Alpy 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Ke komunikaci používám hubu, ruce a sem tam nohy ;) Kromě telefonu žádné kouzelné krabičky nemám.
22. srp 2013 17:05 #331

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Alpy 2013

Tak je to jasny -- proste rukavice me promoknou :) navleky na ne nemam a ted vecer uz ani nesezenu.Zato mam navleky na boty ktere jsem jeste nikdy nepouzil :laugh: .Nepromok mam dvoudilny stalo se nekolikrat ze jsem jel jen se spodnim dilem kdy na silnici byla jeste voda ale uz bylo slunicko a 35 stupnu tak jsem vrsek sundal.
22. srp 2013 18:28 #332

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Zdarec,před chvílí jsem dojel z práce,tak postupně balím a nakukuju VOCOGO.

Boco-na blbinky už není čas,kafe dáme na Rastplacu,popř v Linci-my jsme hoši skromní(smoking nosím max 2x týdně a jinak živořím o šunce a víně),rukou si plácnem i bez obřadu.Trasu ťuknem při čekání v Linci na Pražskou grupu :woohoo: .vysílačka-was ist das?nepoužívám-i když by se to hodilo
v nedělu je to na trase domů tak na pramičku-ale s tím počítáme.?.

Dr.Pilulkin-to je dost,žes těm švadlenám pomohl-věřím,že jsou to ty léta slibovaný trika :woohoo:

Jinak čau maňána.M
22. srp 2013 22:12 #333

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Kdo zaváhal, udělal chybu! B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 25. srp 2013 00:30 uživatelem Eddie75.
25. srp 2013 00:30 #334

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Kdo zaváhal, udělal chybu! B)


Jj super zalezitost :-) dojel jsem tak pred pul hodkou jeste jsme jezdily s Malpem Hodysem a Bocem kolem Dunaje :)
Poslední změna: 25. srp 2013 21:11 uživatelem spyro.
25. srp 2013 21:07 #335

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

My už jsme taky doma poslal jsem i SMS-ky... Byla to supr akce jel bych hned znovu ovšem mohlo by být trochu lepší počasí abychom tam mohli zůstat do pondělí a trochu si ještě zařádili.
Ale i cesta může být cíl. Takže za mě s Klárou tomuto víkendu dáváme oba deset Hodysů. Doufám, že Hodys zlepší svoje VooDoo a to počasí bude trochu lépe ovládat protože obzvlášť naše cesta Praha Turnov byla velice mokrá... Jinak musím konstatovat pokud by se mi nevytáhla nohavice od nepromoku nad botu a nezateklo by mi za českými hranicemi vrchem(což jsou si opět vyhřálo po chvilce). Bohužel zhruba v tu dobu nám oběma promokli i návleky na rukavice takže kromě igelitky v přilbách ty jsme použili aby nám neteklo za krk a nezebal nás zátylek)mimochodem to fungovalo skvěle) dále jsme použili obligátní jednoučelové rukavičky. Přesto jsme přijeli velice v pohodě:))).
Ještě jednou děkuji za společnost a těším se na Vaše příspěvky a doufám, že se zdravé jádro opět někde sejde. Ahoj.
Honda CBF 1000 RS:)
25. srp 2013 22:02 #336

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Zdar všetci !
Hlasim príchod o 20:50, bez nehody. :)
Pre Malpa, Hodyse a Spyra - po tom ako sme sa rozdelili, som zastavil na prvej pumpe aby som sa obliekol a vysusil pinlock na prilbe a popri tom som sa ešte aj naveceral, takze som sa tam zdržal ešte asi 45min.

Cely víkend bol super, kto nebol môže ľutovať!
Diky všetkým za výbornú náladu (úroveň aspoň 10 Hodysov ako píše Jin :)), bezpecnu a plynulu jazdu v skupine, Malpovi za super trasy a vedenie skupiny, doktorovi za prekvapenie (už sa teším ako ho nalepim na kyvku), atd atd....:)

PS: Tak ma teraz napada - sme boli ako 7 statocnych :laugh:

Ďakujem!
Poslední změna: 25. srp 2013 23:18 uživatelem boco818.
25. srp 2013 22:19 #337

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Hlásím příjezd okolo 19:15, od kolen dolů úplně durch (buď netěsnil nepromok nebo voda navzlínala přes vyčuhující kousek jeansů), malinko zmrzlý, ale v pořádku. Ale lepší zmoknout po cestě a užít si luxusní počasí na GG-Hochalpenstraße než obráceně!

Bando, bylo mi s vámi skvěle! Bejby, díky za vedení trasy, Bocovi za sbírání padlých, Hodysovi za počasí a Doktorovi za pomoc s žárovkou a super nálepky. Těším se další akce s vámi!

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 25. srp 2013 22:55 uživatelem Eddie75.
25. srp 2013 22:52 #338

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Ještě jednou díky za skvělý výlet s bezva partičkou. Po odjezdu z Linze jsem se pomalu, ale jistě začal měnit z motorkáře ve vodáka. Nejprve se mé boty proměnily v bazénky, následně mi pak nepromok vesele promoknul a doma jsem byl zralý na ždímačku. Přesto řadím tento víkend mezi letošní TOP zážitky. A to jednak díky úžasnému GG, ale hlavně díky všem účastníkům zájezdu.

A abyste mohli jedni vzpomínat a druzí závidět, nahrál jsem už fotky na net. Tak se kochejte:

CBF GROSSGLOCKNER 2013
Poslední změna: 27. srp 2013 10:37 uživatelem Dr.Pilulkin.
26. srp 2013 01:56 #339

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

No teda Doktore, to jsou parádní fotky! Já svoje taky někam nacpu, jen co přijdu z rachoty...
Praha 4 - CBF 600S 2004
26. srp 2013 10:38 #340

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.780 sekund