Slovinsko 2014

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Čoveče to si nakupuješ boty v dětském :woohoo: Klára normálně má velikost 42 ale teď má 46 od TCX ono to mate ale je pravda, že tam má prostor na vyhřívanou vložku do boty. Ovšem asi máš pravdu, že pro tebe v tom případě nebudou.
Honda CBF 1000 RS:)
04. zář 2014 21:11 #191

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

No, tak teď už jenom aby neseděly Ernestovi a mně jo ;)
04. zář 2014 21:44 #192

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Slovinsko 2014

Dr.Pilulkin napsal:

JinT napsal: On bude v pohodě po cestě mi vykládal, že v podstatě neví co s penězma :woohoo: takže aspoň bude mít zase co kupovat...

Tak to je super. Někdy bych chtěl bejt v takový vatě. To bych si pískal :whistle:

Jen si dělějte srandu, holomci! :P :evil:
Praha 4 - CBF 600S 2004
04. zář 2014 21:47 #193

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Slovinsko 2014

Eddie75 napsal:

Dr.Pilulkin napsal:

JinT napsal: On bude v pohodě po cestě mi vykládal, že v podstatě neví co s penězma :woohoo: takže aspoň bude mít zase co kupovat...

Tak to je super. Někdy bych chtěl bejt v takový vatě. To bych si pískal :whistle:

Jen si dělějte srandu, holomci! :P :evil:


však jim ukážeme musíme to do Luhaček vyladit ať jsi pojízdnej..dobré je že Dr.pilulkin psal že to lešení na své mašině vyladil tak snad to půjde i na tvé ,
04. zář 2014 23:08 #194

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Slovinsko 2014

boco818 napsal: ... Zeby v Luhackach? Otazka je len ci vobec nejake budu este tento rok?


hoši a dívky cirkus bude :) mrkni do sekce LUHAČOVICE 2014 :) a hlavně se nezapomeňte nahlásit všeci ať se zase vidíme na srazu termín je 26.9 - 28.9. těším se už teď
Poslední změna: 04. zář 2014 23:12 uživatelem Hodys.
04. zář 2014 23:11 #195

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Slovinsko 2014

JinT napsal: Milane za 3500 ti udělá fotku každej takže příště si řekni mě a nevyhazuj peníze u cizích...
...



myslíš mokrou fotku co nikdy neuschne ? :) :) :) místo vývojky a ustalovače ji namočíme do sudu s dešťovou vodou :)
04. zář 2014 23:44 #196

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Milane Beztak jsi byl baba a netrval jsi na tom aby ti tu fotku vytiskli, že jo :woohoo: Ovšem je pravda, že nás jak fotili profíci v zatáčkách ve francii tak se tam taky pohybuje cena fotky od 20euro do 80euro. Ovšem má trochu větší rozlišení :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 05:52 #197

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

JinT napsal: ...Ovšem je pravda, že nás jak fotili profíci v zatáčkách ve francii tak se tam taky pohybuje cena fotky od 20euro do 80euro. Ovšem má trochu větší rozlišení :evil:


To mi vysvětli. To tam stojí u cesty fotograf, blejská projiždějící bajkery a pak nabízí fotku ke koupi? Zajímavý byznys model.
05. zář 2014 09:45 #198

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Slovinsko 2014

Hodys napsal: ...dobré je že Dr.pilulkin psal že to lešení na své mašině vyladil tak snad to půjde i na tvé ,


Hodýsku, úplně bych to asi nenazval "vyladil". Nejdřív jsem s pomocí svěráku a sikovek (nebo to byl francouzák?) srovnal takové ty plíšky, co jsou v nich díry pro uchycení masky (nebo plexi?). Naštěstí na jedné straně zůstaly v původní podobě, takže jsem podle toho srovnal tu druhou. No a pak jsem to hodil na moto, určil pár bodů, podle kterých jsem měřil, jestli je to symetricky vůči rámu a začal do toho bušit gumovou palicí. Blbý bylo, že když jsem to srovnal na jedné straně, tak se to pohnulo na druhé. Tak jsem do toho mlátil jak idiot asi hodinu, a když se mi zdálo, že to je OK, nastrojil jsem ji, abych zjistil, že to moc nesedí. Tak jsem ji zase očesal a jak jsem byl nedočkavej, nechal jsem tam už viset přístroje, že to jako budou držet pohromadě a nebude se to tak kroutit.

Tohle NIKDY NEDĚLEJTE!!!

Protože jak jsem do lešení zuřivě mlátil palicí, tak mi praskla zadní stěna přístrojovky (no jo, je to holt jenom plast). Takže jsem pak ještě nasranej lepil přístrojovku (naštěstí to spravil sekunďák). No, nevím, jak dlouho mi to zabralo, ale nakonec jsem to jakž takž srovnal, takže zkušené oko by to poznalo, já to poznal, jelikož jsem o tom věděl, ale na první pohled to bylo docela OK. Ale byl to tedy bastl jak má být :D
05. zář 2014 10:05 #199

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Slovinsko 2014

Přesně jak píšeš postavíš se s transparentem v rušné zatáčce a fotíš pěkná auta motorky a cyklisty...
Pak to hodíš na net v náhledu a rozesíláš za euráče....
Honda CBF 1000 RS:)
05. zář 2014 10:25 #200

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 2.675 sekund