Alpy 2013

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Re: Alpy 2013

Kamarádi snad to bude v pohodě s tím počasím mrzí mě ten Standa že nemůže jet a EDiemu držím palec jsem v TATRÁCH a píšu z mobilu moc mi to nejde a počasí dnes taky nic moc, ale bude líp. Kdyby se tu objevil Boco nebo Malp, ať mi pisnou v kolik je odjezd
21. srp 2013 17:40 #311

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

Zdarec. Takže boys,jak jsem psal dřív - Alpský počasí a kříšťálová koule-to dohromady prostě nefunguje :woohoo: .Že bude deštivo je jasný a pokud vyjedem je třeba s tím počítat a nepromok je na kopečkách samozřejmost.

-Potvrďte dnes -kdo je rozhodnutý jet.

-Potvrďme si ve čtvrtek večer vzájemně-že 100% jedem/nejedem.

VZKAZ pro Hodys+Spyro- dohodli jste se spolu kde se sejdem?
Pokud ne ,navrhoval bych PÁTEK 6.00 Shell Znojmo-teď jsem tam zamluvil 3 Rakouský dálničky na mašiny(holky nám je podrží,kdyby náhodou-jako ty známky :) ) .Všichni tam trefíme,dá se sednout dovnitř,nalepíme známky a můžem jet.
Další zastávka je mezi Krems a St.Polten- RASTPLATZ INZERSDORF (N48 18 39.1 E15 42 51.7)cca 8.30-9.00 -,popř.další mezi St.Polten a Melk-RASTPLATZ Roggendorf cca 9.00-9.30(N48 11 41.3 E15 23 00.2) - a to je informace pro BOCO !!!-pokud by jel v pátek a chtěl jet směr Linz s náma.

BP LINZ-mezi 10-11hodinou-záleží,jak pojedem.

Jinak sekce Praha musí počítat min.půl-XY hoďky ve frontách při průjezdu Lincem .
21. srp 2013 18:51 #312

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 116
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl spyro pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

Zdarec. Takže boys,jak jsem psal dřív - Alpský počasí a kříšťálová koule-to dohromady prostě nefunguje :woohoo: .Že bude deštivo je jasný a pokud vyjedem je třeba s tím počítat a nepromok je na kopečkách samozřejmost.

-Potvrďte dnes -kdo je rozhodnutý jet.

-Potvrďme si ve čtvrtek večer vzájemně-že 100% jedem/nejedem.

VZKAZ pro Hodys+Spyro- dohodli jste se spolu kde se sejdem?
Pokud ne ,navrhoval bych PÁTEK 6.00 Shell Znojmo-teď jsem tam zamluvil 3 Rakouský dálničky na mašiny(holky nám je podrží,kdyby náhodou-jako ty známky :) ) .Všichni tam trefíme,dá se sednout dovnitř,nalepíme známky a můžem jet.
Další zastávka je mezi Krems a St.Polten- RASTPLATZ INZERSDORF (N48 18 39.1 E15 42 51.7)cca 8.30-9.00 -,popř.další mezi St.Polten a Melk-RASTPLATZ Roggendorf cca 9.00-9.30(N48 11 41.3 E15 23 00.2) - a to je informace pro BOCO !!!-pokud by jel v pátek a chtěl jet směr Linz s náma.

BP LINZ-mezi 10-11hodinou-záleží,jak pojedem.

Jinak sekce Praha musí počítat min.půl-XY hoďky ve frontách při průjezdu Lincem .[/quote




Cau jsem pro :) .Jinak je to ta Shell-ka na ul Videnska nebo je tam shell-ek :) vic?

21. srp 2013 18:58 #313

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

spyro napsal:

Malp napsal:

................................ky ve frontách při průjezdu Lincem .[/quote




Cau jsem pro :) .Jinak je to ta Shell-ka na ul Videnska nebo je tam shell-ek :) vic?


Je to Shell přímo ve Zn.na Videňské pod vlakovým/autobusovým nádražím.(jediná Shell přímo ve Zn.)


P.S. osobně vozím : pas,peníze,foťák,navigaci,chechtáče-i v menších bankovkách a drobný,cestovní fén na sušení bot a oblečení (ti co se dřív smáli už jej vozí taky),plavky,lepení,čelovku,výstražnou vestu,spray na řetěz,plynový vařič a hrnek na kafe,šišku salámu+pečivo,pití,lankový zámek (na kolo) na zamčení bundy a druhý na zamčení helmy+obal na helmu,kapky do očí,prášky, asistenčku do zahraničí a celoroční pojištění.Oblečení podle počasí= plavky a zimní vložku do bundy :) .
Je to každýho věc-jen tak pro inspiraci.

