Alpy 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Dr.Pilulkin napsal:

standaCBF napsal:

Ahoj lidi
mam spatnou zpravu, na krouhaci jsem si ukrouhnul konec prstu a nejak to nevidim ze bych do konce pristiho tydne byl schopnej zvladnout delsi cesty, takze dost pravdepodobne nakonec nepojedu.


Tak to je pech, člověče... máš nechat vaření ženskejm. Tak hlavně rychle dorůstej. Třeba to ještě dáš.


doufejme že to Standa dá je to ještě hodně času věřím že pojede a zahojí se to stoprocentně
17. srp 2013 00:38 #281

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

JinT, jsem rád, že už je ta noha v cajku. Místo srazu napsal Doktor, číslo píšu do zprávy. Kristýna nepojede, má nakonec šílenej marast v práci, takže Klára bude jediná ženská :) Já aspoň budu v zatáčkách mrštnější. A Malp má kde bydlet :)
Praha 4 - CBF 600S 2004
17. srp 2013 11:53 #282

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
škoda... To Klára nebude mít radost:)). Já jsem místo srazu snad pochopil. Ještě jsem chtěl poprosit pokud někdo máte aktuální trasu dejte sem odkaz abych to nemusel zpětně pročítat dík.
Poslední věc je to zda někdo ví jestli nebudeme potřebovat dálniční známku případně kolik budou stát průjezdy (míta)... Tak zatím čau.
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2013 12:00 #283

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Dálniční známku budeme stopro potřebovat a mýto se tuším platí až na GG, ale to ať radši někdo potvrdí.
17. srp 2013 14:57 #284

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Dálniční známka v Rakousku je pro motorky za 4,80 EUR, mýto na GG je 23 EUR, dál tak nějak nevim, kudy jedem dál. Gerlos je za 5 EUR, celkový přehled je třeba tady: www.ceskedalnice.cz/zahranici/rakousko
Jinak beru antipich, kdyby náhodou.
Mimochodem, přes co vlastně ještě mimo Rakouska jedem? Itálie? Švýcarsko? Lichtenštejnsko? B)
A btw. kdo je tady vlastně ještě čtyřdenní? Nějak jsme neřešili ubytování na třetí noc...
Praha 4 - CBF 600S 2004
Poslední změna: 17. srp 2013 15:34 uživatelem Eddie75.
17. srp 2013 15:16 #285

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Já to nechal otevřený pokud se dohodneme zůstaneme taky až do pondělí... Jinak mi jsme se snažili zredukovat hmotnost takže jsem teď jeli jen s top casem a malým tankvakem:))) hlavní jsou nepromoky... :)) nepich taky beru Eddie ty si hlavně vezmi nějaký náhradní díly máš na to koukám štěstí jako mi s Klárou na déšť :laugh:
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2013 19:25 #286

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Eddie75 napsal:

Dálniční známka v Rakousku je pro motorky za 4,80 EUR, mýto na GG je 23 EUR, dál tak nějak nevim, kudy jedem dál. Gerlos je za 5 EUR, celkový přehled je třeba tady: www.ceskedalnice.cz/zahranici/rakousko
Jinak beru antipich, kdyby náhodou.
Mimochodem, přes co vlastně ještě mimo Rakouska jedem? Itálie? Švýcarsko? Lichtenštejnsko? B)
A btw. kdo je tady vlastně ještě čtyřdenní? Nějak jsme neřešili ubytování na třetí noc...


Dálnička Rakousko-určitě
Německo-Rossfeldstrasse-bývalo to 3,5Eu vč.řidiče+baťůžek 1,9Eu
GG-23 Eu
Jinak to kolegové odpískali na 3dny-takže jsem všechny podklady na vícedenní zrušil a mám v GPS -
1.den 1a--cesta do místa srazu na dálnici pod Linz
1b--BP Linz.Potom další záchytný bod (pro nepředvídané) OMV Salzburg -je to 1hod. jízdy,tak voraz a soustředění všech.Přejezd do Německa vyhlídkovou trasou,Rakousko, Viehhofen-ubytování.Kdo bude chtít,tak se projedem NĚKAM (podle času a chuti-pár km je Zellský jezero-spláchnout prach,nebo večerní vyhlídka nad jezerem,nebo..... )
2.den 2a-průjezd GG až k "Frantíkovi) a zpět.V ceně mají volné vstupy do domečků/muzeum flory,fauny,výstavby cesty a já nevím čeho všeho.U Fr.Josefa se dají hodit věci do skříňky a nalehko pochodit,nebo v sále promítají ve smyčce film o Alpské přírodě.Nebo jezdit,prostě cokoli a strávit tam celý den-NEBO kdo bude chtít
2b-půl dne GG -a mrknout i někam jinam/podle času-nejkratší 39km+zpět, nejdelší 123km+zpět (dopředu nemá cenu spekulovat,spíš se dohodnem až třeba u F.Josefa)
3.den-3a-Viehhofen-vyhlídkovýma trasama až do nájezdu na dálnici před Linz.Tam slzy a loučení :woohoo: s Pražskou sekcí.Dál dálnicí a kousek -částečně kolem Dunaje domů.
JE TO JEN NÁVRH (který mám nahraný v budičce),pokud se dohodnem jinak,nebo někdo má něco jinýho -rád se přizpůsobím.
17. srp 2013 20:03 #287

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj. Doma mám nahlášený čtyři dny, takže pokud se domluvíme a bude volné ubytko, tak můžu setrvat až do pondělí.

Od jisté doby s sebou pořád tahám sadu na opravu pneu, takže i v tomhle bychom měli být dostatečně vybavení.

Předevčírem jsem koupil vyhřívané Oxfordy, jen ještě malinko váhám, jestli je radši nevrátit a nevyměnit za vyšší plexi. Co byste volili vy?

Doufám, že JinT nechá dešťové "štěstí" doma a budeme se slunit celý víkend :)
18. srp 2013 11:12 #288

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Já bych je nevracel, ale bral obojí. Mám Oxfordy, cestovní plexi od Givi a už bych nedal ani jedno. Jen na to plexi se musí malinko zvyknout, ale na cesty je to rozhodně lepší.
Ještě dvě otázky:
a) kolik mám počítat cenu za ubytování?
b) pri naší klice z posledních dní - bere někdo cestovní hasičák?
Praha 4 - CBF 600S 2004
18. srp 2013 11:33 #289

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Ja mam Oxfordy a mal som aj turisticke Givi plexi. Plexi som dal nedavno dole a nahradil som ho originalnym s pridanym deflektorom MRA X-Creen. Dovodom bol vzhlad plexi na moto a jeho dost velke ohybanie pri vysokych rychlostiach v najvyssej polohe. Ale toto je specificke pre moju CBF1000F (jednovyfuk. model), plexi pre 600 a starsiu 1000 je ine pokial viem.
Oxfordy som zatial pouzil iba par krat ale jazdil som takmer stale iba v teplom pocasi. V kazdom pripade ich neplánujem dávať dole ;)
19. srp 2013 09:23 #290

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.734 sekund