CBF 1000 F -chování motoru

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: CBF 1000 F -chování motoru

Já jsem taky zazimoval padáky jsou připravený k nasazení ale chodím z práce po šestý tak už se mi nic nechce dělat.... uvidím zda se k tomu ještě dostanu ale u nás už čekám sníh :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
29. lis 2011 07:05 #51

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: CBF 1000 F -chování motoru

Tak panstvo,musím to zaťukat,ale zdá se že "vítěztví člověka nad hmotou" :) :) :) .
Dnešní test padáků zalitých olovem viz.dřívější informace proběhl ke vší spokojenosti. Najeto 60km,kritické otáčky překročeny na 3.,4.,5.,6.kvalt a pohoda.Následně zkouška na trojku do 10ti.ot./min taky spokojenost.
Takže závěrem (-snad se nic provozem nezmění):Za cenu navýšení váhy o cca 6kg (pro mě zanedbatelné) došlo k zamezení rezonance padáků :) :) :) .
Krátkou zimu všem,ahoj M.
10. pro 2011 19:37 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
Gratulace k vítězství :side: snad to bude trvalé a nezačne to znovu...
11. pro 2011 09:01 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Gratulace! Zdá se, že konstrukce padáků je složitější, než naohýbat pár trubek, když je nutné zalít je olovem, aby byly ticho... :-)
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
11. pro 2011 11:52 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: CBF 1000 F -chování motoru

Pacous napsal:

Gratulace! Zdá se, že konstrukce padáků je složitější, než naohýbat pár trubek, když je nutné zalít je olovem, aby byly ticho... :-)



Jo,je to smutné,ale je to tak-moc vychytaný to nemají.Tvarově OK,ale jinak nedoladěno.
11. pro 2011 14:48 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Zdar chlapi, letos mi ježíšek nadělil novou CBF 1000 a musím říct, že první úprava, kterou jsem chtěl na novou sezonu udělat byla právě montáž těchto padáků, ale teď jsem zklamaný z vašich zkušeností a asi to přehodnotím a zauvažuju o protektorech, ale nevím, jesli mají nějaký význam. :dry: . Na předchozí CBF 600S jsem neměl s padákama problém, nebo jsem ho neřešil :) .
29. pro 2011 12:19 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Michale, když je ještě nemáš koupené, tak moje rada zní : vyhni se jim dalekým obloukem a kup si třeba od SW motech špunty. Jinak gratulace k novému stroji ;)
29. pro 2011 14:13 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Dík za radu, asi to tak udělám, pudu do špuntů
29. pro 2011 15:45 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: CBF 1000 F -chování motoru

Ahoj
Taky gratuluju Michalovi k novému stroji. Hele dneska jsem konečně namontoval padáky s upravou tzn. omotal jsem špunty, které jsou dole u výfuků místo kroužků jsem tam dal větší Al kroužky na které se může spodek stáhnout. Všude jsem přidal černou pryž... A zdá se mi, že cítím zlepšení... Uvidím až se projedu. Bohužel u nás je počasí dlouho na prd a navíc sedlo pojede do Itálie na přešití... Jak budu vědět víc určitě se podělím. Byl bych i rád kdybychom se mohli někde sejít a porovnat chování motoru navzájem. Jo Dostat motorku na vánoce to je pech.
:laugh: než se člověk sveze.... :P
Jo na závěr bych se asi přidal k názoru že padáky jsou sice pěkný(proto jsem je kupoval já), ale za ty problémy moc nestojí... uvídím co udělá uprava ale za mě kdybych si koupil špunty ušetřil bych si dost starostí(myslím tím že mě nedali přednost zrovna když jsem měl padáky v garáži :angry: )
Zdravím všechny
Honda CBF 1000 RS:)
29. pro 2011 22:16 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: CBF 1000 F -chování motoru

JinT napsal:

Ahoj Bohužel u nás je počasí dlouho na prd a navíc sedlo pojede do Itálie na přešití...



Ahoj,copak mají v taliánsku za "špéci",že ti stojí za to posílat až tam? Mě sedlo vyhovuje,ptám se spíš ze zvědavosti :) .

P.S.Jinak úpravy sedel dělají (a snad dobře) -nějaký družstvo v Mohelně.

01. led 2012 20:17 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.883 sekund