Ukazatel zařazené rychlosti

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl czjohn pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Prave jsem objednal a uvidime jestli bude fungovat.
Jen me neni jasne jakym zpusobem to umi pocitat rychlostni stupne. Vycetl jsem tam ze se bere pomer otacek a rychlosti ale jakto ze to funguje i pri stani?
07. kvě 2014 20:14 #141

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl silli pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Pri stani to samozrejme nefunguje. Na videu je motorka na servisnom stojane a ide na volnobeh (+ sytic).
12. kvě 2014 07:19 #142

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl czjohn pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

Včera jsem ten ukazatel nainstaloval a funguje naprosto perfektne! Za tech par stovek jsem od toho necekal buhvi co, ale pracuje naprosto bezchybne. Stravil jsem u toho sice pul dne hledanim zapojeni pristrojove desky a konektoru, ale zase jsem o neco chytrejsi.
Jen pri stani neukazuje zarazenou rychlost pripadne pri stisknute spojce, ale to me vubec nevadi. Za jizdy funguje a to je hlavni, davam 1*
01. čvn 2014 10:41 #143

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Pri stati a pri stlacenej spojke nefunguje žiaden, ani drahy GiPro, takze za tie prachy je to super. Keby to bolo k dispozicii pred 3 rokmi idem do toho
01. čvn 2014 17:20 #144

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re:Ukazatel zařazené rychlosti

Ahoj mě osobně se zatím jiný ukazatel než Gipro nelíbil bohužel všichni ostatní jsou hodně velké a to je u našich strojů trochu problém. Moc se mi nelíbí místa kam se montují protože je hned vidět, že to tam prostě od začátku nebylo... Já si myslím, že se mi podařilo vybrat dobré místo ale znamenalo to udělat držák. Přesto pokud se to líbí majiteli pak je spokojenost namístě. A ušetřené peníze se mohou vrhnout do jiných serepetiček :cheer:
Honda CBF 1000 RS:)
01. čvn 2014 17:51 #145

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

JinT napsal: Zdravím taky přidám svojí trošku.
Ukazatel kvaltu jsem řešil rychle, protože jsem roztržitý a pořád jsem hledal 7kvalt :cheer: .
Jediný problém jsem měl s tím kam se uzatatel u CBF1000 rv2010 umisťuje u šestistovky to šlo hezky dostředu, ale 1000 tam má otáčkoměr a lepit ho doprostřed se mi opravdu nechtělo ani jinde vrtat a protahovat. Tak jsem to udělal takhle tenhle držáček jsem si udělal z Al a stříknul na černo. Není skoro vidět a když povolim jeden origo šroubek u spínačky je za minutu pryč. Mrkněte jestli se to bude libit pro mě to je dobré protože to nikde nepřekáží a hezky to ladí.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Ahoj,mám objednané Gipro DS ,kam se to zapojuje ? kde najdu ten konektor na pro zapojení ?
15. čvn 2014 17:44 #146

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Ukazatel zařazené rychlosti

Ahoj
Sorry tohle ti nepovím, ale už to tu řešili. Elektrika to není opravdu můj koníček já jsem do Hondy přivezl držák a oni to zapojili :laugh: Kouknul bych na Youtube možná tam bude i nějaký video z instalace.
Honda CBF 1000 RS:)
15. čvn 2014 19:03 #147

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 402
  • Obdržená poděkování 0
mám dojem že to je pod nádrží na pravé straně
17. čvn 2014 15:26 #148

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

kempi napsal:

JinT napsal: Zdravím taky přidám svojí trošku.
Ukazatel kvaltu jsem řešil rychle, protože jsem roztržitý a pořád jsem hledal 7kvalt :cheer: .
Jediný problém jsem měl s tím kam se uzatatel u CBF1000 rv2010 umisťuje u šestistovky to šlo hezky dostředu, ale 1000 tam má otáčkoměr a lepit ho doprostřed se mi opravdu nechtělo ani jinde vrtat a protahovat. Tak jsem to udělal takhle tenhle držáček jsem si udělal z Al a stříknul na černo. Není skoro vidět a když povolim jeden origo šroubek u spínačky je za minutu pryč. Mrkněte jestli se to bude libit pro mě to je dobré protože to nikde nepřekáží a hezky to ladí.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Ahoj,mám objednané Gipro DS ,kam se to zapojuje ? kde najdu ten konektor na pro zapojení ?


precitaj si cele vlakno, je to zavisle od typu motorky. CBF1000F ho ma vpravo pod nadrzou blizsie k sedadlu vodica. Postup je v mojom prispevku c 67 (na strane 7 tohoto vlakna)
17. čvn 2014 15:38 #149

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl kempi pro téma Ukazatel zařazené rychlosti

a jak se vám povedlo sundat tu krytku ?(CBF1000 2010) nemohu to dát dolů
24. čvn 2014 18:32 #150

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.633 sekund