Pneumatiky

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl boban pro téma Pneumatiky

měl sem MPR 3 a ta mě zklamala,nájezd kolem 7000 a boky jsou pryč a střed v polovině životnosti,tak jsem se vrátil zpět k MPR 2 kterou jezdím x let,ta se sjíždí rovnoměrně a není s ní problém,přemýšlel jsem nad nějakou GT ale ta u Michelinu v našem rozměru není,jen Pirelli Angel GT
21. bře 2016 22:17 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Pneumatiky

Viděl bych to jako Malp ...chceš gumu do zatáček a máš sjetej střed po 6t km ... myslím, že to v pneu nebude, to bude o jízdním stylu ;)
CBF 600 S 2008
21. bře 2016 23:09 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Drak3n pro téma Pneumatiky

Zabudol som dodat, ze motku som uz s nacatymi pneu kupil a toto bolo finale, je otazne kolko v skutocnosti najazdila, ale verim tomu, ze by to bolo lepsie s dvojzmesou, predna je na tom lepsie.
21. bře 2016 23:46 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 8

Odpověděl Eiffel pro téma Re:RE: Re:Pneumatiky

JinT napsal: Hele takto to neřešte já jsem měl u dunlop roadsmart 2 po 2500km strach že z dovoleny nedojedu mizeli před očima ale lepily moc pěkně... zase se musí říct není vítězství držet gumu 16tis a čtyři roky ta guma ztvrdne a prostě to potom nesedí tak jak by mohlo třeba na vodě... prostě strhej gumy ale né duši... :evil: :evil:

Já to najedu za 2 roky. Ale je pravda, že na vodě to už nebylo ono. Ale nemyslím, že by to byl problém tvrdosti. :p Prostě už byla holá. Ale nechtěl jsem měnit na podzim.
22. bře 2016 07:28 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ladineks pro téma Pneumatiky

Zdravím, mám možná blbej dotaz, ale musím se zeptat :-) Loni jsem koupil celkem luxusní CBF 600S, najeto měla cca 8 tis. km a já najel tak ani né 1 tis. Jde o to, že na moto jsou stále původní pneu vyrobené v roce 2005!!! Jsou to Michelin Pilot Road a mají vzorek pomalu jako nový, nic moc zkrátka sjeté nejsou. A teď co... mám vyměnit, protože jsou prostě 11 let staré, nebo je nechat a dojet je...? Díky všem za názor.
12. dub 2016 19:46 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 301
  • Obdržená poděkování 70

Odpověděl žil pro téma Re:Pneumatiky

Pokud jsou opravdu tak staré okamžitě vyměnit

Odesláno z mého Lenovo TAB S8-50F pomocí Tapatalk
12. dub 2016 20:45 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Zdarec , kemo - na přezutí bylo pozdě už někdy před 6-7 lety . Pokud si nechceš rozhodit sandál ,tak je okamžitě vyhoď do řiti !

Nejde o to kolik mají vzorku ,ale jde o starou ztvrdlou bačkoru . Takhle jsem váhal s výměnou gum na soukromém autě , které slouží jako lapač prachu v garáži , jelikož sedím stále v služebním,nebo na mašině a se svým najedu max .pár tis.kilometrů ročně . Loni ,když už gumovaly-pískaly už při rozjezdu jsem začal uvažovat o výměně a poté co jsem v Brně ladně prosvištěl křižovatkou s nohou na brzdě jako po ledě a za křižovatkou si vyrobil soukromý třetí jízdní pruh vedle náhle zastavivších vozidel za křižovatkou jsem neváhal a vyměnil. Rozdíl nelze popsat ,brzdy opravdu auto zpomalují a při rozjezdu nejsem jako při startu rallye ,ale prostě se bez ječení gum rozjedu :woohoo: . Ty staré byly sedmiletky se sakra ještě dobrým vzorkem .
To je řeč o autě - na mašině jde ještě daleko víc vo čumák .
12. dub 2016 21:45 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Pneumatiky

Hele já mám stejný názor jsem na gumy ras ale myslím si, že se šetřit nevyplatí a řeknu ještě jednu věc pokud X-zim stály budou mít určitě i nějaké plošky podle mě je ani nepřehlédneš ale při jízdě ti muže motorka lehce brnět.
Brzdění to určitě ovlivní a je možné, že pokud budeš šetřit a necháš je tam vydrží teď fakt velkou porci km a v podstatě se na ně nepujde spolehnout trefíš déšť nebo chladné počasí a budeš mít problém... a když si to nespojíš s gumami může se ti stát, že si řekneš sakra já neumím jezdit nebo mě to nejde a radši s tím seknu...a to by byla škoda...
Schválně to můžeš vyzkoušet opatrně někde mimo silnici napočítej po 5m cca 25m dlouhou dráhu s dostatečnou rezervou na zastavení udělej si značky rozjeď 50km/hod a na 0m začni brzdit a uvidíš když se vejdeš do 10m jsou stále OK a to co říkáme je blbost když se nedostaneš pod 15m vyhoď gumy a zkus to znova a když budeš na 20m vyhoď gumy a jdi do motoškoly.... to je nejlepší test hlavně porovnáš jak jsou na tom nové i staré a jak jsi na tom ty... jde o extrémní brždění nemusíš to zvládnout na poprvé radši to zkusit dvakrát třikrát opatrně ať se nezrakvíš, ale je to důležité vědět i pro přežití :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2016 18:19 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl ladineks pro téma Pneumatiky

Díky všem za komentáře a rady. V podstatě jste mě potvrdili to, co jsem chtěl stejně udělat, ale byl jsem trochu na vážkách. Takže objednávám nové pneu. Vybral jsem Pirelli Angel ST... Ty by měly být OK... B)
14. dub 2016 13:00 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Pneumatiky

Jasan ,JEKÉKOLI nové gumy budou dobré - tedy i Pirelli Angel ST .
14. dub 2016 19:47 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.994 sekund