Alpy 2013

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj lidi
mam spatnou zpravu, na krouhaci jsem si ukrouhnul konec prstu a nejak to nevidim ze bych do konce pristiho tydne byl schopnej zvladnout delsi cesty, takze dost pravdepodobne nakonec nepojedu.

Malp muze byt klidny ubytovani pro nej bude, bud za Eddieho mladou a nebo misto mne.

Platit se zatim nemusi nic, z penzionu mi napsali ze se plati az kdyz tam budeme.

Penzion je na adrese
Kirchplatz 59
5752 Viehhofen

telefon +43 6542 68595

na mail me odpovidal Christl Embacher

Rezervovano je to na moje jmeno: Stanislav Ošmera
16. srp 2013 08:53 #271

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

standaCBF napsal:

Ahoj lidi
mam spatnou zpravu, na krouhaci jsem si ukrouhnul konec prstu a nejak to nevidim ze bych do konce pristiho tydne byl schopnej zvladnout delsi cesty, takze dost pravdepodobne nakonec nepojedu.


Tak to je pech, člověče... máš nechat vaření ženskejm. Tak hlavně rychle dorůstej. Třeba to ještě dáš.
16. srp 2013 10:20 #272

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Doktore, já pojedu z Prahy, takže můžem jet společně a pak se setkat s východní částí naší grupy :laugh:


Bezva, jestli Standa nepojede, tak budem asi jediní "pražáci" v grupě.

Zbytek máš v mailu.
16. srp 2013 10:28 #273

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Zdarec borci,kurňa dávejte na sebe majzla,ať se vůbec slezem.
Asi nějaká černá magie-voodooo ,alebočo. Já jsem zase nešetrně dosedl kostrčí na zabetonovanou desítku šroub bolestí nadskočil a vzal to loktem o zem.Jako že se to do týdne "vsákne" ,ale abysme tam nebyli jako DRUTĚVA na výletě :woohoo: (pro neznalé DRU-družstvoTĚ-tělesněVA-vadných).
To ubytko: -k Embacherům trefím
-samozřejmě uvítám,nicméně radši se dej Stando dokupy
-asi by se dejme tomu ve středu měl každý vyjádřit jaký je aktuální stav jeho účasti a hodiny srazu
Pro majitele GPS N48 12 53.5 E14 17 03.0 čerpací stanice BP-první pumpa po nájezdu na dálnici od Lince.Za ní je velké parkoviště-tak kde chcete,ať se tam nehledáme .U výdejních stojanů,nebo na parkovišti přímo za budovou(dál bývají kamiony).
-rozeslal jsem VŠEM před dvěma dny tel.č.+email do soukromých zpráv pro případ potřeby (nedostal sem od nikoho.???-nemám s tím problém )
16. srp 2013 19:06 #274

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Malpe, místo budeš určitě mít, protože jedu oproti původním předpokladům sólo. Stando, ty koukej nasadit nějakou protézu a ať už jseš v Alpách :laugh: A doufám, že je všechno ok i u Jindry.
My jsme s Doktorem domluveni na sraz, okolo desáté hodiny ranní bychom měli být v Linzi.
Jinak zjevně nechodí notifikace soukromých zpráv na maily, proto jsem nevěděl o tvojí zprávě.
A držte mi palce, ať mi CBFku rychle vyléčej z neduhů! B)
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 16. srp 2013 19:33 uživatelem Eddie75.
16. srp 2013 19:31 #275

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Eddie Já jedu taky přes prahu protože z krkonoš to bude asi nejrychlejší tak se můžeme někde sejít respektive sjet když tak mi to písni do zprávy i s číslem díky měj se Jindra a jedu s Klárou tak ať se ta tvoje nevymlouvá nebo chceš bejt lehčí:)))do zatáček...
Moje koleno snad už drží takže se těším včera a předevčírem jsme si dali alpy na rozehřátí cca1100km a dobrý...
Honda CBF 1000 RS:)
16. srp 2013 19:43 #276

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Jak to tu citam tak sa zda ze budem jediny zo Slovenska? Nevadi? B)
16. srp 2013 22:38 #277

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

JinT napsal:

Ahoj
Eddie Já jedu taky přes prahu protože z krkonoš to bude asi nejrychlejší tak se můžeme někde sejít respektive sjet když tak mi to písni do zprávy i s číslem díky měj se Jindra a jedu s Klárou tak ať se ta tvoje nevymlouvá nebo chceš bejt lehčí:)))do zatáček...
Moje koleno snad už drží takže se těším včera a předevčírem jsme si dali alpy na rozehřátí cca1100km a dobrý...


Sraz "pražskejch" je s Eddiem předběžně domluvený v pátek v 7.00 tady .

Můj mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tam mi pošli svoje číslo, ať se neválí na veřejnosti.
Poslední změna: 16. srp 2013 23:16 uživatelem Dr.Pilulkin.
16. srp 2013 23:14 #278

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

...rozeslal jsem VŠEM před dvěma dny tel.č.+email do soukromých zpráv pro případ potřeby (nedostal sem od nikoho.???-nemám s tím problém )


Sorry, taky mi nechodí notifikace (nebo mi padají do spamu). Pošli ti údaje na mail.
16. srp 2013 23:18 #279

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

boco818 napsal:

Jak to tu citam tak sa zda ze budem jediny zo Slovenska? Nevadi? B)


naopak jsi vítán...musíme se domluvit kde se sejdeme a už se těším na cestu budu nakukovat na forum a přidám se
Poslední změna: 17. srp 2013 00:41 uživatelem Hodys.
17. srp 2013 00:35 #280

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.724 sekund