Alpy 2013

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Ahoj děcka.

Je super, že Pacouš ty stránky tak rychle oživuje (díky, parde!).

Já nehodlám jet s hořící koudelí za prdelí, takže mám v pátek dovolenou a počítám s odjezdem z domova velmi brzy ráno (např. 6.00) a sraz v Linzi bych viděl tak kolem desáté/jedenácté ráno, abychom stihli co nejvíc si užít zatáčky ještě před tím, než se ubytujem.

Takže se ptám:
..........

Kdo se s námi srazí v Linzi v navrhovanou dobu?

Na koho se obrátit v místě ubytování, když přijedem dřív?

Všem účastníkům pošlu kontakty soukromou zprávou.

A mimochodem - strašně se těším. :)


Ahoj,tak já rozhodně vyrazím z chaloupky ráno tak,abych NEJPOZDĚJI podle event. domluvy projížděl Lineckým BP mezi 10-11h-později to nemá moc cenu.I takhle-počítal jsem ,že pojedem společně s Brňákama+Hodysem+cestou na Rastplacu na dálnici za St.Polten nabrat BOCA(pokud by nechtěl jinde) a jeli po dálnici. Pokud by ostatní chtěli vyjet později a dát si rande později dopoledne,tak to vemu na kochačku kolem Dunaje a časově to přizpůsobím.
Ten telefon +email samozřejmě taky večer rozešlu,(event. dotaz pro ostatní--nechce se mě soukromé věci jako tel.č.,email,fotky atd. dávat z osobních důvodů veřejně na net,na druhou stranu A TO JE DOTAZ NA VÁS,popř.na PACOUŠE-nějak to hodit do profilu-schovat jen pro CBFkáře?????????
15. srp 2013 07:20 #261

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Hodys napsal:

ahoj kucí
/....................... jsem schopný být v pátek ráno kdekoli mimochodem pokud bude chtít Boco nebo někdo z Brna a okolí jet se mnou do toho Linze na setkání rád se někde připojím zkrátka od čtvrteční 22 hodiny budu na příjmu a nachystán a měl bych být dostupný na mobilu už ve čtvrtek odpoledne ....................přizpůsobím se době odjezdu i srazu MŮJ MOBIL JE 775951213 A BUDU RÁD KDYŽ SE KE MĚ NĚKDO PŘIDÁ NA CESTĚ DO LINZE VYJÍŽDÍM Z TŘEBÍČE PŘESNĚ MEZI BRNEM A JIHLAVOU NA TRASE NA ČESKÉ BUDĚJOVICE ,JINAK BUDU SLEDOVAT NET Z DOVOLENKY NA SLOVENSKU A VE ČTVRTEK BUDU UŽ MÍT SIGNÁL NA VOLÁNÍ NA SLOVENSKU BUDU MÍT MOBIL 777128087 PRO NALÉHAVÉ ZMĚNY JEN NA SMS TĚŠÍM SE MOC


Ahoj předběžně počítám že pojedem společně.Pokud bys ty,nebo ostatní Brňáci chtěli ráno vyspávat :woohoo: ,tak dáme rande později cestou-je to na vás(viz.předchozí přízpěvek).
Prostě bych nahodil pijánko kochačku kolem Dunaje,cestou si stejně vařívám kafe na pidiplyňáku,tak svačinka cestou a srazili se v Linci.Ať tak,nebo tak,nema problema :) .

Ahoj a žádný kaskadéřiny-já si v sobotu skočil kilečkem horizont a za ním ležela zakvácená srna,tak to bude chtít zase trochu sklidnit :woohoo: .
15. srp 2013 07:31 #262

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
ja planujem urcite ist uz v piatok skoro rano, bud sa k Vam niekde po ceste pripojim, alebo ked nie pojdem sam cez Pernitz - Mariazell - Liezen - Schladming, nemam rad dialnice.
Alternativne mozem vyrazit este vo stvrtok popoludni.
15. srp 2013 14:48 #263

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:
Ahoj předběžně počítám že pojedem společně.Pokud bys ty,nebo ostatní Brňáci chtěli ráno vyspávat :woohoo: ,tak dáme rande později cestou-je to na vás(viz.předchozí přízpěvek).
Prostě bych nahodil pijánko kochačku kolem Dunaje,cestou si stejně vařívám kafe na pidiplyňáku,tak svačinka cestou a srazili se v Linci.Ať tak,nebo tak,nema problema :) .

