Jaké úpravy přes zimu plánuji

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
mmarinak napsal:

Tak jsem taky velebil motku. Namontoval jsem padáky GIVI.
Na dotaz Malpa, sděluju, že všechno šlo, jako na drátku, šrouby a díry pasovaly bezvadně. Bylo pouze třeba maličko rozehnout trubku na jedné straně o milimetr, aby sedla díra na díru. Podle rady jsem taky použil izolačku na propojovací trubku, teď je to na krev.
Pak jsem dobil baterku, nastaroval a nechal 20 minut brblat, utřel slzu a schoval.


Ahoj, tieto padaky som namontoval aj ja.
Chcem sa opytat ci nahodou nemas po montazi pri cca 5500-6500 ot/min velku rezonaciu/vibracie. Ked si sam na padaky pri tychto otackach nohy za jazdy, citim ze vibruju ako svina. Ani pritlacenie noh na nema ziaden efekt.
Neni som si isty ci je to padakmi, nakolko som moto pred ich montazou vyskusal iba malo, takze neviem ci mi to robilo alebo nie pred montazou.

Ako je to u teba?

PS: izolacku na trubku som daval aj ja pri montazi
26. bře 2011 17:41 #131

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Mrkni na tohle vlákno , tady měl problém Malp s vibracemi. Kdyžtak by ses musel zeptat jeho na detaily, jestli ta demontáž a opětovná montáž padáků spočívala pouze v té izolačce.
Já osobně tvrdím, že naše motka přesně v tomhle rozmezí otáček prostě má nejvyšší vibrace a že to je vlastnost našeho modelu.
Liberec - CBF1000 (2010)
27. bře 2011 12:41 #132

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
diky za tip!
toto vlakno som prehliadol
27. bře 2011 15:34 #133

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
No možná už je pomalu načase otevřít téma co chystáte za úpravy pro příští rok a jak se osvědčily úpravy z letošního roku.

PS. má někdo zkušenosti s prodloužením předního blatníku. Může někdo po odjeté sezóně zhodnotit klady a zápory. Vyzkoušel ho někdo v dešti atd..
20. lis 2011 13:42 #134

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
na novou sezonu plánuji origo topcase 45l, tankvak GIVI, GPS garmin zumo 660 a možná se dostane i na vyhřívané rukojeti a s tím spojená nová černá matná řiditka ( ale to asi až příští rok ).
20. lis 2011 15:48 #135

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Originál top case 45l můžu jen doporučit. A vejde se do něj skutečně hodně.
20. lis 2011 16:40 #136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Luhamoto napsal:

PS. má někdo zkušenosti s prodloužením předního blatníku. Může někdo po odjeté sezóně zhodnotit klady a zápory. Vyzkoušel ho někdo v dešti atd..[/quote]

Ahoj,prodloužený blatík FUNGUJE.Ne stoprocentně viz.foto,nicméně bez něj jsem míval chladič "ošpriclý" na celou výšku až po brýle.Naopak bych uvítal ještě delší o pár cenťáků.Původně se mě nezamlouvala černá barva bez lakuale je to naopak výhoda,-při bočním pohledu původní pidiblatník neprodlužuje,takže za mě:délka ještě nedostatečná (tipnul bych od oka tak +5cm by bylo OK)
barva-OK

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

20. lis 2011 18:38 #137

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja uz som tiez zacal rozmyslat, zatial ma napada zadny blatnik (ermax alebo iny vyrobca), predlzenie predneho blatnika (asi Ermax), rozsirenie zrkadiel, napr od SW Motech rozsirenie a asi vyhrievanie riaditok od Oxford-u.

Asi rozoberiem aj plasty okolo svetla a dufam ze raz a navzdy vyriesim tu neprijemnu rezonanciu okolo budikov....

Zvazoval som aj GPS ale kedze viacere skusenosti kamaratov s Garminom nie su dobre (namiesto najrychlejsej trasy naviguje po cestach 3 triedy a polnych), navyse sa mi nepaci Garmin graficky interface, neviem co s tym. Navyse 660 je fakticky dooooost draha.
V lete som mal pozicaneho TomTom 930 a bol som velmi spokojny, ale uz sa nevyraba a nenasiel som ani v inzercii za rozumnu cenu.
20. lis 2011 23:23 #138

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
boco818/-viz.jednotlivé body: Zadní blatník není jen frajeřinka,jak jsem si původně myslel,ale taky "funguje",takže zas..ranost zadního tlumiče atd. je prakticky nulová.
Rozšíření zrcátek-k tomu se nemůžu rozhoupat-vybrat konkrétní -každý má svý + i - .
Vyhřívaný rukojetí-to je samozřejmost,bez který bych už dnes nevyjel (i když i v létě je po ránu je někdy v Alpách kolem nuly,tak se hodí).
Plasty okolo budíků už mě nějaký ten pátek taky drnčí-jestlipak se zadaří?
GPS-Garmin Zumo 550-projel jsem s ním 3 sezony a nemůžu si vynachválit.Samozřejmě je to o nastavení-kudytudy chci jet-a pak mě netáhne např.po zmiňovaných polňačkách.U každé GPS (já říkám bludičky) je nejlepší zakombinovat s mapou a vlastním rozumem a pak to funguje-jinak tě zatáhne na dvůr statku v horách,vodí do kruhu atd. jakákoliv GPS-spíš je to o mapových podkladech konkrétní země.Například ve Slovinsku/Chorvatsku dokáže být tvrdohlavá.Naproti tomu ostatní země v okolí celkem OK a cestování bez ní už je pro mě nepředstavitelné-zvlášť za horších podmínek,jako třeba nedávných asi 100km potmě a v mlze s viditelností tak do deseti metrů, v neznámu je nepředstavitelných jet jen na mapu.
Poslední změna: 21. lis 2011 07:02 uživatelem Malp. Důvod: edit písmen
21. lis 2011 07:00 #139

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 273
  • Obdržená poděkování 8
Čo sa týka rozšírenia zrkadiel .. to je na zváženie či kúpiť za 45 eur SW motech rozšírenie, alebo za 50 eur zrkadlá z CB 1300 S, a staré predať..

alebo niečo zbastliť .. ja bastlím .. z nerezu kamarát vyrezal podložky hrubé cca 2mm presne pod úchyt zrkadla.. mám ich cca 40 kusov, na začiatku sezóny ich budem postupne podladať pod zrkadlá, až nájdem ten správny počet, ostatné sú plánované na nejakom cbf zraze do dražby, alebo ich porozdávam, kto si požiada, aby mal vzorku...

Blatníček mám aj ja .. ale je pravda že som nerobil žiadny pozorovací pokus, či je motorka viacej alebo menej zasraná, ale predpokladám že je zasraná menej ...

A na sezónu pojde PDoiler - mazanie reťaze, a intercom pre nás ..
21. lis 2011 07:46 #140

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.758 sekund