Jarní sraz 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Koukal jsem dnes na motorkáře a zrovna tam mají v tipech na výlet motomuzeum Lesná,tak jsem si s radostí početl :) www.motorkari.cz/clanky/veterani/1.-cesk...klu-lesna-23755.html
27. led 2013 20:45 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Jarní sraz 2013

Pocteni opravdu dobry horsi je to s komentari lidi (pod clankem) co tam byli B) ovsem ja tam nebyl tak bych se tam taky rad podival a udelal si vlastni nazor :)
02. bře 2013 09:21 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

spyro napsal:

Pocteni opravdu dobry horsi je to s komentari lidi (pod clankem) co tam byli B) ovsem ja tam nebyl tak bych se tam taky rad podival a udelal si vlastni nazor :)


komentáře jsem nečetl a docela mě vůbec nepotěšily
02. bře 2013 10:24 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Bohužel jsem si přečetl komentář až teď. Musím přiznat, že mě notně vyděsil. Oblast je krásná a myslím, že tu najdem vhodnou alternativu ubytování. Bítov je čestným místem:

www.camp-bitov.cz/cenik
chro chro
02. bře 2013 10:53 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Jarní sraz 2013

Okolí Vranova je nádherné a ubytování je tam nepočítaně , a s Keithem jsme se dnes domluvili že uděláme co nejdříve vyjížďku do těchto míst a nabídneme více alternativ....Tento CAMP BÍTOV mohu doporučit Katka tam předloni byla na školení a chatky byly v té době funglovky...do muzea Lesná můžeme na prohlídku a navíc i do Znojma do muzea motorismu www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=auto%20mo...SM5cv2w0XNWiuWEYc3sA v podstatě by se v našem plánu na sraz změnilo jen místo ubytování,navíc s více možnostmi na koupání :)
02. bře 2013 11:30 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Vypadá to prima, okolí Vranova to už je skoro Jižní Morava, tak to už bude v tomhle termínu sluníčko koupáníčko vínečko pivečko masíčko.... :)a samo poježděníčko. Termín je v kalendáři.Jsem zvědavý jestli jarní "setkání" pokoří počet z Nové Bani.
Honda CBF 1000 2010
11. bře 2013 23:55 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj,termín 7.-9.6.mě bohužel nevyhovuje,ale protože jsem ze Znojma mohu vám doporučit kde se na vyjížďce v okolí podívat.SLUP u Znojma-vodní mlýn z 15.století a vojenský bunkr-vybavený.Ve Znojmě auto-moto muzeum,zámekVranov nad Dyjí,hrad Bítov,Telč,motorkáři navštěvovaný Dalešický pivovar a o kousek dál Dalešická přehrada.Přeji vám mnoho krásných zážitků ze Znojemska. N.
14. bře 2013 15:00 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Re: Jarní sraz 2013

Neep napsal:

Ahoj,termín 7.-9.6.mě bohužel nevyhovuje,ale protože jsem ze Znojma mohu vám doporučit kde se na vyjížďce v okolí podívat.SLUP u Znojma-vodní mlýn z 15.století a vojenský bunkr-vybavený.Ve Znojmě auto-moto muzeum,zámekVranov nad Dyjí,hrad Bítov,Telč,motorkáři navštěvovaný Dalešický pivovar a o kousek dál Dalešická přehrada.Přeji vám mnoho krásných zážitků ze Znojemska. N.


Ahoj Neepe. Chystáme se s Hodysem ... na jarní projížďku do tohoto kraje, abychom zodpovědně připravili alternativní plány pro srázek. Pokud ti to nebude proti srtsti, potom bychom určitě rádi přivítali tvoji společnost. Termín ještě neznáme, ale mohlo by to být na přelomu měsíce samozřejmě podle počasí
chro chro
14. bře 2013 20:06 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Neep pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj keith,jak budete znát termín tak mě dejte vědět,rád se k vám připojím.
15. bře 2013 10:13 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Jarní sraz 2013

Ahoj,

nastali nejake zmeny v mojom programe, pravdepodobne na zraz nebudem moct prist, co ma velmi mrzi...
ale este je tam nejaka sanca
18. bře 2013 16:19 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.649 sekund