víkendu pouze s láskou vzpomínat.
:(



tak to je škoda doktore

mimochodem na té fotce ti to moc sluší :)
21. zář 2014 16:23 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma LUHAČOVICE 2014

Bruty napsal: U mňa trochu vyšlo slnko :) akcia sa preložila na iný termín, tak by som mohla doraziť... :)


tak super těšíme se moc
21. zář 2014 16:24 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Doktore kdyby jsi se na mě podíval takhle tak ti povolím úplně všechno. Ta tvoje žena musí být hrozně odolná :woohoo: Tak někdy jindy...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2014 17:04 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Ahoj
Stran jídla Možná by bylo lepší nakoupit nějakou studenou variantu a případně podle počasí vymyslet grilování... Podle mě by se daly udělat nějaký obložený talíře a dát si to k vínu... Přeci jen nevím jak se bude chtít lidem grilovat když bude pršet... :woohoo: Podle počasí by se následně mohlo v sobotu případně nějaký maso koupit... Ovšem nechám to na Vás já když se bude grilovat budu zase blízko ohně... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2014 17:09 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

Krkovičku bychom udělali na pánvi...znám jednoho profíka, který by se toho zhostil. Souhlasím s tebou Jindro..řekl sem mu to samý...ale pak se mi to trochu rozleželo v hlavě...budeme spaření ze slunka po celodenním hycu,hladoví z cest a večer by to bodlo k vínku, slivovici..pivku. Já osobně zvedám palec nahoru. Pak je varianta, že vám budeme dělat pouze chuťe :P :woohoo: :S :whistle:

JinT napsal: Ahoj
Stran jídla Možná by bylo lepší nakoupit nějakou studenou variantu a případně podle počasí vymyslet grilování... Podle mě by se daly udělat nějaký obložený talíře a dát si to k vínu... Přeci jen nevím jak se bude chtít lidem grilovat když bude pršet... :woohoo: Podle počasí by se následně mohlo v sobotu případně nějaký maso koupit... Ovšem nechám to na Vás já když se bude grilovat budu zase blízko ohně... :evil:

chro chro
21. zář 2014 19:45 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

No super Bruty...jak vhodněji by jsi taky mohla trávit víkend... ;)

Hodys napsal:

Bruty napsal: U mňa trochu vyšlo slnko :) akcia sa preložila na iný termín, tak by som mohla doraziť... :)


tak super těšíme se moc

chro chro
21. zář 2014 19:47 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma LUHAČOVICE 2014

když nezabral kocourek, tak zkus toto :woohoo:

Dr.Pilulkin napsal: Přátelé, špatná zpráva. Krk jednoznačně zamítl účast hlavy na této akci. Bohužel se jasně projevil efekt dvou víkendů mimo domov, a přestože jsem nasadil asi tento výraz:


tak to nezabralo, takže jako mnozí jiní na vás budu o víkendu pouze s láskou vzpomínat.
:(

chro chro
21. zář 2014 19:54 #60

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.636 sekund