Alpy 2013

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:


Dálnička Rakousko-určitě
Německo-Rossfeldstrasse-bývalo to 3,5Eu vč.řidiče+baťůžek 1,9Eu
GG-23 Eu
Jinak to kolegové odpískali na 3dny-takže jsem všechny podklady na vícedenní zrušil a mám v GPS -
1.den 1a--cesta do místa srazu na dálnici pod Linz
1b--BP Linz.Potom další záchytný bod (pro nepředvídané) OMV Salzburg -je to 1hod. jízdy,tak voraz a soustředění všech.Přejezd do Německa vyhlídkovou trasou,Rakousko, Viehhofen-ubytování.Kdo bude chtít,tak se projedem NĚKAM (podle času a chuti-pár km je Zellský jezero-spláchnout prach,nebo večerní vyhlídka nad jezerem,nebo..... )
2.den 2a-průjezd GG až k "Frantíkovi) a zpět.V ceně mají volné vstupy do domečků/muzeum flory,fauny,výstavby cesty a já nevím čeho všeho.U Fr.Josefa se dají hodit věci do skříňky a nalehko pochodit,nebo v sále promítají ve smyčce film o Alpské přírodě.Nebo jezdit,prostě cokoli a strávit tam celý den-NEBO kdo bude chtít
2b-půl dne GG -a mrknout i někam jinam/podle času-nejkratší 39km+zpět, nejdelší 123km+zpět (dopředu nemá cenu spekulovat,spíš se dohodnem až třeba u F.Josefa)
3.den-3a-Viehhofen-vyhlídkovýma trasama až do nájezdu na dálnici před Linz.Tam slzy a loučení :woohoo: s Pražskou sekcí.Dál dálnicí a kousek -částečně kolem Dunaje domů.
JE TO JEN NÁVRH (který mám nahraný v budičce),pokud se dohodnem jinak,nebo někdo má něco jinýho -rád se přizpůsobím.


ja planujem ist na 4 dni (navrat v pondelok vecer) - velmi rad by som sa pozrel aj na Stelvio prip Silvrett-u - nechce sa ti vymysliet plan na nedelu/pondelok? Ubytko podla mna nebude problem, nieco sa najde.
19. srp 2013 14:48 #291

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Já mám vyhřívané hefty a vzhledem k frekvenci našich mokrých cest je využívám velmi často:)). Jinak teď v alpách jsem jel na 40st pořád. Určitě je neměnit... Vyšší plexi mě osobně zklamalo pokusím se sehnat ještě malý deflektor na vrchní hranu od toho si slibuju hodně ovšem nové plexi nám spíš mrská hlavou Klára je výš a dost jí to vadí takže se radši skrčíme a jízda je komfortnější sníží se hluk a hlavně boční nárazy. Je pravda že s novým Puig-em vypadá moto lépe ale je to asi jako s padákem GIVI:))). Vypadá dobře ale bez upravy je docela na prd. Z případných věcí jsem ocenil nejvíc ty hefty.... Já bych nechal můj mrak rád doma ale pro jistotu si ty nepromoky vezměte...ČAU.
Honda CBF 1000 RS:)
19. srp 2013 18:24 #292

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Chlapi, díky za rady, hefty si nechám. Doufám, že se mi je podaří nainstalovat před cestou. Nemáte nějaký šikovný grif, jak sundat staré gripy a prdnout tam nové?

Hlavně se mi strašně nechce odmontovávat plasty a nádrž. Je to vopruz.

Jindřichu: ty koukej svůj mrak nějak nasrat, aby se urazil a na tuhle cestu zůstal natruc doma.
19. srp 2013 20:40 #293

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

boco818 napsal:

Malp napsal:


Jinak to kolegové odpískali na 3dny-takže jsem všechny podklady na vícedenní zrušil a mám v GPS -................................
,pokud se dohodnem jinak,nebo někdo má něco jinýho -rád se přizpůsobím.


ja planujem ist na 4 dni (navrat v pondelok vecer) - velmi rad by som sa pozrel aj na Stelvio prip Silvrett-u - nechce sa ti vymysliet plan na nedelu/pondelok? Ubytko podla mna nebude problem, nieco sa najde.