21. srp 2013 19:28 #314

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Re: Alpy 2013

Kamaradi, pisu jen v rychlosti z mobilu, ale za to dobre zpravy! Motorku jsem dnes podruhe vyzvedl ze servisu, radne ji na dalnici otestoval a slape jako hodinky! Moji ucast tedy berte jako definitivni, sraz na Benzine pred Pribrami plati. Ted uz jen aby nam to cely neproprselo...
Praha 4 - CBF 600S 2004
21. srp 2013 19:35 #315

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Ahoj
Píšem z mobilu, večer pozriem tie navrhované miesta stretnutia na mape a dám vedieť kde sa stretneme . Povodne som uvažoval že budem štartovať z Brna/Znojma, ale to by som musel vyrážať o 5 ráno a to sa mi fakt nechce.
21. srp 2013 20:07 #316

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Alpy 2013

boco818 napsal:

Ahoj
Píšem z mobilu, večer pozriem tie navrhované miesta stretnutia na mape a dám vedieť kde sa stretneme . Povodne som uvažoval že budem štartovať z Brna/Znojma, ale to by som musel vyrážať o 5 ráno a to sa mi fakt nechce.


Do Vídně to máš kousek a pak se jen rozhodni zda vrchem směr jakoby Praha-Znojmo přes Stockerau na "S33",nebo spodem ta vzdálenější zastávka na "A1" směr St.Polten-Salzburg.Ta bližší u Kremsu by byla lepší,ale je to na tobě.

Jinak Malp - JEDE
spyro - JEDE
Eddie75 -JEDE
další?
Poslední změna: 21. srp 2013 20:47 uživatelem Malp.
21. srp 2013 20:42 #317

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Malp napsal:

boco818 napsal:

Ahoj
Píšem z mobilu, večer pozriem tie navrhované miesta stretnutia na mape a dám vedieť kde sa stretneme . Povodne som uvažoval že budem štartovať z Brna/Znojma, ale to by som musel vyrážať o 5 ráno a to sa mi fakt nechce.


Do Vídně to máš kousek a pak se jen rozhodni zda vrchem směr jakoby Praha-Znojmo přes Stockerau na "S33",nebo spodem ta vzdálenější zastávka na "A1" směr St.Polten-Salzburg.Ta bližší u Kremsu by byla lepší,ale je to na tobě.

Jinak Malp - JEDE
spyro - JEDE
Eddie75 -JEDE
další?


Pokial sa nič iné nepredvidane nestane idem s vami :)

Malp - ak môžeš pošli mi naplánovanú trasu pre GPS (predpokladám ze máš Garmin-a?)
Mail som ti posielal do súkromne správy minule. Dik.
Poslední změna: 21. srp 2013 20:54 uživatelem boco818.
21. srp 2013 20:53 #318

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

Odpověděl Dr.Pilulkin pro téma Re: Alpy 2013

Malpe, díky za seznam, bude se při balení hodit!

Já jsem připraven vyrazit. Nové Dunlopy už se těší na pořádnou porci kiláků, Oxfordy jsem dnes otestoval při cestě do práce - hicujou jako blázen, nepromoky jsou ready, zítra kolega přiveze tankvak.

Pokud se tedy nestane nic nepředvídatelného doma, čekám Eddieho v pátek v 7.00 na Benzině u Příbrami. Jindro, pošli v pátek ráno SMS, jestli stíháš a máme na vás čekat.

Jo, slyšel jsem, že v Rakousku se moc nenosí projíždění kolony, máte někdo zkušenost?
21. srp 2013 21:25 #319

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Re: Alpy 2013

Keď už sa bavíme o nepremokoch - podľa vás aký je lepší? Jednodielny (kombineza) alebo dvojdielny (nohavice/kalhoty a bunda)?
Ja mám iba taký obyčajný jednodielny z Lidl a už pri prvom obliekani mi niekde praskol, tak uvazujem ze ešte pôjdem zajtra pozriet niečo lepšie...
Inak Malpov zoznam veci je inspirujuci (napr ten fen) :)
21. srp 2013 21:35 #320

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.660 sekund