Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Damon napsal:

Na sraz bych se už konečně rád podíval.
Tak to snad vyjde.
Když kámoši z jednoho auto fóra přemýšleli o srazu na Vysočině byl tam i návrh tohoto kempu:
www.camp-rasna.cz/cz/
ale nemám s tím osobní zkušenosti ani známé.
Jinak upřímně že by se mi chtělo kvůli jedné projížďce do Rakouska přendavat laďáček za origo to fakt ne.


Kempink Řásná-už jako malý kluky nás tam rodiče brávali na mašinách na prázdniny pod stan,kdy jsme museli každý den "otročit" :woohoo: na sběru borůvek,kterých tam bývalo mraky .
Jinak občas tam v létě mrknu-jasan,že se vše změnilo,místo na stany vystřídaly chatky,stanuje se níž,ale koupačka ve Velkopařezitém rybníku nemá chybu.Voda jako všude na Vysočině bývá chladnější,ale čistá,s jakousi železitou složkou-je podle toho i zabarvená.Celkově pěkný kraj,kousek je Telč a dál směrem na jih Slavonicko-taky se tam dá kroužit celý hodiny a kochat se krajinou.
28. lis 2012 19:35 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Damon napsal:

Na sraz bych se už konečně rád podíval.
Tak to snad vyjde.
Když kámoši z jednoho auto fóra přemýšleli o srazu na Vysočině byl tam i návrh tohoto kempu:
www.camp-rasna.cz/cz/
ale nemám s tím osobní zkušenosti ani známé.
Jinak upřímně že by se mi chtělo kvůli jedné projížďce do Rakouska přendavat laďáček za origo to fakt ne.


Kempink Řásná-už jako malý kluky nás tam rodiče brávali na mašinách na prázdniny pod stan,kdy jsme museli každý den "otročit" :woohoo: na sběru borůvek,kterých tam bývalo mraky .
Jinak občas tam v létě mrknu-jasan,že se vše změnilo,místo na stany vystřídaly chatky,stanuje se níž,ale koupačka ve Velkopařezitém rybníku nemá chybu.Voda jako všude na Vysočině bývá chladnější,ale čistá,s jakousi železitou složkou-je podle toho i zabarvená.Celkově pěkný kraj,kousek je Telč a dál směrem na jih Slavonicko-taky se tam dá kroužit celý hodiny a kochat se krajinou.


Slavonice,Vratěnín až po Vranovskou přehradu je cesta podél bunkrů a jsou tam i vyjížďky do Rakous,prakticky podobné možnosti jako předchozí návrhy na kemp Lesná...znám to tady velmi dobře...Ten kemp co jsme navrhovali s Keithem v Lesné přímo v motomuzeu je odsud taky kousek,prakticky z obou bodů se dá jet stejná trasa i s historickou telčí...já se přïmlouvám za Lesnou ,ale uvidíme jak to dopadne :)
28. lis 2012 19:45 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Jarní sraz 2013

Hodys napsal:


Slavonice,Vratěnín až po Vranovskou přehradu je cesta podél bunkrů a jsou tam i vyjížďky do Rakous,prakticky podobné možnosti jako předchozí návrhy na kemp Lesná...znám to tady velmi dobře...Ten kemp co jsme navrhovali s Keithem v Lesné přímo v motomuzeu je odsud taky kousek,prakticky z obou bodů se dá jet stejná trasa i s historickou telčí...já se přïmlouvám za Lesnou ,ale uvidíme jak to dopadne :)[/quote]

S "taktických důvodů" máš pravdu,že je Lesná lepší-odtud je to kousek do všech zajímavých míst,navíc se odtud dá udělat zajímavý okruh-muzeum motorismu ve Zn.,malovaný sklep,přeskočit do Rakous podél čáry kolem Hardegu,curik lesem k Vranovské...Cornštejn atd.....
28. lis 2012 20:00 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Malp napsal:

Hodys napsal:


S "taktických důvodů" máš pravdu,že je Lesná lepší-odtud je to kousek do všech zajímavých míst,navíc se odtud dá udělat zajímavý okruh-muzeum motorismu ve Zn.,malovaný sklep,přeskočit do Rakous podél čáry kolem Hardegu,curik lesem k Vranovské...Cornštejn atd.....



JJ přesně tak :) ...Idealista už tu psal o Hardegu a o té silnici 30...a potěšil jsi mě s tím muzeem ve Znojmě,byl jsem tam a je to nádhera...navíc pokud Lesná projde,budeme v jednom muzeu přímo spát a motorky budou pod střechou :) a Vranov ten je super :)
28. lis 2012 20:07 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Jarní sraz 2013

Začínají se mi sbíhat sliny, jak vás tak čtu. Těmi kraji jsem až tolik necestoval, takže se těším, že poznám zase kusanec rodné hroudy tím nejlepším způsobem - ze sedla své hondičky. B)
28. lis 2012 20:40 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

Na podzim jsem se na sraz nedostal, takze jaro to jisti, asi prijedu i s pritelkyni za zady.
Lesna je vyborny napad, hlasuju pro, bydlet primo vedle moto muzea veteranu je prece nadhera, to je velmi stylove misto kde se setkat.
Nejak jsem nezachytil termin, jake jsou priblizne moznosti?
29. lis 2012 10:44 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

standaCBF napsal:

Nejak jsem nezachytil termin, jake jsou priblizne moznosti?


přiblžně a předběžně :) skoro stejně jako již běžně 7.-9.6.2013 :)
29. lis 2012 23:53 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj
Tak tenhle sraz snad s Klárou stihnem zapisuju si to do kalendáře a zkusím kontaktovat i severovýchodní gang Martinů :cheer: ještě jsem tu jejich reakci neviděl... Za mě počkám jak se dohodnete. Ovšem mě se docela líbil i ten výlet do rakouska. Za mě bude stačit když výjde počasí ne jako loni 595km v dešti :laugh: ...
Honda CBF 1000 RS:)
29. pro 2012 20:39 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 306
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Bruty pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahojte, ja sa nechám poddať a pôjdem za vami aj na kraj sveta :) hlavne nech som zdravá a trochu tých peňazí nech zvýši na réžiu :laugh:
Je mi jedno kde sa bude konať zraz a výjazd, ale jedno viem isto, chcem vidieť čo najviac a zajazdiť si v okolí danej lokality a doma už len spomínať, ako bolo super :)
A prajem Vám všetkým do Nového roku hlavne veľa zdravia a teším sa na vás.... ;)
PF 2013 :)
29. pro 2012 21:04 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Honza CBF pro téma Re: Jarní sraz 2013

nikdy jsem nebyl na srazu tak nevím jak to chodí s tím ubytováním to se řeší až na mástě?
29. pro 2012 21:11 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.229 sekund