LUHAČOVICE 2014

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

No keithe takhle by doktor dopadl když by moc vymejšlel... :woohoo: ještě tam není vidět ta svěrací kazajka...
Honda CBF 1000 RS:)
21. zář 2014 20:52 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Tak, jak čtu, vypadá to, že z Prahy asi jedu sám, nebo se pletu. Přiznám se, že sám nejezdím rád.

Jo, když jsem měl děti školou povinné, tak bych dopadl jako doktor. Teď jsou již velké, tak mohu jezdit. Zatím sám. Miky
21. zář 2014 21:20 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Miky, ani nevíš, jak mě sere, že nejedu. Včera jsem se vracel z teambuildingu, který jsme měli kousek od Pelhřimova, a tu cestu jsem si neskutečně užíval. Jestli bude v pátek počasí, tak budu v práci ohryzávat myš, když pomyslím na to, jak valíš na východ a chrochtáš si do helmy...

Achjó! :(
21. zář 2014 21:50 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Ahoj doktore, jak jsi měl naplánováno jet od Jihlavy dál. Mě to žene po dálnici na Brno, nebo je tam něco co jsem ještě nikdy nejel. Dík Miky

Já ti mohu posílat fotky z cesty, abys byl aspoň takto se mnou. Poli mi mobil a budeě dostávat MMS. Ber to jako, že mám rád humor.
22. zář 2014 09:44 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma LUHAČOVICE 2014

Miky- z Jihlavy bych jel po "staré" směr Měřín,před Velkým Meziřičím najet na dálnici (V.Mez je neprůjezdný,tak pouze objet město),dál za V.Mez.sjet opět na starou Jihlavskou ,přes V.Bíteš.Na dálnici najet v Ostrovačicích-sjet na Slavkov,Buchláky ,Uh.Brod ,Luhačovice.
Trasa Jihlava-Slavkov je takhle asi nejlíp postavená s ohledem pro tvou potřebu.
22. zář 2014 11:56 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Malpe dík, já jen že nerad jezdím po dálnici. Když není zbytí, tak ji použiji, ale chtěl jsem se jí co nejvíc vyhnout. Miky
22. zář 2014 12:23 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma LUHAČOVICE 2014

Miky napsal: Já ti mohu posílat fotky z cesty, abys byl aspoň takto se mnou. Poli mi mobil a budeě dostávat MMS. Ber to jako, že mám rád humor.


Tak máme v klubu dalšího "pana Vtipného", jo? No to je teda výkvět, vážení. :evil:

Miky, díky za velkorysou nabídku, ale bude lepší, když budeš cestou sledovat provoz a nečumět kolem, co bys mi jako vyfotil, aby sis třeba nerozbil ciferník a nepomuchlal motorku :whistle:
22. zář 2014 17:03 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014


Jo jo doktor má pravdu dneska se musí člověk rozhlížet... jinak dopadne jako já tohle je fotka z mojí palubní kamery ve Fordu transit... Je pravda že jsme s Bílím volvem v záběru jeli poměrně dost rychle když se ze zatáčky vyřídil náklaďák bylo docela veselo... takže trávník to jistil :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 22. zář 2014 19:01 uživatelem JinT.
22. zář 2014 18:59 #68

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma LUHAČOVICE 2014

Miky v kolik hodin asi pojedeš já budu muset do Brna a pak směrem k Luhačkám... pojedu určitě kvůli rychlosti i po dálnici ale třeba bychom se mohli pokusit někde sjet...
Honda CBF 1000 RS:)
22. zář 2014 19:03 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 73
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Miky pro téma LUHAČOVICE 2014

Já chtěl jet něco kolem devátý, ale když mi napíšeš v kolik se kde můžeme sjet, tak pojedu v tolik, abych to stíhal.
22. zář 2014 19:13 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.675 sekund