Alpy 2013

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

spyro napsal:

konecne dnes u nas neprselo tak jsem provedl ocistu a samozrejme nalepil nalepku od Doktora :)

Vyzera paradne!!! :)
30. srp 2013 00:37 #381

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Ahooooooooj všem , právě jsem se vrátil z dovči,spal jsem z úterý na středu zase u Embacherů ,no parádní penzion a ještě tam byli ti kluci ze soboty s Goldwingem co jsme je tam potkali pak středa dál do Itošky na Lago di Garda a cestou zpět v sobotu jsme dali znova Glockner a já koukal pořád na místo kde stáli naše motorky a chyběli jste mi tam a tak vzpomínám a koukám stojí na Glockneru zlatá CBF říkám si to vypadá jako ta Malpova tak vzpomínám na Vás všecky a najednou mě osloví český známý hlas A KOUKÁM VEDLE MĚ STOJÍ PACOUŠ :) normálně jsem ho včera potkal s jeho kámošem co jezdí na XJR na tom samým parkovišti ,mám i fotečku s ním dodám ji sem. :) dobře jsme pokecali no a noc jsem strávil opět jak jinak u Embacherů a dnes jsme přistáli s motorkou po 4700km A 14 dnech cestování Slovensko pak CBF víkend GG13 Česko Itálie a GG a zpět doma :) ....máte nádherný fotky kluci moc jsem potěšil oko
Poslední změna: 01. zář 2013 21:00 uživatelem Hodys.
01. zář 2013 20:48 #382

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

JO A MUSÍM ŘÍCT A ZDŮRAZNIT VELKÝM PÍSMEM JINDRA DÉŠŤ OPRAVDU NENOSÍ NEVOZÍ ANI NEPŘIVOLÁVÁ PÁČ SITUACE SE OPAKOVALA I TENTO VÍKEND SOBOTA NA GLOCKNERU NÁDHERNĚ A V NEDĚLI CESTOU DOM DÉŠŤ :) MÁM NA TO SVĚDKA PACOUŠE AŽ SE TU OBJEVÍ DOTVRDÍ TO SPALI SICE JINDE ALE V RAKOUSKU PRŠELO VŠUDE TAKŽE TO ZAŽIL TAKY :laugh:
01. zář 2013 20:56 #383

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Zdar Hodysu, jsem rád, že jste v pořádku zpátky. Blízké setkání třetího druhu s Pacoušem je slušná náhodička, doufám, žes mu ukázal nalepenou reklamu tam nahoře na Edelweißspitze! B)
Doufám, že příští rok vyjde to Slovinsko, cesty jsou tam taky naprosto suprový, sice to není GG, ale taky to stojí za to.
Já dneska konečně umyl motorku, po dovolené a po tom dešti z cesty zpátky to potřebovala. Mimochodem, nevíte někdo jak dostat z blatníku fleky od brzdový kapaliny?
Praha 4 - CBF 600S 2004
01. zář 2013 22:40 #384

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Hodysi, ty si to umíš užívat. Jenom tiše závidím.
01. zář 2013 23:05 #385

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Mimochodem, nevíte někdo jak dostat z blatníku fleky od brzdový kapaliny?



když to nepůjde jinak zkus to vyleštit leštěnkou třeba tempem ale musíš to rychle setřít a pořádně od
tý leštěnky pak umýt, aby to nezbělalo a naipregnovat třeba silikonovým spraeym ...to bych vzal jako poslední možnost pokud to jinak nepůjde ale mělo by to jít
Poslední změna: 02. zář 2013 08:29 uživatelem Hodys.
02. zář 2013 08:28 #386

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Hodysi, ty si to umíš užívat. Jenom tiše závidím.


hlavně to byla záchrana pro mě ten penzion protože 900 km v tahu z Itálie bylo moc a tak jsem pak jen využil že Glockner můžeš vyjet podruhé se slevou za 10 e ,ale bez Vás to nebylo už takový přece jen ve skupině je to veselejší
02. zář 2013 08:31 #387

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Re: Alpy 2013

Hodysi,ty jsi proste Borec.A koukam,ze honis km,v dobrem slova smyslu.Vidis, s tim Pacousem jak je ten
svet maly.Ja byl jen jednou na GG a potkal jsem tam
kamarada co bydli kousek ode me.Hlavne,ze jsi v poradku
s Katkou dojel,doufam,ze budou nejake fotecky bo Italie
hmmmm...tam jsem take...nebyl.
02. zář 2013 11:07 #388

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Hodys děkuju už jsme se sice bavili po telefonu ale musím před tebou ještě smeknout před všemi. Vyrazit do nepohody... To už musí být člověk nadšenec a hlavně klobouk dolu, před tvojí lepší polovičkou :) ...
Jinak děkuji, že jsi se mě zastal já jsem opravdu jen nadšený motorkář, který jezdí za každého počasí, ale jinak na něj opravdu vliv nemám B) :) ... Uvidíte v Luhačovicích bude krásně začínám být optimista jako Hodys a je to... Zdarec
Honda CBF 1000 RS:)
04. zář 2013 21:28 #389

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

JinT napsal:

Ahoj
Hodys děkuju už jsme se sice bavili po telefonu ale musím před tebou ještě smeknout před všemi. Vyrazit do nepohody... To už musí být člověk nadšenec a hlavně klobouk dolu, před tvojí lepší polovičkou :) ...
Jinak děkuji, že jsi se mě zastal já jsem opravdu jen nadšený motorkář, který jezdí za každého počasí, ale jinak na něj opravdu vliv nemám B) :) ... Uvidíte v Luhačovicích bude krásně začínám být optimista jako Hodys a je to... Zdarec


to si piš že bude hezky a pohodička však jedeme do lázní :)
05. zář 2013 07:57 #390

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.687 sekund