bluetooth sluchatka - intercom

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

JinT napsal: Ahoj
Já to taky vidím, ale otec s mamkou mají ten F5 a je to opravdu velká bradavice na přilbě... a když vím co umí udělat Gopro s hlavou když se trochu rozjedu tohle určitě bude mít taky vliv(i přesto, že to je opravdu menší a s lepším tvarem). Druhá věc je to že ti přímo u hlavy probíhá bezdrátová komunikace s rádiem GPS a kamarády. Nechci být skeptik, ale tyhle věci mě trochu straší, ne že bych se na to v budoucnu chtěl vymlouvat, ale ono nám to jednou ty mozky uvaří :laugh: Chci se na to jen podívat a porovnat možná je to levnější cesta jak začít komunikaci na motorce...(páč já utrácím za jiné hovadiny a to jestli se slyšíme bude až to poslední.... hlavně chceme být v suchu a teple :laugh: )


No já myslím, že nás ta technologie brzy dožene k inkfartu všechny, tomu se nevyhneme. První polovina lidstva, až spadne facebook a pak půjdeme my ostatní uživatelé různé drobné elektroniky. Dnes se o mě infarkt skoro pokoušel, protože se nám nedávno pokazila myčka a já objednal dost drahý náhradní díl (časovač). Který přišel namontují, pustím program a po 40 mim mytí se zasekl. Takže stejná závada jako byl ten předchozí, ale ten vydržel aspoň šest let a ten nový jen 40 min. SUPER.
Jinak mám F3 a nějaký zvýšený aerodynamický odpor nepozoruji. Přilba mi necuká ani nehází a hluk mi osobně připadne obdobný jako bez F3ky. Ale to bude asi hodně individuální. Obdobně jako za plexi štítem. S někým to mele a já díky bohu v pohodě s originálem v horní pozici.
22. kvě 2014 21:01 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47
Tak doba pokročila, jakou komunikaci používáte dnes?? Můj problém je v tom, že si můžu na Schuberth pořídit interkom v límci, ale nevím, jak moc bude kompatibilní s ostatní "chinou" co mají v mém okolí. Jeden používá VnetPhone V5 ...tak uvidíme.
CBF 600 S 2008
10. čvn 2018 12:23 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Stale INTERPHONE ted F5MC
10. čvn 2018 20:14 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Ja Interphone F4XT. Akorat mi tedka v Alpach chcipnul (!) a musel jsem kupovat novy. Nastesti dovozce mel na sklade jeste zbylou nahradni jednotku, a tak me to stalo jen cca 1500. Za ty roky, i pres posledni chcipnuti, nedam na Interphone dopustit.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
10. čvn 2018 21:04 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma bluetooth sluchatka - intercom

4 byla v pohode, ja mel vyhodnou nabidku na 5 tak nezbylo nic jineho a muzu rici, ze to melo smysl :)
Jinak pouzivam to jen ja a batuzek. Mezi motorkami jiz mnoho let pouzivame PMR
Díky: Rishor
11. čvn 2018 15:14 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Hele já mám teď ten interphone tour není to bůh ví co ale funguje velké změny oproti F4 XT nepociťuji kdybych neztratil ten jeden tak bych to ani neřešil...
Honda CBF 1000 RS:)
12. čvn 2018 20:34 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Jindro myslel si F5XT, nie F4XT
12. čvn 2018 21:12 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

ano děkuji za korekci má pravdu předsedo mám F5 ale XT
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvn 2018 12:36 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Mezi 4 a 5 byl docela rozdil :)
13. čvn 2018 17:24 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma bluetooth sluchatka - intercom

Souhlas i mezi F5 xt a F5MC paradoxně to XT ještě umožnili párování až 8lidem což je samozřejmě utopie... ale reálně jsme jezdili v pěti ale měl jsem vždy vybitou baterku jako první...tak jsem chtěl letošní dovolenou jet na dvě jednotky když Klára nejede a já jí někde ztratil :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 07:47 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.629 sekund