Ahoj a žádný kaskadéřiny-já si v sobotu skočil kilečkem horizont a za ním ležela zakvácená srna,tak to bude chtít zase trochu sklidnit :woohoo: .[/quote]


Cau ja jedu z Pohorelic taky pocitam s patkem rano :) .Zalezi kudma Brnaci pojedete?.Jestli prez Znojmo Mikulov nebo Hevlin ??? (na vsechny zminovane prechody stejne musite kolem Pohorelic ) tak bych pripadne pockal nekde na benzine nebo by jste museli odpocit do Pohorelic a pockal bych na benzine tam.
Poslední změna: 15. srp 2013 16:24 uživatelem spyro.
15. srp 2013 16:23 #264

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

boco818 napsal:

Ahoj
ja planujem urcite ist uz v piatok skoro rano, bud sa k Vam niekde po ceste pripojim, alebo ked nie pojdem sam cez Pernitz - Mariazell - Liezen - Schladming, nemam rad dialnice.
Alternativne mozem vyrazit este vo stvrtok popoludni.


zdarec,trasa přes Mariazell je samozřejmě parádní (já do ní zapojuju i můj oblíbený Solkpass),ale původní domluva byla projet cípkem Německa nad Konigsee- Rossfeldstrasse a taky rande v Linci s "pražským oddílem" :) .
Poslední změna: 15. srp 2013 17:49 uživatelem Malp.
15. srp 2013 17:48 #265

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

spyro napsal:

Malp napsal:
Ahoj předběžně počítám že pojedem společně.Pokud bys ty,nebo ostatní Brňáci chtěli ráno vyspávat :woohoo: ,tak dáme rande později cestou-je to na vás(viz.předchozí přízpěvek).
Prostě bych nahodil pijánko kochačku kolem Dunaje,cestou si stejně vařívám kafe na pidiplyňáku,tak svačinka cestou a srazili se v Linci.Ať tak,nebo tak,nema problema :) .
.



Cau ja jedu z Pohorelic taky pocitam s patkem rano :) .Zalezi kudma Brnaci pojedete?.Jestli prez Znojmo Mikulov nebo Hevlin ??? (na vsechny zminovane prechody stejne musite kolem Pohorelic ) tak bych pripadne pockal nekde na benzine nebo by jste museli odpocit do Pohorelic a pockal bych na benzine tam.[/quote]

zdarec,domluvu kudy a v kolik nechám na tebe s Hodysem-samozřejmě by ses připojil doma v Pohořelicích,nebo můžem ve Znojmě na Shell- já bych přímo přes Brno taky nejel a Hodyse event. stáhnul sebou(měli bysme to blíž)-dá se tam sednout,občas i koupit dálniční známka .
Je třeba počítat s nějakýma 4hodinama normální jízdy do Lince(cca 300km) pokud pojedem Brno-Znojmo-Hollabrun-dálnice BP Linec. To je + - stejný jako pražáci. Ještě to doladíme za pochodu.
15. srp 2013 18:10 #266

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

DOTAZ:

Kdo jede od Prahy v pátek ráno? Pošlu pak své kontakty ať se můžem domlouvat operativně.
15. srp 2013 22:40 #267

