Alpy 2013

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Nebo tady. Je volný akorát cenově horší.
Poslední změna: 13. srp 2013 14:48 uživatelem Dr.Pilulkin.
13. srp 2013 14:47 #251

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Držím palce s objednávkou já s cenou souhlasím jedná se jen o dvě/tři noci takže to je ok ikdyž to bude trochu dražší.
Jinak kde je vidět výsledek hlasování nebo respektive kompletní seznam přihlášených. JinT a Klára nehlasovali ale jedou:))
Honda CBF 1000 RS:)
13. srp 2013 14:51 #252

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Alpy 2013

Zaverecny seznam:

StandaCBF
spyro
Dr. Pilulkin
Boco818
hodys
Eddie75 + batuzek Manda
JinT + batuzek Klara

tj 7 motorek a 9 lidi.

Ozvali se mi z penzionu Embarcher
www.pension-embacher.at/
maji triluzkove pokoje, tak se ptali jestli jsme vsichni muzsky, tak jsem napsal ze mame sice 2 zensky, ale ze se nejak poskladame.
Cena by byla i se snidani 20 EUR, tak uvidime jestli mi to potvrdi. Budu informaovat.
13. srp 2013 15:24 #253

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

To by bylo bezva.
13. srp 2013 15:34 #254

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl MichalCBF pro téma Re: Alpy 2013

Na Embacheru jsem byl už 4x, naposled v červenci a můžu doporučit. Ale myslím, že 20éček je od dvou nocí a víc, ale i tak v poho. Paní Embacher je ochotná sehnat i ubytování u sousedů.
Jinak, jestli budete jezdit po okolí, bacha na zavalený tunel směrem od Lienz na Mitersill, nedá se to projet, jediná cesta zpět je přes GG. Pro inspiraci vám posílám projetou moji letošní dovolenou.
adventures.garmin.com/cs-CZ/by/michal-greben/alpy-2013/#
Přeju vám hezké počasí a hlavně bez nehody. Příště se snad taky k vám přidám. B)
Poslední změna: 13. srp 2013 20:53 uživatelem MichalCBF.
13. srp 2013 20:42 #255

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Alpy 2013

Tak uz nam forum zase funguje, tak vam mohu rict stastnou zpravu ze mame zajistene ubytovani.
Je to ten Embarcher, pro 9 lidi, je to se snidani za 20eur (predpokladam jeste nejakej ten poplatek za vzduch kterej tam clovek plati vsude v hodnote 1-1.50EUR).
Kdyz uz jsem se trochu ujmul organizace a to forum nam nekdy blbne, tak mi jeste poslete svoje emaily a telefony abychom v pripade potreby mohli komunuikovat mailem/telefonem.

pocitam ze bychom se setkali nekde u toho Lince a dojezd do penzionu nekdy v patek rekneme kolem 22 hodiny (jeste v patek budu normalne v praci)

Uz se tesim.
14. srp 2013 15:11 #256

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

MichalCBF napsal:

............................................. bacha na zavalený tunel směrem od Lienz na Mitersill, nedá se to projet, jediná cesta zpět je přes GG. . B)



Mrkni na stránky-tunel JE průjezdný,jen udělali provizorní příjezdovou cestu.
14. srp 2013 17:59 #257

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

standaCBF napsal:

Tak uz nam forum zase funguje, tak vam mohu rict stastnou zpravu ze mame zajistene ubytovani.
Je to ten Embarcher, pro 9 lidi, je to se snidani za 20eur (predpokladam jeste nejakej ten poplatek za vzduch kterej tam clovek plati vsude v hodnote 1-1.50EUR).
Kdyz uz jsem se trochu ujmul organizace a to forum nam nekdy blbne, tak mi jeste poslete svoje emaily a telefony abychom v pripade potreby mohli komunuikovat mailem/telefonem.

pocitam ze bychom se setkali nekde u toho Lince a dojezd do penzionu nekdy v patek rekneme kolem 22 hodiny (jeste v patek budu normalne v praci)

Uz se tesim.




1/ Škoda,že včera nešly stránky,chtěl sem aktualizovat seznam- + 1 motorka + 1člověk = Malp
počasí vypadá dle Norů slibně a v práci to mám taky domluvený,v pátek už bych měl volno
2/ Předpokládal jsem spíš ranní setkání(ne až po práci),abysme měli dostatek času si užít trasu když už člověk jede kousek dál ???
Poslední změna: 14. srp 2013 18:09 uživatelem Malp.
14. srp 2013 18:08 #258

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj děcka.

Je super, že Pacouš ty stránky tak rychle oživuje (díky, parde!).

Já nehodlám jet s hořící koudelí za prdelí, takže mám v pátek dovolenou a počítám s odjezdem z domova velmi brzy ráno (např. 6.00) a sraz v Linzi bych viděl tak kolem desáté/jedenácté ráno, abychom stihli co nejvíc si užít zatáčky ještě před tím, než se ubytujem.

Takže se ptám:
Kdo jede od Prahy (já se připojím v Dobříši) a plánuje to v podobnou dobu?

Kdo se s námi srazí v Linzi v navrhovanou dobu?

Na koho se obrátit v místě ubytování, když přijedem dřív?

Všem účastníkům pošlu kontakty soukromou zprávou.

A mimochodem - strašně se těším. :)
14. srp 2013 22:31 #259

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

ahoj kucí
Veliká pochvala všem hlavně Standovi se vším souhlasím a jsem nadšen ....mám volno už od této soboty a jedu v neděli do Tater a vrátím se ve čtvrtek večer takže jsem schopný být v pátek ráno kdekoli mimochodem pokud bude chtít Boco nebo někdo z Brna a okolí jet se mnou do toho Linze na setkání rád se někde připojím zkrátka od čtvrteční 22 hodiny budu na příjmu a nachystán a měl bych být dostupný na mobilu už ve čtvrtek odpoledne ....jinak pokud je potřeba poslat peníze na ubytko tak můžu maximálně do tohoto pátku POKUD JEŠTĚ NEBUDE SE VYBÍRAT HOTOVOST NA UBYTKO TAK VŠE NA MÍSTĚ V ALPÁCH ŘÁDNĚ ZA SEBE VYROVNÁM pokusím se ze Slovenska sledovat forum a přizpůsobím se době odjezdu i srazu MŮJ MOBIL JE 775951213 A BUDU RÁD KDYŽ SE KE MĚ NĚKDO PŘIDÁ NA CESTĚ DO LINZE VYJÍŽDÍM Z TŘEBÍČE PŘESNĚ MEZI BRNEM A JIHLAVOU NA TRASE NA ČESKÉ BUDĚJOVICE ,JINAK BUDU SLEDOVAT NET Z DOVOLENKY NA SLOVENSKU A VE ČTVRTEK BUDU UŽ MÍT SIGNÁL NA VOLÁNÍ NA SLOVENSKU BUDU MÍT MOBIL 777128087 PRO NALÉHAVÉ ZMĚNY JEN NA SMS TĚŠÍM SE MOC
Poslední změna: 14. srp 2013 23:40 uživatelem Hodys.
14. srp 2013 23:30 #260

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.806 sekund