Zdarec,pro nezájem o 4-a více dnů jsem ve finále schoval vypiplaný trasy na jindy,přehodnotil všechny plány a event.navazující cestu dál a
-přizpůsobil se ostatním na tři dny
-zrušil 14tidenní dovolenou a přesunul na září
-na 50% si "vybojoval" změnu pracovní nonstopslužby
-uvažuju o "trošku delším" průletu na jih a dál směrem na balkán
19. srp 2013 20:53 #294

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:
Zdarec,pro nezájem o 4-a více dnů jsem ve finále schoval vypiplaný trasy na jindy,přehodnotil všechny plány a event.navazující cestu dál a
-přizpůsobil se ostatním na tři dny
-zrušil 14tidenní dovolenou a přesunul na září
-na 50% si "vybojoval" změnu pracovní nonstopslužby
-uvažuju o "trošku delším" průletu na jih a dál směrem na balkán[/quote]
Počkéééj, vždyť já, Doktor i Boco jsme čtyřdeňňáci, ne?
Praha 4 - CBF 600S 2004
19. srp 2013 21:46 #295

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Počkéééj, vždyť já, Doktor i Boco jsme čtyřdeňňáci, ne?


A co Hodys? Ten přece chtěl potom frčet dál do Itošky? Jak to tak vypadá, Malpa pošleme v neděli domů a my čtyřdeňáci si dáme ještě pondělí ;)
19. srp 2013 22:20 #296

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Chlapi, díky za rady, hefty si nechám. Doufám, že se mi je podaří nainstalovat před cestou. Nemáte nějaký šikovný grif, jak sundat staré gripy a prdnout tam nové?

Hlavně se mi strašně nechce odmontovávat plasty a nádrž. Je to vopruz.

Jindřichu: ty koukej svůj mrak nějak nasrat, aby se urazil a na tuhle cestu zůstal natruc doma.


Keď som ich dával ja išli dole bez problémov prevlecenim - niekde som cital ze ak nejde pomôže streknut WD pod ne.
Ale predtým ako budeš inštalovať určite doporučujem:

1. Vyskúšať či funguju predtým ako ich dáš na moto - pripojením na baterku a kompletným vyskusanim
2. Otvoriť a neutralnym silikonom pretesnit ovládaciu jednotku - sú prípady keď vplyvom nekvalitnej výroby nebola 100% vodotesnost (Čína , precviknute alebo chýbajúce tesnenie - čo môžeme chcieť za 35€???) - nasledne reklamácie, demontaz.... Asi pri tom stratis záruku ( preto tá skúška v bode 1)
3. Pripojiť Oxfordy cez rele - ja som pripojil na zadné svetlo ( mám ho pod sedlom pred baterkou) - aby bolo na 100% zabezpečené ze sa nemôžu zapnúť bez zapnutia svetla ( čiže zapalovania) - ochrana pred vybitim baterky. Viem ze deklaruju ze je tam ochrana ale ja som stará škola...

Dávať dole kapotaze je otrava, ale nádrž nemusíš - stačí dať von sroby vpredu a nádrž vpredu nadvihnut koľko ide( podložiť srobovakom) - získaš prístup kde treba, potom je to pohoda...

Good luck!!!

PS: z mojej skúsenosti - úpravy / opravy na poslednú chvíľu pred akciou nie sú dobrý nápad, vždy sa potom niečo poserie, ale napriek tomu ich robím stále, zas a znova :laugh:
Poslední změna: 19. srp 2013 23:35 uživatelem boco818.
19. srp 2013 23:34 #297

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

Eddie75 napsal:

Počkéééj, vždyť já, Doktor i Boco jsme čtyřdeňňáci, ne?


A co Hodys? Ten přece chtěl potom frčet dál do Itošky? Jak to tak vypadá, Malpa pošleme v neděli domů a my čtyřdeňáci si dáme ještě pondělí ;)


Jasne ideme na 4 dni - kto nepojde s nami na smolu :)

Ps: mám parádnu mapu južného tirolska a dolomitov B)
Poslední změna: 19. srp 2013 23:38 uživatelem boco818.
19. srp 2013 23:37 #298

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

boco818 napsal:

3. Pripojiť Oxfordy cez rele - ja som pripojil na zadné svetlo ( mám ho pod sedlom pred baterkou) - aby bolo na 100% zabezpečené ze sa nemôžu zapnúť bez zapnutia svetla ( čiže zapalovania) - ochrana pred vybitim baterky. Viem ze deklaruju ze je tam ochrana ale ja som stará škola...


Vyzkoušené je mám, ale otvírat ovladač se mi nechce. To je v háji záruka. Když do nich nateče, tak je holt můžu vrátit.

A nějaké připojování přes jakési okruhy a relé? Tak tomuhle já právě vůbec nerozumím. Na diskuzích je toho plno, ale já vím o elektrice hovno.

Tak mám podezření, že nakonec ještě radši koupím to cestovní plexi Givi :)
Poslední změna: 20. srp 2013 00:46 uživatelem Dr.Pilulkin.
20. srp 2013 00:42 #299

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Jindřichu, chlape, co to má jako bejt? Koukej to nějak zrušit! www.yr.no/place/Austria/Carinthia/Heiligenblut/long.html
Praha 4 - CBF 600S 2004
20. srp 2013 12:38 #300

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.010 sekund