Oblečení, v čem jezdíte.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Já je koupil zde: Kevlar Jeans
Kawasaki Z 1000 SX
25. zář 2010 20:57 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
Od toho ma ale prece textilni bunda stahovaci pasky rukavu, v pasu atd,aby to sedelo a nehybalo se s chranicemi. Alespon kvalitni textil rozhodne nezaostava za kuzi,lacina kuze pak muze byt stejny smejd. Je to o tom, v cem se citi clovek dobre i treba nekolik hodin, aby to neodvadelo pozornost od rizeni a soustredeni = bezpecnost jizdy. Jinak ja jsem koupil kevlarove dziny od louise v Rudne u Prahy v Bike-inu, myslim za 3.200,- Durazne doporucuju je vzdy vyzkouset, aby sedely dobre na tele, chranice na kolenou aby netlacily pri posezu na motorce, pri chuzi a aby byly kalhoty dost dlouhe. A aby byly kalhoty opravdu s kevlarem-aramidem a ne jen s nejakym zlutym hadrem.
26. zář 2010 06:41 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0
Ono fakt záleží jak se kdo v čem cítí a je potřeba to vyzkoušet. 10 lidí = 10 názorů. Jako brnění není, kůže se krásně přizpůsobí tělu a není to tvrdý jak nějaká krabice. Ikdyž textil upneš sucháčema v místě chráničů tak to zas vlaje jinde a komfort jízdy alespoň pro mě byl horší. Ale jak psal Bob650 záleží na kvalitě výrobku. Já vyzkoušel vše od 4SR.
Osobně si myslím, že téma textil vs. kůže je jen o tom to vyzkoušet co komu sedne. Myslím si, že kvalitní textil a kůže bude na stejno. Jen u těch kalhot tych volil kůži protože textil jako rifle ikdyž s kevralem nikdy nebude držet kolenní chrániče tam kde má a při pádu je to frkot a auuu
26. zář 2010 09:47 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

Manželce jsem koupil textil kalhoty a bundu u Forbikers a sedí jí to dokonale,ani se to nikde nehne.
Kawasaki Z 1000 SX
26. zář 2010 12:53 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Ja mel textilni obleceni od ICON, to bylo nejhorsi co jsem mel.
Jak jsme zacali jezdit s zenou tak jsme si koupili SPOOL, bylo to pohodlny a vydrzelo do naseho padu, kdy slo do popelnice, ale krome narazeni jsme nebyli nikde odreni. Opravdu, pri jizde po asfaltu se vse sedralo az na podsivku, ale nikdo nemel sebemensi oderku(ja mel modrak velikosti mensi kaluze :) )
Ted mame komplet textil od RUKKA. Ano je to drazsi obleceni, i kdyz jsme ho meli s 40% slevou od Louise.
Ale je to opravdu uplne neco jineho.
Vse sedi naprosto perfektne, nikde nic neplanda(jedine ma zelena reflexni vesta, jejich specialni chranice, ktere tvrdnou pri narazu sedi tam kde maji, vcetne pateroveho chranice.
Je to opravdu jina kategorie :cheer:
26. zář 2010 12:59 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Koukal jsem na to na www.rukka.com skutečně to vypadá propracovaně
Liberec - CBF1000 (2010)
26. zář 2010 13:48 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
K oblečení Rukka bych se chtěl jednou dopracovat... Fakt, osobně myslím, že dál už pak není jít kam.
28. zář 2010 12:27 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 121
  • Obdržená poděkování 0
ja jazdím komplet v koži, bunda Lookwell Coral, nohavice z Louisu, boty tiež, Probiker touring short (mimochodom, veľmi dobré, sympatex, dobre sa v nich chodí, odporúčam)

a btw. nájsť dobré dámske oblečenie v prijateľnej cene (a aby bolo aj pekné :kiss: ) je celkom problém, veľa výrobcov robí unisex strihy, tie sú úplne hrozné, vôbec nesedia..
a zasa dať 60000 za Dainese dvojdielnu kombi mi príde veľa.. aj keď je nááderná :whistle:
Praha, Duc Monster 695
04. říj 2010 17:09 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
No jo vy motorkářky to máte těžší :P
My řešíme velikost a maximálně barvu, ale střih už fakt ne :) Teda mluvím aspoň za sebe.
Liberec - CBF1000 (2010)
04. říj 2010 19:22 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Re: Oblečení, v čem jezdíte.

JJ do něčeho takhle barevného bych fakt nešel. :laugh:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Kawasaki Z 1000 SX
04. říj 2010 20:15 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.742 sekund