Alpy 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Já mám dvoudílný, ale není to moto nepromok, je to jakási pracovní sada za dvě stovky. Má to lepený švy a při první jízdě splnila účel dokonale. Pak jsem ale při převlíkání nasedal v dešti na mokré sedlo a když jsem dojel do cíle, měl jsem totálně promočenou prdel na džínách. Takže sice vydrží stékající vodu, ale když jsem do ní sedl, šla skrz.

Soused mi ale teď půjčil jednodílný nepromok a ten vypadá mnohem odolněji. Pokud se vejdou, vezmu pro jistotu oba.
21. srp 2013 21:55 #321

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Já mám dvoudílný, taková šusťákovka z Bikers Crownu. nic moc, ale zatím posloužil. Akorát mi je trochu menší, takže mi pak do něj budete někdo muset pomoct... :laugh:

Nevím jak v Rakousku, ale v Německu mi v koloně na výjezdu z Hamburku udělali přímo dálnici prostředkem, to jsem fakt zíral. Za to na severu je to horší, tam jsou obecně řidiči hodně sobečtí. Já bych to neviděl nijak dramaticky a řešil to operativně, tj. projel to B)

A jinak Hodys není ze Slovenska na netu, ale nedokážu si představit, že by zrovna on nejel :laugh: Takže ho taky započítejte.

Jo a Jindra mi psal SZ, že dorazí na tu Benzinu taky, tak se snad po cestě neztratí :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
21. srp 2013 22:19 #322

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Mám rád svižnou jízdu (ale ne prasení za každou cenu). U Rakušáků mi ale připadá, že až úchylně dodržují předpisy a zásadně jezdí deset kilometrů pod rychlostním limitem. Tak jen abychom nebudili nechtěné pozdvižení, když někoho "projedem" :D
21. srp 2013 22:28 #323

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

Zdarec....
Další zastávka je mezi Krems a St.Polten- RASTPLATZ INZERSDORF (N48 18 39.1 E15 42 51.7)cca 8.30-9.00 -,popř.další mezi St.Polten a Melk-RASTPLATZ Roggendorf cca 9.00-9.30(N48 11 41.3 E15 23 00.2) - a to je informace pro BOCO !!!-pokud by jel v pátek a chtěl jet směr Linz s náma..... .


tak som sa pozeral do mapy, myslim ze stiham RASTPLATZ INZERSDORF, ak vyrazim o 7.00, cca o 8.30-8.40 by som tam mal byt.
Ak nebudem stihat (uvidim pred Viednou, mozem to stale stocit na S1/A21/A1 a stretneme sa na RASTPLATZ Roggendorf.

Ak je este mozne zmenit miesta stretnutia, bol by som rad keby to bola cerpacia stanica (nie kvoli palivu, ale kave :)), nie iba prazdne parkovisko - co ty na to? Lokality su +/- OK.
Predsalen, stretnute po prvykrat s Vami (poznam iba Hodysa) mi pride kulturnejsie pri kave - pozyvam vas!!! :D

Napr mi to pride dobre tu: Beverly Rosenberger, je tam restauracia, maju tam kafe, kolaciky, 48.176933,15.553946 (cerpacka BP Völlerndorf BP ). Co vy na to? Mam to za rovnaky cas ako na RASTPLATZ INZERSDORF, viem tam byt cca 8.45-9.00.
Ale ak to komplikujem, ideme podla povodneho planu - dajte vediet.
21. srp 2013 23:49 #324

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Jindra a Klára jedou máme sraz z pražskou grupou za Dobříší v sedum ráno.
Jinak na nepromokách nešetřit.. mi máme reflexní dvojdílné jsou supr i v chladu. Dvoudílný se podle mě lépe obléká v botech.... A hlavně si pořiďte návleky na rukavice. Ty jsou mokrý jako první.

A k předjíždění ať so mě nikdo nepřeje mají klimatizace a v dešti na ně neprší takže pokud můžu tak jedu. Tak zítra zdar
Honda CBF 1000 RS:)
22. srp 2013 13:17 #325

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Návleky nemám, takže i možná od někoho půjčím fén na boty ;) , rukavice se pořešej horkýma heftama. Hlavně nezapomenout plexi s pinlockem.

A mimochodem, není to hned za Dobříší, ale opravdu až u sjezdu na Příbram (exit 41), resp. těsně před ním. Víc Benzin tam tuším není, jen Shellka.
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 22. srp 2013 13:54 uživatelem Eddie75.
22. srp 2013 13:54 #326

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj tak já taky potvrzuji že jedu budu v 6 ráno ve ZNojmě na shellu těším se
22. srp 2013 14:46 #327

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Hlavně nezapomenout plexi s pinlockem.


To já nezapomenu určitě. Jestli totiž bude vlhko, budu určitě celou dobu myslet na to, jaký by to bylo, kdybych ho měl :D

A mimochodem, není to hned za Dobříší, ale opravdu až u sjezdu na Příbram (exit 41), resp. těsně před ním. Víc Benzin tam tuším není, jen Shellka.


Mezi Dobříší a Příbramí je jenom tahle Benzina, takže je vlastně za Dobříší a Jindra ji určitě nemine ;)
Poslední změna: 22. srp 2013 15:24 uživatelem Dr.Pilulkin.
22. srp 2013 15:21 #328

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

A POZOR!

Pro účastníky tohoto exkluzivního výletu mám malý překvápko (ale zatím se neradujte moc zběsile, trika to nejsou ;)
22. srp 2013 15:26 #329

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Este jedna technicka:

Pouziva niekto z vas na komunikaciu PMR vysielacky?
Ja pouzivam a otazka je ci si mam brat aj kable a vysielacku, ak nikto nemate, nema to zmysel, necham to doma a usetrim na vahe a priestore :)
22. srp 2013 16:12 #330

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.044 sekund