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

Hodys napsal:

ahoj kucí
/....................... jsem schopný být v pátek ráno kdekoli mimochodem pokud bude chtít Boco nebo někdo z Brna a okolí jet se mnou do toho Linze na setkání rád se někde připojím zkrátka od čtvrteční 22 hodiny budu na příjmu a nachystán a měl bych být dostupný na mobilu už ve čtvrtek odpoledne ....................přizpůsobím se době odjezdu i srazu MŮJ MOBIL JE 775951213 A BUDU RÁD KDYŽ SE KE MĚ NĚKDO PŘIDÁ NA CESTĚ DO LINZE VYJÍŽDÍM Z TŘEBÍČE PŘESNĚ MEZI BRNEM A JIHLAVOU NA TRASE NA ČESKÉ BUDĚJOVICE ,JINAK BUDU SLEDOVAT NET Z DOVOLENKY NA SLOVENSKU A VE ČTVRTEK BUDU UŽ MÍT SIGNÁL NA VOLÁNÍ NA SLOVENSKU BUDU MÍT MOBIL 777128087 PRO NALÉHAVÉ ZMĚNY JEN NA SMS TĚŠÍM SE MOC


Ahoj předběžně počítám že pojedem společně.Pokud bys ty,nebo ostatní Brňáci chtěli ráno vyspávat :woohoo: ,tak dáme rande později cestou-je to na vás(viz.předchozí přízpěvek).
Prostě bych nahodil pijánko kochačku kolem Dunaje,cestou si stejně vařívám kafe na pidiplyňáku,tak svačinka cestou a srazili se v Linci.Ať tak,nebo tak,nema problema :) .

Ahoj a žádný kaskadéřiny-já si v sobotu skočil kilečkem horizont a za ním ležela zakvácená srna,tak to bude chtít zase trochu sklidnit :woohoo: .


přizpůsobím se odjezdu kdykoli,budu sledovat forum z dovči na Slovensku a budu tam kde řeknete a v kolik je mi jedno ...jo a stou kaskadeřinou taky pojedu pohodovku a přeji si jen a jen hezký pohodový výlet...dnes jsem viděl tragickou nehodu auta s kamionem, v neděli jsem spadl sice jen před domem v zatáčce s motorkou a v pondělí před týdnem jsem dostal na motorce smyk na naplaveným písečku v místě kde jezdím denně a netuším jakým zázrakem jsem nespadl páč zadní kolo bylo ve vzduchu...za sebe to všecko beru jako signál ubrat takže jedině vítám piánko cestu...a to nepočítám pokutu za nedostattečné zastavení na stopce...letos mám snad vybráno a tak SAFETTY FIRST což je tuším finsky bezpečnost především :) fakt su docela vystreslej za poslední dny
Poslední změna: 16. srp 2013 00:52 uživatelem Hodys.
16. srp 2013 00:50 #268

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

jinak jsem pro variantu jet co nejvíc spolu a setkat se Brňáci Malp pak nějaký Hodys a po cestě se spojit s Bocem ať máme co nejdelší společné zážitky vždyť mi kucí se vídáme tak málo...přidám se kdekoli jo a co teda prachy za ubytko? mám zítra poslední možnost je poslat někomu kdo to objednává...pokud to nestíhám čestně to zaplatím v pátek
Poslední změna: 16. srp 2013 00:58 uživatelem Hodys.
16. srp 2013 00:56 #269

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Já nakonec budu nechávat baťůžka doma, mmusí makat, takže pojedu sám, Standovi už jsem psal mail, snad půjde jedna osoba zrušit.
Já jsem taky pro, abychom si našli co nejbližší meeting point, když už jsme na společné vyjížďce, i když to pro některé třeba nebude ideální cesta.
Mimochodem, když už pojedu solo, přemýšlím, jestli vzít jeden topcase nebo dva boční kufry - kvůli těžišti v zatáčkách - máte někdo zkušenosti?
Těším se na kochací výlet, kde si ale díky kvalitě silnic a super zatáčkám nebude člověk muset bát jet na stupačku.

Doktore, já pojedu z Prahy, takže můžem jet společně a pak se setkat s východní částí naší grupy :laugh:
Praha 4 - CBF 600S 2004
16. srp 2013 07:51 #270

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.858 sekund